To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot MAGICZNY Happy Feet - W całości za TM

Agusia - Wto Lip 31, 2012 09:02

Uraz kręgosłupa?? W Trójmiescie to szczurom krwi nie pobierają, a co dopiero taka diagnoza.
Trzymamy kciuki za zdrówko!

AngelsDream - Śro Sie 01, 2012 09:14

W pęcherzu piasek - konieczny jest prawdopodobnie zabieg.

NA RTG widoczna zmiana na kręgosłupie o nieokreślonym, jak na razie, pochodzeniu.

Łapki coraz mniej władne.

Wieczorem wizyta, na której ustalimy dalsze leczenie i jego dokładny przebieg.

Dziś takie małe urodziny: rok i osiem miesięcy. Postaram się o zdjęcia całej magicznej trójki.

quagmire - Śro Sie 01, 2012 09:22

Bo masz całą magiczną trójkę, czasami jeszcze mi się o Avu zapomina :serducho:

A o Andaju myślę cieplutko :kciuki:

AngelsDream - Czw Sie 02, 2012 02:57

Zmiana okazała się guzem, paskudnym guzem, jak wszystkie kostne - złośliwym.

Andaj został uśpiony.

Diagnostyka (w porozumieniu z prowadzącą Andaja panią doktor oraz gratis) ostatecznie oparła się na RTG, składowej objawów i wyglądzie guza oraz jego osadzeniu. W tym przypadku na razie przynajmniej uważa się, że zagrożony był tylko Andaj i ew. linia po nim, której nie ma.

Dziękuję hodowli HF za jednego z najlepszych moich szczurów, najpiękniejszego ciemnego jak noc pointa i wieczne wylizywanie dłoni.

Za wcześnie, ale po uczciwej próbie ratowania bez zbędnej przesady w żadną stronę.

RTG potwierdziło także wadę serca.

Azi - Czw Sie 02, 2012 10:15

AngelsDream, tak mi przykro :( dziękuję za wszystko, co dla niego zrobiłaś i za dom, jaki mu dałaś.

mimo wszystko linie po Athame i po Avadzie będą obserwowane pod tym kątem.

[ Komentarz dodany przez: AngelsDream: Czw Sie 02, 2012 10:23 ]
Korekta pisowni.

AngelsDream - Czw Sie 02, 2012 10:25

Azi, :glaszcze:

Pytałam o Avadę, o Perkuna (w domyśle o rodzeństwo), co teraz z nimi. Podobno nie są zagrożone bardziej. Chcę w to wierzyć.

unicorn - Czw Sie 02, 2012 12:53

AD, bardzo mi przykro. :( Ale może faktycznie to było najlepszym wyjściem. Trzymajcie się ciepło. :glaszcze:
AngelsDream - Czw Sie 02, 2012 12:57

unicorn, w tym przypadku to było jedyne wyjście. Andaj bardzo cierpiał, guz w końcu by go zabił (kwestia dnia, może dwóch lub trzech) i byłaby to wyjątkowo bolesna śmierć.
quagmire - Czw Sie 02, 2012 13:08

unicorn, było jedynym wyjściem.
Agusia - Czw Sie 02, 2012 13:32

AngelsDream tulimy mocno, smutność panuje :(
AngelsDream - Wto Sie 28, 2012 12:02

Za zgodą Agnieszki piszę, że Andaj zabrał do siebie siostrę. Szirka miała prawdopodobnie wylew, nie zareagowała na leki i została uśpiona.

Trudno uwierzyć, tak cholernie trudno uwierzyć. :(

Przesyłamy ciepłe myśli do Agi i do Avo, która na swój szczurzy sposób też przeżywa stratę. :glaszcze:

AngelsDream - Wto Paź 02, 2012 22:45



Wyniki prześwietlenia sprzed kilkunastu dni wykazały, że u Avady wszystko w normie, za to Perkunowe serducho jakby powiększone.

Dziś echo wskazało, że:

- Ava w normie. :serducho:
- Perkun nieznaczne odchyły od poprzednich wyników, ale też w normie.

I teraz zagadka trochę, ale wg kardiolog Perkun jest zdrowy. Będziemy drążyć dalej.

Swoją szosą, to już rok i dziesięć miesięcy. :wavexxs:

AngelsDream - Pon Paź 08, 2012 19:22

http://forum.szczury.biz/...p=796628#796628

Zdjęcia Avady i Perkuna.

AngelsDream - Pią Gru 07, 2012 11:24

Dla porządku:

wczoraj została pobrana krew od Perkuna do badania.

Azi już powiadomiona, że Perkun nie ma żadnych jednoznacznych objawów choroby, ale są zauważalne zaniki mięśni w tylnych łapach. Jeśli wyniki będą dobre, to zostaje nam masowanie i/lub naświetlania, ale zrobimy też RTG dla pewności (jakoś przed Gwiazdką).

Ava na kontroli była w poprzedni piątek. W uszach czysto i to najważniejsze. Czasem się smarcze i z tego względu mamy dbać, żeby w diecie miała dużo witamin, a w otoczeniu zero przewiewu.

gratis - Pią Gru 07, 2012 12:00

Martwią mnie łapy Perkuna.
Nie tak miało być.

Avką mniej. Ona smarczy od kiedy pamiętam.
Ironicznie stwierdziłabym, że jest uczulona na szczury. ; )
Z glutami po pas dożyje Wam do trójki, lekko. Zobaczycie. ^^



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group