To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot C SunRat's - rezerwacje str.12

babyduck - Wto Mar 23, 2010 23:15

PALATINA, ja tam bym słuchała takiego faceta :wink:
Oli - Wto Mar 23, 2010 23:16

a mnie heniok namawia... no i jak tutaj trwać w swoich postanowieniach... :roll:
madzial13 - Śro Mar 24, 2010 08:10

babyduck, serio, serio :mrgreen: Przyszły domek może sobie na niego wołać jak chce.

Wczoraj Chiharu prześmiesznie ciągnął Capitana za ogon - co Capitan chciał zwiać, to ten go cap za ogon i przyciągał do siebie. Szkoda, że nie mam aparatu w oczach.

Minki to największe śpiochy - Cynka to śpi tak, że jak po niej wszystkie galopują, ona nawet oka nie otworzy. Pierwsze do wszystkiego są Chmurka, Capitan, Chiharu i wszystkie beżyki.

Dziś postaram się zrobić parę zdjęć, jak się obudzą.

Ogoniasta - Śro Mar 24, 2010 09:07

madzial13 napisał/a:
[Wczoraj Chiharu prześmiesznie ciągnął Capitana za ogon - co Capitan chciał zwiać, to ten go cap za ogon i przyciągał do siebie. Szkoda, że nie mam aparatu w oczach.


:lol: Śmieszne łobuziaki. :mrgreen:

Jesteś w stanie napisać coś o mojej królewnie?? :mrgreen: Czy może raczej nie wyróżnia się zbytnio w ogonkowym tłumie?? :mrgreen:

Na fotki czekam z niecierpliwością. :mrgreen:

madzial13 - Śro Mar 24, 2010 10:22

Ogoniasta, to któraś z tych pysi :mrgreen:



Wszystkie fuzziki są ruchliwe, skaczące i ciekawskie. I obgryzają paluchy ... Największym śpiochem jest Curunir - teraz nie dał się wydobyć ze sputnika :lol:

Zdjęć tylko kilka, bo towarzystwo najedzone i śpi



Beżowi chłopcy - ogłoszenie i zdjęcia: http://forum.szczury.biz/...p=421304#421304

Ogoniasta - Śro Mar 24, 2010 10:52

http://picasaweb.google.p...at=embedwebsite Pięknotki!! :mrgreen: :serducho:

madzial13 napisał/a:
Ogoniasta, to któraś z tych pysi :mrgreen:


:mrgreen: Może je pofarbuj póki jeszcze są puchate :lol:
Rozróżnisz fuzziątka?? :mrgreen:

LunacyFringe - Śro Mar 24, 2010 10:53

O raaaanyyyy jakie słodziaki :serducho: Umarłam :falover:
Rodzynka - Śro Mar 24, 2010 10:55

Śliczności :)
Mały ten sputnik, ja go moim babom zamówiłam i już widzę, że on jest jednoosobowy :( Ale przynajmniej Chicha jak do mnie przyjedzie to pierwsze dni, na czas łączenia będzie miała w klateczce coś znajomego.

madzial13 - Śro Mar 24, 2010 11:05

Ogoniasta,
Cytat:
Rozróżnisz fuzziątka??

Uwierz mi, że pilnuję tej kwestii restrykcyjnie, bo też się martwię, że namieszam, ale póki co Celica jest większa od Centurii :)

LunacyFringe, jeden może być Twój, więc jeszcze nie wybieraj się na tamten świat :P

Rodzynka, o dziwo nawet Rege się tam mieści. I co wiecej - one WSZYSTKIE potrafią tam wejść i spać, choć raz mnie mąż wołał przerażony, że jeden (a dokładnie Carmen) umarł bo zwisa ze Sputnika nieruchomo głową w dół. Ale one tak śpią - jak prawdziwe dzieci (choć akurat moja córka to się budziła na najmniejsze kichnięcie :roll: ). Można po nich deptać i skakać, a te nic. I jakoś im nie jest ciasno - a może nawet - im ciaśniej tym lepiej.

Szczerze mówić, co do nich zajrzę to nie śpi Chmurka i zaczynam się ostro zastanawiać, czy zostawienie jej było z mojej strony rozsądną decyzją... :wink:

Ogoniasta - Śro Mar 24, 2010 11:17

madzial13 napisał/a:
Uwierz mi, że pilnuję tej kwestii restrykcyjnie, bo też się martwię, że namieszam, ale póki co Celica jest większa od Centurii :)


Wykorzystaj pomysł sachmy i pomaluj pazurki :lol: :mrgreen: Celice będzie do pyszka w niebieskim :lol:

madzial13 napisał/a:
Szczerze mówić, co do nich zajrzę to nie śpi Chmurka i zaczynam się ostro zastanawiać, czy zostawienie jej było z mojej strony rozsądną decyzją... :wink:


:mrgreen: Przynajmniej będziecie mieli wesoło.

Devona - Śro Mar 24, 2010 14:36

madzial13 napisał/a:
choć raz mnie mąż wołał przerażony, że jeden (a dokładnie Carmen) umarł bo zwisa ze Sputnika nieruchomo głową w dół
Zanim doczytałam do końca trochę mnie zmroziło ;) .

Madzia, napisz coś o mojej łysej :D , poza tym, że wyglądała, jakby nie żyła ;) .

Oli - Śro Mar 24, 2010 15:02

a ja wciąż cierpię katusze, niech ktoś weźmie te beżowe cukierki... :roll: :(
quagmire - Śro Mar 24, 2010 15:06

Ja tam właśnie czekam aż Ty je weźmiesz :wink:
Oli - Śro Mar 24, 2010 15:09

quagmire napisał/a:
Ja tam właśnie czekam aż Ty je weźmiesz :wink:
dwóch na pewno nie wezmę :P a jak wezmę jednego to złamię daną sobie samej obietnicę. :?
quagmire - Śro Mar 24, 2010 15:12

To nie bierz - nie chcę, żebyś ją łamała :)
Ja też nie złamię :)

Czemu one są takie słodkie, no?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group