To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot F SunRat's - rezerwacje str. 11

Bel - Pią Cze 25, 2010 18:19

vedzion, szalona :]
quagmire - Pią Cze 25, 2010 18:21

To cudownie :D
Na pewno będziecie mieć z nich masę radości :P

vedzion - Pią Cze 25, 2010 18:25

Już nie mogę się doczekać. :mrgreen:
babli - Pią Cze 25, 2010 21:44

Figara w Krakowie. Nocuje u klimejszyn, jutro ją odbieram. :mrgreen:
mrófka - Pią Cze 25, 2010 21:53

babli, jak Ci dobrze :) zazdraszczam :mrgreen:
vedzion - Pią Cze 25, 2010 23:07

babli, gratuluję. Wszystkiego najlepszego dla malutkiej w nowym domku. :serducho:
babli - Sob Cze 26, 2010 00:13

vedzion, mrófka, dzięki :mrgreen:



Zdjęcie by klimejszyn. :serducho:

Bel - Sob Cze 26, 2010 00:14

babli, co to jest????? :D :lol: :lol: :lol: :lol: cudo :D
mrófka - Sob Cze 26, 2010 11:58

jaki śmiesznisty szkrab :shock: wyglada jak diabeł tasmański :mrgreen:
słodka kruszyna :)

believe_86, to taka insza inszość :P

vedzion - Sob Cze 26, 2010 13:41

Śliczności. :serducho:
Bel - Sob Cze 26, 2010 23:09

A ja już moją łysą dupkę mam :serducho: :serducho: :serducho: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mrófka - Sob Cze 26, 2010 23:59

believe_86, jak możesz noo prawie tak sama cieszyć się swoim szczęściem? :roll:
No to pocieszę się z Tobą :P
Gratki, ja już chyba jajko zniosę z tej niecierpliwości :mrgreen:

vedzion - Nie Cze 27, 2010 01:01

To ja się dołączę do radości, bo u mnie też już jest pięciu braci F : Feluś, Filutek, Frodo, Fryderyk i Frotek :serducho: :mrgreen:
Przed chwilką zakończyli obchód woliery i chyba są zadowolenie, bo najpierw się bawili a teraz śpią. Wcześniej włożyłam ich do takiej mniejszej duny z kocykiem, na którym przyjechali i potem włożyłam tam ich tatusia Elmika, wujaszka Dziabunia i braciszka Frania. Było dużo obwąchiwania. Elmo po kolei kładł wszystkich swoich na pleckach i wtedy dokładnie wąchał i sprawdzał, czy to na pewno jego synkowie. Dziabunio też wszystkich obwąchał a Franio trzymał się trochę z boku, ale maluchy na niego wlazły i też się z nimi wzajemnie obwąchał. Tylko Elmo (jak na Alfę przystało) kładł wszystkich malców na plecki. Teraz wszyscy wrócili do swoich domków. Jutro część druga "rodzinnego pojednania". Mam nadzieję, że wypadnie pomyślnie. Maluchy są przesłodkimi miziakami, a Frodo ma zachowania Elmika. Nawet wybrał sobie ten sam punkt widokowy w wolierze co Elmik w swojej.
Mam nadzieję, że niedługo cała ósemka zamieszka razem, bez fruwającego futra i dziabów na grzbietach. :] Myślę, że Kiwanio i Elfik patrzą na maluchów z góry i są tak samo z nich dumni jak ja, Elmik, Dziabuś i Franio. :serducho:

P.S.
Buziaki dla Rozi, spisała się z tymi maluchami. :serducho:

Bel - Nie Cze 27, 2010 08:11

A u mnie Frugo od razu się zadomowił.Pierwsze co po wejściu do klatki przytulił się do E.Tka.Myślałam,że z racji rozdzielenia z rodzeństwem będzie przestraszony... a gdzie tam :D Najfajniejsza była reakcja Afosa na Fruga :bryk bryk oooo nowy szczur ale fajnie :D poka się poka....eeee ty spoko chłopak jesteś! chcesz pobrykać?no chodź chodż! bryk bryk... o rety ale zajebiście :D nowy szczur! nówka sztuka nie śmigana :D "
vedzion - Pon Cze 28, 2010 00:27

Elmo i Dziabunio polubili maluchy. :serducho: Biegają za nimi w pokoju, tylko nie mogą ich czasem dogonić. Maluchy to tak zasuwają, że jak chcę zrobić im zdjęcie to jak już pstryknę, okazuje się, że uciekli mi z kadru... :lol: Do tego wyczerpałam baterie w aparacie i nie mogę znaleźć ładowarki. :(
Dziś biegali wszyscy razem, nawet z Franiem. Franio ponieważ cały czas siedział sam, trochę czuł się oszołomiony bandą rozbrykanych małolatów, ale jest dla nich bardzo serdeczny. Myślalam, że przemycę Frania wśród maluchów i Elmo z Dziabkiem dadzą mu spokój. Niestety Elmo wypatrzył wśród maluchow Frania i spuścił mu łomot. Na szczęście nie krwawy. Elmo po prostu nie lubi Frania.
Śmiesznie wyglądają maluchy przy Elmiku i Dziabku. Niezła różnica gabarytów. :lol: Zwłaszcza między Dziabkiem a Frotkiem. Franio fajnie wygląda z dwoma syjamkami - Filusiem i Felusiem, bo sam jest himalayanem.
Zdjęcia wkrótce, jak naładuję aparat i uda mi się złapać maluchy w kadr. :]

Maluchy są wspaniałe. Frodo to wykapany Elmik. Z wyglądu i z zachowania. Fryderyk to przytulas, Frotek to mała sprężynka a syjamki Filuś i Feluś są strasznie ciekawscy i wszędzie włażą.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group