To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

gratis - Śro Mar 05, 2008 22:46

Powie mi ktoś, dlaczego moja biedroneczka mnie NIE wylizuje a przygryza?
Bo Matrix liiże xD, a Rafiki gryyyzie :D , mam całą warę o nad łopatka pokąsane, bo mu się spodobało...?

satanka666 - Śro Mar 05, 2008 22:50

Malaga też podgryza :)
Sajenka - Śro Mar 05, 2008 23:03

One wszystkie takie gryzące. Ich szanowny tatuś, gdy jeszcze był dziewczynką, miał na imię Gryzelka. Zgadnijcie dlaczego... :-P
mc - Sob Mar 08, 2008 00:06

Malibu podgryza strasznie!!! :mrgreen: :mrgreen:
gratis - Sob Mar 08, 2008 11:28

A Rafuś się już wyciszył z zżeraniem mi wargi, coraz częściej wylizuje :serducho:
Sajenka - Nie Mar 09, 2008 10:38

UWAGA, UWAGA! Domku szuka jeszcze jeden chłopczyk! Jeden z przyszłych właścicieli rozmyślił się dzień przed zabraniem malucha. Jest to albo Mohitek, albo Bazyli
(Bazyli nie mój, również około 7 tygodniowy, ale zabrany przeze mnie od koleżanki). Obu chłopaków nie mogę zatrzymać :( Jutro będą jakieś fotki, chociaż Mohitka można poszukać na wcześniejszych.

czarnaeve - Nie Mar 09, 2008 12:18

Nie rozumiem, jak mozna sie tak rozmyslic :shock: szczegolnie ze z Mohitka takie slodkie malenstwo :serducho: Jak ktos szuka ciurka to nic tylko brac :mrgreen: Sama bym wziela gdyby tylko byl dziewczynka :lol1: heh
Sajenka moze wrzucilabys tez przy okazji kilka fotek Zuri?
Ciekawi mnie jak tam moje malenstowo :serduszka:

Sajenka - Nie Mar 09, 2008 12:44

czarnaeve, Zurisiowych fotek teraz nie mam niestety, jestem w Głogówku, a moje stadko zostało we Wrocławiu. Wieczorem zobaczę, co da się zrobić :mrgreen:

A odnośnie rozmyślania się, to lepiej teraz, niż wtedy, gdy szczur już by był u tej osoby...

czarnaeve - Nie Mar 09, 2008 13:11

No ok :mrgreen: w sumie tez masz racje co do tego rozmyslania... ale jak ktos juz mowi ze wezmie to chyba wie na co sie decyduje... no w sumie tez nie moja sprawa :mrgreen: ale wkurzajace ze jest tyle nie odpowiedzialnych ludzi... :evil:
Sajenka - Nie Mar 09, 2008 20:52

A oto fotki dla wszystkich spragnionych Zurisi ;)

Szczurzy aerobik (tak, te nadgryzienia widoczne po lewej to dzieło moich szczurów :evil: )



Ups... Przyłapali mnie...



Zawieranie znajomości z ikeowym szczurem-inwalidą (Dziewczynka odgryzła mu nogę :evil: )



I buszowańsko w pościeli :mrgreen:


czarnaeve - Nie Mar 09, 2008 20:57

slodkie :mrgreen: :serducho: dzieki Sajenka :przytul:
mc - Nie Mar 09, 2008 23:58

Malibu siedzi mi na ramieniu i oglada swoja siostrzyczke :mrgreen: ogólnie jesli chodzi o Malibu to jest to straszny pieszczoch i leniwiec
gratis - Nie Mar 09, 2008 23:58

Zazdroszcze, bo u mnie wszyscy mają owsiki w D. i ADHD xD
mc - Pon Mar 10, 2008 12:18

gratis, jesli chodzi o Malibu i to ze jest taka spokojna to zaczyna mnie to martwic, ona ciagle śpi, albo nastawia sie do głaskania.
Carmilla - Pon Mar 10, 2008 14:09

Jeden z braci Ksero i Gonzo mają ADHD, ale tylko jak się ich wypuści, kiedy są w klatce to non toper śpią, lub próbują podgryzać nos psu, który ich pilnuje :)
Ja bym chętnie wzięła jeszcze jednego, ale niestety na razie to nie przejdzie ten pomysł u mnie w domu, bo aż tak bardzo uszczurzonej rodziny nie mam :(



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group