To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

Sajenka - Sob Mar 01, 2008 17:17

gratis, u mnie Dziewczynka gryzła wszystko - kable, pościel, ubrania, no wszystko co się dało. Jak w klatce wisiał hamak - dostawała świra, miotała się, gryzła i szarpała tak długo, aż zostały same strzępy. Na szczęście panienka wróciła już do swojego dumnego pana, miałyśmy się już nawzajem dość.

Odnośnie dzieciaków, to nie zauważyłam, żeby coś gryzły - dobijały tylko hamaki odgryzione przez mamuśkę ;)

gratis - Sob Mar 01, 2008 17:54

To Rafiki na "przywitanie" klatki Matrixa zostawił mu dziurkę w hamaku :P , trochę się teraz dobierał do kabli od głośnika, ale parę popsikiwań zdało egzamin :)
mirabusia - Sob Mar 01, 2008 22:06

Czesc wszystkim jestem na tym forum nowa i od razu mam pytanie do Sajenki powiedz mi czy masz moze 2 samiczki do oddania ?? napisałam wiadomosc do Ciebie na gg ,gdzie z grubsza opisuje moja sytuacje bede wdzieczna za wszelkie informacje od Ciebie :)
Justka1 - Sob Mar 01, 2008 22:10

Hej Mirabusia :) .
Sajenka-pokierowalam Mirabusie do tematu twoich dziewczynek,bo sa sliczne i szukaja jeszcze domkow oraz Mira jest z twojego rejonu :)
Mysle,ze domek jest bardzo dobry :)
Kciukam za udana adopcje ;)

Sajenka - Sob Mar 01, 2008 22:16

mirabusia, panienki już dawno znalazły domy. Chłopcy prawdopodobnie też, wygląda na to, że nawet żaden dla mnie nie został :)
mirabusia - Sob Mar 01, 2008 22:18

dziekuje za bardzo szybka odpowiedz szkoda wielka szkoda ,ze spozniłam sie :( ale dobrze ,ze szczuraski maja domy ciesze sie
hefi - Sob Mar 01, 2008 22:23

mirabusia, sporo szczurków czeka na dom więc na pewno znajdziesz swoje dwie (dwa :P ) szczurki
mirabusia - Sob Mar 01, 2008 22:25

oki własnie szukam intesywnie kogos we Wrocku :)
Pacyfka - Sob Mar 01, 2008 22:27

Off-Topic:
mirabusia, jakieś szczurki chyba w Katowicach są, ja jeżdżę co jakiś czas na tej trasie, więc o transport nie musiałabyś się martwić

mirabusia - Sob Mar 01, 2008 22:34

Pacyfka dziekuje Ci bardzo za zaofiarowanie sie ,jesli znajde w katowicach to odewe sie o ewentualny transport ,bardzo Ci dziekuje :)
samar - Nie Mar 02, 2008 11:21

Sajenka napisał/a:
A dziewuszki to nową miskę dziś dostały ("kąpielówka dla małych ptaków")

Sajenka, podsunelas mi pomysl, dzieki! :mrgreen: musze tylko leciec na strych i sprawdzic czy mam jeszcze taka kapielowke.. :twisted:

Sajenka - Nie Mar 02, 2008 11:42

samar, to jest jedyna znana mi "miska", z której te diablęta nie umieją wysypać żarcia :-P

edit:

A dzisiaj dwa największe łobuzy, Jackuś z Sailorkiem, jadą konduktorką do Olsztyna, do koleżanki Małej Mi :) Może biedny Rudolf będzie miał wreszcie trochę spokoju w klatce i nikt mu nie będzie po głowie latał :wink:

gratis - Pon Mar 03, 2008 16:34

Haha, z tym skakaniem po głowie, to Matrix też ma pogadane :P . Obydwa sobie jedzą - obydwa to samo, ale, że Rafi się MUSI upewnić czy Matrix nie ma nic smaczniejszego jest taka HOP! na plecy biednego Matrixa xD
Mała Mi - Pon Mar 03, 2008 20:53

Jack Sparrow i Sailor szczęśliwie dojechali do Olsztyna i jadą już do domku!!! w imieniu Oli i swoim, dziękujemy Sajenka!!!! :*
Sajenka - Śro Mar 05, 2008 08:37

Dzisiaj opuszcza mnie Malibu (szczęśliwą szczurzą mamą zostaje mc) oraz jeden z Kseroksików i Gonzo (Carmilla).

Za to w niedzielę prawdopodobnie dołączy do nas wpadkowa bida, która niespodziewanie zmieniła płeć z żeńskiej na męską i z tego powodu nie może pozostać w dotychczasowym domku.

A Rudolf tej nocy opanował trudną sztukę otwierania klatki i obudziłam się z nim w łóżku i małymi smrodami za łóżkiem :twisted:

EDIT:
Off-Topic:

A jednak stadko nie powiększy się w niedzielę... Już się powiększyło... :twisted: Głupia Sajenka zobaczyła swego przyszłego podopiecznego i musiała go już, natychmiast przywlec do domu :-P A mówiąc bardziej serio, to ciur musiałby do niedzieli siedzieć w transporterze, więc wzięłam go od razu - dzisiaj wychodzą ode mnie dwaj panowie, więc trochę miejsca w klatce się znajdzie. Maluch ma 6-7 tygodni, jest chudziuchny, wystraszony i "bezjajeczny" - jeszcze mu jajka nie zeszły, dlatego został wzięty za dziewczynkę... Chłopczyk jest czarny z białymi łatkami na brzuszku i białymi "skarpetkami", słodki i przytulaśny niesamowicie, a od dzisiaj nazywa się Bazyli :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group