To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Layla - Wto Lip 22, 2008 12:11

Off-Topic:
Dlatego ja nazwałam szczura niezwykle szlachetnie, której to szlachetności daje dowód robiąc kupy tam gdzie śpi :roll:

Azi - Wto Lip 22, 2008 16:35

Off-Topic:
pituophis, Ty chyba nie masz się czego czepiać co :P To szczur, zwierzak, a nie lord z dziada pradziada.
Imię ma być łatwe, krótkie i przejrzyste, a jakbym zobaczyła szczura, który nazywa się Błękit Adriatyku, a danej chwili myje sobie, za przeproszeniem, klejnoty rodowe, to chyba bym spadła z krzesła.

A w sumie Bzik jako velveteen burmese mocno przypomina kłębek spod łóżka :]

A jeszcze a propo nazw... Jak myślałam nad nawą hodowli przemknęło się WężoweŻarło :lol: Wyobrażacie sobie jak jakiś obcokrajowiec to wymawia?

Na koniec dodam, że Duplo mi osobiście kojarzy się z czeskimi słodkościami a'la Kinder Bueno, które właśnie tę nazwę noszą

Dory - Wto Lip 22, 2008 17:36

Tak, to ja tak paskudnie nazywam szczury :] A robię tak po to, aby ich imiona pozostały imionami i mało obchodzi mnie, jak wygląda to w rodowodzie.
Nie nazwałam szczura obrażliwie (coś w stylu Brzydal, Dupek, Odbyt), więc nie wiem, co szanownego pana tak razi.
To są tylko szczury - zadęcie jest zbędne. Poza tym ręczę, że Bzik, Czesio i Duplo nie są gorsi od Twoich Błękitnej Laguny, Bladozielonej Nocy i Kaszmirowego Swetra.

Poza tym największą furorę wśród publiki na warszawskim pokazie robił... Ojej.
Dobrze, że się na wystawie nie pojawisz, bo byś jeszcze zwymiotował. Przecież to takie fu :]

Layla - Wto Lip 22, 2008 17:39

Dobra, koniec offtopu :]
nutaka - Wto Lip 22, 2008 17:43

Off-Topic:
a mi się własnie podobają takie imiona mnniej więcje jakie szczurom nadaje Dory, pękłabym ze siechu jakby ktoś powiedział, ze jego szczur nazywa się Błekinta Laguna :rotfl: :rotfl:


edit:

Layla sorry :oops:

Oli - Śro Lip 23, 2008 00:46

Off-Topic:
Duplo to Duplo, bo niby jak by brzmiało Dupelek w rodowodzie? :] A tak jest właśnie nazywany, bo był najmniejszy, taki dupinek. :mrgreen:

Layla - Śro Lip 23, 2008 06:40

Koniec offtopa, powiedziałam!! 8)

Kasa poszła, przepraszam, że tak późno :oops:

Lara - Śro Lip 23, 2008 10:48

*drapie się po głowie* Jak na poważnych ludzi przystało macie poważne tematy z tymi imionami hihi...ale ale! to nie takie proste jak się jednak wydaje, bo ja nad takowymi imionami głowiłam się około trzech dni a i tak zadziałał przypadek... żałuję, że przez brak dostępu do sprawnego komputera, nie jestem tak aktywna forumowo jak Wy, przez co będę zapewne czuła się nieco wyalienowana na tejże wystawie, co nie znaczy, że się na nią diabelnie nie cieszę :> A wręcz...doczekać się nie mogę! Wszystkie "formalności" dopełniłam, mam nadzieję, że moje uczestnictwo jest już pewne :) Chociaż, przeraża mnie taka ilość samic stających w konkury z moimi dziewuchami AA :P ale nic nic, powalczymy o te złote góry. Mam nadzieję, że mimo znikomej tutaj aktywności, tam w Gdańsku, ciepło przyjmiecie zarówno mnie, jak i Awersję i Anarchię :]

Swoją drogą, tak to ja będę "tą od Azi", thehe
Pozdrawiam i do zobaczyska! :twisted:

Cola - Śro Lip 23, 2008 11:05

Off-Topic:
ktoś tu sie słucha w ogóle Layli :| ?

Layla - Śro Lip 23, 2008 11:10

Dobra, ostatni raz koniec offtopu o imionach! :]

Ja w kwestii takiej: osoby, które zamierzają nocować w hotelach, niech sobie zrobią rezerwacje, ponieważ wystawa jest w pierwszych dniach Jarmarku Dominikańskiego i jest kupa luda w Gdańsku. Jest to też jednak okazja powłóczyć się wspólnie po Jarmarku zostawiwszy szczury w miejscach noclegowych 8)

Anonymous - Śro Lip 23, 2008 11:57

Nigdy nie byłam w Hali Oliwi, więc chciałam zapytać czy ta wystawa będzie się odbywać w jakimś pomieszczeniu, sali?
Layla - Śro Lip 23, 2008 12:02

Ren, hala Olivia to taka hala widowiskowo-sportowa :) Odbywają się tam koncerty, mecze hokejowe etc.
Cola - Śro Lip 23, 2008 12:02

Ren, hala oliwia to jest duża hala, we wszystkich pomieszczeniach są sufity, także się nie martw ;P
Anonymous - Śro Lip 23, 2008 12:03

Cola napisał/a:
we wszystkich pomieszczeniach są sufity

O jak dobrze :lol:

L. - Śro Lip 23, 2008 15:59

Lara, jasne, że Cię ciepło przyjmiemy :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group