To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot POTTEROWY Happy Feet - 2 lata 3 miesiące

AngelsDream - Pią Cze 01, 2012 09:13

gratis napisał/a:
Jak się czują nasze dzieciaki?


U nas ciągle bez zmian. Poranki są byle jakie i chyba takie już będą. Powoli tracę wiarę, że w końcu coś się ruszy na lepsze, a gorsze pewnie gdzieś tam wisi. Godryk waży ok. 340 gramów, tyć nie chce, bez względu na to, co się mu podaje i w jakiej ilości.

gratis napisał/a:
Przyznaję się, mam Dobbyego, przechwyconego w drodze do Madzooka i aż nie chcę go oddawać. Straszliwie uroczy pan.


Potwierdzam. To był niezwykle przyjemny gość u nas w domu. :serducho:

Kami - Pią Cze 01, 2012 11:18

Panny czują się dobrze, byliśmy jakiś czas temu na kontroli i są zdrowe. Jedyne co się wetce nie podobało, to przełysienia u Belli na karku - ma tak właściwie od zawsze, chyba nie zarosła do końca po tym jak wyłysiała w dzieciństwie. :wink: Pasożytów nie stwierdzono.

Obie są cudowne, proludzkie, zdarza się, że same przychodzą na mizianie (rzadko, ale po młodych samiczkach się w ogóle nie spodziewałam :wink: ).

Cytat:
Zresztą - pamiętajcie, że my warszawscy, więc gdyby ktoś chciał odwiedzić rodziców, dziadków miotu i mnie, czyli gratisa, zwanego Katarzyną - bardzo chętnie. (:

Jeśli kiedyś będę w Warszawie (a wstyd przyznać, nigdy nie byłam :P ), to ja bardzo chętnie.

AngelsDream - Pią Cze 01, 2012 11:21

Kami napisał/a:
(a wstyd przyznać, nigdy nie byłam )


Warszawa zaprasza, a co. :D

Kami napisał/a:
Panny czują się dobrze, byliśmy jakiś czas temu na kontroli i są zdrowe.


Uff. GG wyrabia normę za resztę. Ale w sumie mogło być gorzej, chłopak jest mega silny. Oby jak najdłużej. :kciuki:

quagmire - Pią Cze 01, 2012 11:39

AngelsDream, pewnie, że będzie jak najdłużej :)
Vaco - Pią Cze 01, 2012 11:40

Portkey to dalej kukiełka z którą można zrobić wszystko, mój piiiiiijękny placuszek :serducho: Ze zdrówkiem wszystko tfu tfu ok, jedynie miał ostatnio sporawego strupa po walce o bycie alfą (ale nie jest agresywny w stosunku do innych szczurów) na plecach. Aktualnie już nie jest obrażony o zepchnięcie go z tronu, bo jeżeli dobrze się orientuje jest w rządzącej trójce :)


GG to silny chłopaczek :kciuki:

Biała - Pią Cze 01, 2012 20:31

Hermisia to cudna panna :) spełnienie marzeń pod każdym względem :serducho: Kolor :serducho: Charakter :serducho: :serducho: iska wszystko, uwielbiam pielęgnacje twarzy :DD jest brykającą piłeczką, dla reszty dziewczyn jest bardzo ... sprytna z każdą wie na co może sobie pozwolić i to robi :) Sama nikogo nie zaczepia :)
klaraurs - Pią Cze 01, 2012 20:53

gratis napisał/a:
Przyznaję się, mam Dobbyego
Ucałuj od nas naszego skarbusia, bardzo za nim tęsknimy :serducho:
AngelsDream - Pon Cze 18, 2012 19:13

Godryk:

Dobby:

gratis - Wto Lip 03, 2012 08:57

Walczyliśmy o nią całą noc.
Świadomość ją opuszczała wielokrotnie, także w drodze na dyżur, ale serce trzymało do końca.

Nad ranem odeszła Mama miotu Magicznego, a Babcia Potterowego - Fiona Beris.
O wynikach sekcji będę informować na forum i mailowo.

Azi - Śro Lip 18, 2012 20:09

Proszę o zapoznanie się z tematem: http://shsr.szczury.biz/v...p?p=31103#31103
Biała - Czw Sie 16, 2012 11:42

100 lat, dużo zdrówka, dużo radości, dużo miłości oraz spełnienia wszystkich szczurzych marzeń dla potterków, abyście dłuugo jeszcze nas czarowały :serducho: :serducho: :serducho: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
Kami - Czw Sie 16, 2012 14:47

Jak ten rok szybko zleciał! :urodziny: :urodziny: :urodziny: Życzymy rodzeństwu wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim dużo zdrówka.
mmarcioszka - Czw Sie 16, 2012 16:01

Dużo zdrowia Potterkom :urodziny:
AngelsDream - Czw Sie 16, 2012 16:40

:tummykiss: dla całego miotu od nas i ich dzielnej mamy! Od taty pewnie też, ale nie widziałam, więc wypowiadam się na wyrost.

:wavexxs:

quagmire - Czw Sie 16, 2012 17:11

Ach ten Ich Tata :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group