To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - O-pisklaki - 30 miesięcy!

Anonymous - Nie Sty 20, 2008 13:06

Layla napisał/a:
Jest uroczą czarną kulką!!!


no, właśnie, a Orisia miała niedużo foteczek ostatnio, mam niedosyt :-P

a tak przy okazji, to z powodu Omara jestem coraz bardziej zakochana w czarnych standardowych dumbolach, Layluś, wiesz... :twisted:

samar - Nie Sty 20, 2008 13:10

kciuki, mnostwo kciukow :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa:
oby malenstwa juz nie robily zadnych psikusow z nieladnymi qpalami... :(

Jezi - Nie Sty 20, 2008 14:11

nezu, wszystko na pewno będzie dobrze :*
Layla - Nie Sty 20, 2008 14:14

mataforgana napisał/a:
a tak przy okazji, to z powodu Omara jestem coraz bardziej zakochana w czarnych standardowych dumbolach, Layluś, wiesz...


Bo czarne dumbolki to sama słodycz :serducho:

ntliee - Nie Sty 20, 2008 14:45

Layla napisał/a:
Bo czarne dumbolki to sama słodycz :serducho:


potwierdzam! (ale ale, te niestandardowe też) :serducho:

i zazdroszczę wszystkim przyszłym właścicielom, i też kciukam, tak na wszelki wypadek, bo jestem przekonana że wszystko będzie dobrze! :lapa:

Layla - Nie Sty 20, 2008 14:54

ntliee, wiesz, Omara to na dobrą sprawę będziesz mogła poznac, serdecznie zapraszam :mrgreen:
ntliee - Nie Sty 20, 2008 15:06

Off-Topic:
Layla, wiem, ale ja się tak szykuję, szykuję na jakieś spotkanie i nie mogę wybrać..trzeba mnie przymusić jednym słowem :) i chętnie poznam czarnego dumbolka, bo one są najukochańsze..mój np teraz gdzieś kanapę wcina ;)

nezu - Nie Sty 20, 2008 16:47

Kochani, a czy możecie troszkę poczekać?..
Chodzę jak potłuczona, mam tu w domu żałobę i to podwójną, po wnuczkach...

Słowo... wynagrodzę wam to, tylko muszę jakoś się pozbierać... ;(

Layla - Nie Sty 20, 2008 16:49

nezu, :* My nie naciskamy, a tylko sobie wychwalamy dzieciaki w ich temacie. ;)
Anonymous - Nie Sty 20, 2008 17:09

nezu, weź się zlituj i zmień temat, bo zanim weszłam dostałam zawału, potem dostałam drugiego z powodu przypuszczeń mega, a się okazuje, że nie potwierdzone, wręcz przeciwnie, zwykła, za przeproszeniem, dziecięca sraczka. Ty nie szanujesz mojego zdrowia. Ani trochę! :D
Oli - Nie Sty 20, 2008 17:31

Tak, podpinam sie pod słowa Viss, bo dziś rano tez mało co nie dostałam zawału, bo taki temat, podejrzenie, potem Buffy, Tanis... :roll: nezus, chociaz Ty nie miej takiego tematu co dech zapiera. :wink:
nezu - Pon Sty 21, 2008 00:25

Oliwka i Olsen przestali (tfutfu) brzydko kupkać.. na razie..
Ale za to rzadszą kupkę zauważyłam o Osieńki mojej, drobineczki najmniejszej w miocie i... Ori...

Weci kazali mi nie panikować i powiedzieli, że to najpewniej skutek zjedzenia czegoś nieodpowiedniego przez ta czwórkę, na przykład maminej kupy, ale ja przestanę się martwić chyba dopiero za jakieś 2 tygodnie... ;(

Łosoś - Pon Sty 21, 2008 00:28

nezu będzie dobrze, skoro Oliwka i Olsen już przestali to i Osieńce i Ori przejdzie :przytul: silne sa maluchy i dadzą rade a weci mają racje, odrobine pozytywnego myślenia :)
nezu - Pon Sty 21, 2008 00:46

Nie wiem... chyba wolę pesymizm a potem miłe zaskoczenie niż nadzieję, a potem oberwanie po łbie z taką siłą, że nakrywam się nogami..
Za często tak było, żebym teraz myślała pozytywnie..przepraszam...

Chciałam dziś zrobić maluszkom sesję indywidualna, ale nie wyszło.. baterie siadły.. :(
Jutro trzeba będzie kontynuować..
Aha.. Oliwki nikomu nie oddamy..

Anonymous - Pon Sty 21, 2008 00:49

nezu napisał/a:
Oliwki nikomu nie oddamy..


w sumie nie powiem, że jestem zdziwiona tą decyzją... :)

a Ori... ja czekam bardzo na Ori, więc niech się panna Ori nie wygłupia z rodzeństwem, bo babcia przez nich osiwieje niedługo...

nezul, tulam. nie schizuj...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group