To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot B Valhalla Rattery - NOWE FOTY STR 15

apsik - Pią Sty 09, 2009 08:14

Aaaaaaa moja mała mądralińska Bakalka :sirwwt:
http://www.fotosik.pl/pok...13c9c75c46.html
http://www.fotosik.pl/pok...27b298fddc.html

Anonymous - Pią Sty 09, 2009 09:47

Bakalka, Bazyl i Borys wyszli na tych zdjęcia najlepiej, rozczulając mnie na amen. Cudowny, wyjątkowy miocik. :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
babyduck - Pią Sty 09, 2009 10:04

http://www.fotosik.pl/pok...c2d2fc1976.html - Jakie odważne i zadziorne spojrzenie :mrgreen: Bardzo fajowa dziewczynka.
Anonymous - Pią Sty 09, 2009 10:08

babyduck napisał/a:
Bardzo fajowa dziewczynka.

Bo to moje cudo jest :serduszka: . Już tak strasznie nie mogę się doczekać ;(

wuwuna - Pią Sty 09, 2009 10:25

babyduck napisał/a:
Jakie odważne i zadziorne spojrzenie Bardzo fajowa dziewczynka.
O tak, Bamberka jest najpiękniejsza z dziewczynek. :serducho: :serducho:
Bema - Pią Sty 09, 2009 11:14

Jakie piękne dzieciaki - długo się wahałam, którego ukraść na tapetę ;) Bakalka zamiast Bazylka jednak, ale Duszek, że tak go pozwolę sobie określić jest też taki pięęęęęęęknyyyy!!! OMG cała gromadka jest zachwycająca :serducho: :serducho: :serducho: Gratulacje właścicielom maluchów, że takie cudeńka będą mieli na co dzień!
sachma - Pią Sty 09, 2009 14:21

mam nadzieje że domki usatysfakcjonowane :P

pragne doniesc że dzieciaki w ciagu swojego pobytu u mnie zjadły 35l wiadro jedzenia (tylko one z fej! bo dla nich mialam bardziej urozmaicona mieszanke z wieksza iloscia banana orzechow i dyni)
w ciagu ostatnich 2tyg dziennie całe stado (czyli 11 dzieciaków + 5 samic [w tym Bójka która od 3 tygodni prawie nie jadła] + jeden dorosły mężczyzna) DZIENNIE zjada około 1 torebkę ryżu bądz 1/5 paczki 500g makaronu z dodatkami - jak jajko to od razy 5, jak banan to bez dwóch się nie pokazuj, jak marchew to 2-3 dorodne ;) jak mięso co to najmniej 200g ;)

i niech mi ktoś powie że wykarmienie miotu to tania i łatwa sprawa :roll:

domki przygotujcie się na najazd żarłoków :P

aaa.. a całe stado od poniedziałku zjadło już 1.kg suchej karmy (dostawały "obiadki" dwa razy dziennie w tym czasie, bo w moim sklepie zabraklo jakiej kolwiek lepszejszej karmy :/ a paczka z animalii dopiero sie kompletuje [juz 4 dzien :/ ]) i teraz robia zielone kupki.. bo w karmie są zielone granulki.. i oczywiscie to one są najsmaczniejsze - smaczniejsze niz orzeszki ziemne czy dynia!

Badoha - Pią Sty 09, 2009 14:30

sachma ten miot to same cuda :serducho: Jeden ogonek jest piękniejszy od drugiego - i te ich oczka, czarne węgielki - normalnie się rozkochałam :sirwwt:
Oli - Pią Sty 09, 2009 19:17

Moje Borysiątko najpiękniejsze... :falover: Wygląda jak mała owieczka. :serduszka:
sachma - Sob Sty 10, 2009 12:39

Dory, Mone i Oli prosze o info jak odbieraja maluchy.

Mam trzy transportery i zaczynam "wysylke dzieciakow"

Do poznania dzis o 14:58
Do wrocławia jutro o 14:58
Do krakowa jutro o 13:25 o ile wanna się do mnie odezwie! Proszę o kontakt bo numer który podalas w ankiecie nie odpowiada, podobno nie istnieje.. :|

Anonymous - Sob Sty 10, 2009 13:14

sachma napisał/a:
Do poznania dzis o 14:58

Już czekam z niecierpliwością :wo:

Dory - Sob Sty 10, 2009 13:24

Sachma, a znajdzie się pudełko po 3kg meganie dla Bazylka? Wtedy mogłabyś mi go tak zapakować, jeno dziurki wywiercić :mrgreen:
sachma - Sob Sty 10, 2009 14:15

poszukam cos... albo wysle w moim transporterze a na wystawie mi go oddasz - Oli, moze wyśle obu chłopców razem?
wanna - Sob Sty 10, 2009 14:19

Jestem jestem, dziękuje za zdjątka, wysłałam na pw prawidłowy numer, bo jak zwykle swojego nigdy nie pamiętam i przekręciłam jedną cyferkę :wink:

Super już nie mogę się doczekać maluszki :) dziewczyny są w troszkę lepszym stanie, więc mam nadzieję, ze nie będzie problemów z zapoznaniem.

L. - Sob Sty 10, 2009 16:14

ależ boskie dzieciaki :} piękne, cudowne i och ach! :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group