To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot U of Anahata - ur. 01.10.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Mucha321 - Czw Lis 25, 2010 13:35

Mam, mam! Ruda owieczka wreszcie dotarła do domku docelowego. :D i wariuje z gnojkami z Abraxas. :mrgreen:
Nakasha, dziękuję za cudownego urwiska! :serducho:

Nakasha - Pią Lis 26, 2010 23:08

Nowe zdjęcia wolnych panów. ;)



Jak pisałam Utek pewnie zostanie ze mną, bo się do niego coraz mocniej przywiązuję :P chyba, że się zgłosi ktoś po dwóch panów.

Anonymous - Sob Lis 27, 2010 11:48

a ja niebawem ruszam na dworzec po Umberto :) i kurde, ja o nim cały czas myślę Uriel :| jak jeszcze miot był tylko w planach, miałam nadzieję, że wezmę malucha i tak go nazwę, potem plany się zmieniły, imię zarezerwowała Lavi, ja jednak przepadłam w ślepkach Umberto no i mam Umberto, o którym myślę URIEL ;( ;( ;(
Lavi - Sob Lis 27, 2010 12:02

mataforgana, nie wiedziałam, że Ci się to imię podobało... Moje chłopie sobie wymyśliło Uriela, bo aniołkowo miało być. Przepraszam :glaszcze: W domu zawsze możesz go nazywać Uriel:D Masz na pocieszenie jego zdjęcia:












I dla Nakashy jeszcze Ukulele:




Mata wymiziaj Anemonka za kawał dobrej roboty! :lol:

Maluchy rosną i żadna krzywda im się nie dzieje :]

Nakasha - Sob Lis 27, 2010 18:08

Jeej, faktycznie jak rosną :DD


W tej chwili wolny jest już tylko beżyk, Unikat. :) Maluch jest troszkę nieśmiały i potrzebuje chwili, aby załapać gdzie znaleźli się jego bracia po otwarciu klatki. :lol: Ale wystarczy go posmyrać i pozaczepiać, a zaczyna skakać, biegać, podgryzać ręce i kotłować się z resztą. :D Zapowiada się na raczej spokojnego i uległego samca, a z drugiej strony kto wie - mój Utek dominuje, więc możliwe, że Unikat w nowym stadzie wywalczy sobie wyższą pozycję. ;)


Unikat:



Nom nom





Razem z Utkiem:



Mój Utek:



:)

asia030984 - Nie Lis 28, 2010 16:03

śliczny chłopak :serducho:
żeby jak najszybciej znalazł domek :kciuki: :kciuki:

Nakasha - Czw Gru 02, 2010 14:46

Przypominam o wpłacie od osób, które jeszcze jej nie dokonały! :)
Lavi - Pon Sty 03, 2011 22:30

Halo haloo co tam u Uobuziaków? :mrgreen:
Moi rosną jak na drożdżach, przesyłają całej reszcie pysiakowe mizianki.








Mucha321 - Wto Sty 04, 2011 00:17

Zdjęcia Uzi'ego w moim temacie. :)
Mao - Wto Sty 04, 2011 00:30

Kalinka też rośnie :) Tadek - niejadek, a już jak dać jej coś jako smakołyk - "A co ty mi tu znowu dajesz, pff... no dobra, wezmę..." (tu następuje akt łaski i delikatne wzięcie ode mnie jedzenia).
Jest szczurem - kontrastem. Z jednej strony lubi się wściekać, ale uwielbia gnić i czasem wyraźnie daje do zrozumienia, że nie chce jej się bawić ani nawet spacerować. Leniwiec z napadami zabawnej złości ;)





Nakasha - Pon Sty 24, 2011 18:46

Miot A Wo de Shu ma problemy sercowe. W związku z tym proszę domki o zrobienie RTG klatki piersiowej maluszków jak skończą 6-7 miesięcy... Anemon jest tatusiem miotu.
Anonymous - Pon Sty 24, 2011 19:17

sssssszlag.

na początku lutego zrobię RTG Anemonowi, dam wam znać jakie będą wyniki.

Lavi - Nie Lut 27, 2011 22:37

RTG zostanie wykonane;) A tymczasem pozdrowienia od braci U :mrgreen:


Nakasha - Wto Kwi 12, 2011 12:41

Uzupełniam informacje dotyczące zachowania i zdrowotności szczurów z naszej hodowli. ;) Prosiłabym więc o wysłanie mi na maila hodowli, nie PW! krótkiej notatki w formie odpowiedzi na poniższe pytania. To nie musi być wywód na kilka stron A4, ale proszę chociaż o kilka zdań. ;) Chodzi o szczurki, które jeszcze żyją, jak i o te, które już odeszły…

W temacie maila najlepiej umieścić literkę miotu, tak będzie mi łatwiej wszystko segregować. Niektóre osoby same z siebie regularnie piszą mi co słychać u wnuków, czytam też forumowe tematy, ale wolę mieć wszystko ładnie opisane, aby nie było wątpliwości. :)


1. Imię szczurka:

2. Data urodzenia:

3. Zachowanie
- w stosunku do ludzi:
- w stosunku do szczurów:

4. Zdrowie i choroby
- choroby serca:
- choroby neurologiczne:
- ropnie:
- guzy (jakie):
- inne:

5. Data śmierci:

6. Przyczyna śmierci (wyniki sekcji):

Mao - Sob Paź 01, 2011 19:07

Dziś miot U kończy roczek :urodziny:

Wszystkim U-foludkom dużo zdrowia, smakołyków i co najmniej 3 lat :mrgreen:

Kalinka ma się dobrze; nieco humorzasta i dośc przewrażliwiona, ale jest mądra i kochana :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group