To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - O-pisklaki - 30 miesięcy!

Mała Mi - Nie Sty 20, 2008 10:07

Nezu, nie obwiniaj się!!! wszystko będzie dobrze!!! na tych ślicznych foteczkach, w ich niesamowitych oczkach widać chęć życia - zdrowego życia i ogromną siłę!!!! bądź silna razm z nimi!!! kciukamy za Was!!! :lapa: :lapa: :lapa:
Layla - Nie Sty 20, 2008 10:11

Obłędne pisklątka, trzymać mi się i dać się ładnie zbadać proszę :serducho:

Ale musi być dobrze!

ASPAHARIAN - Nie Sty 20, 2008 10:19

Mała Mi napisał/a:
Nezu, nie obwiniaj się!!! wszystko będzie dobrze!!! na tych ślicznych foteczkach, w ich niesamowitych oczkach widać chęć życia - zdrowego życia i ogromną siłę!!!! bądź silna razm z nimi!!! kciukamy za Was!!! :lapa: :lapa: :lapa:




Popieram koleżankę ! :) :) :) :) :)

LunacyFringe - Nie Sty 20, 2008 11:31

nezu , :glaszcze:
nezu - Nie Sty 20, 2008 11:35

No to po wizycie.
Diagnoz brak, przynajmniej tych złych. Powiedzieli że one są jeszcze strasznie malutkie, za małe na rtg, ale z macania nic nie wynikło, brzuszki miękkie jak i u reszty rodzeństwa i tyłeczki też już czyste. I żebym się nie martwiła bo oni tu nic nie widzą, chyba że cały miot ma megacolon...

W transporterze było kilka dziwnych kupek i kilka o normalnym kształcie, więc w sumie nie wiem...
Biegunki nie mają, mają albo miały rzadszą kupę.

Prosze o kciuki...

Anonymous - Nie Sty 20, 2008 11:49

nezu, no przecież, oczywiste, że cały czas kciukamy.
widzisz, nie zamartwiaj się na zapas, bo to bez sensu. najadłaś się nerwów, a może wcale niepotrzebnie. zobaczysz, wszystko będzie dobrze.

ja strasznie nie mogę się doczekać Orinki.....

wytul dzielne dzieciaki i Gythę.

Azi - Nie Sty 20, 2008 11:55

Kciukam i nie martw się na zapas, bo tylko niepotrzebnych stresów doświadczasz. Maluchy są zdrowe.
Layla - Nie Sty 20, 2008 11:56

Ja myślę, że faktycznie nie ma co się martwić na zapas. Na pewno wszystko będzie dobrze :* Rzadsza kupka to się zdarza przecież i nie zawsze jest to związane z jakimś paskudztwem... Jak cię nezuś znam to będziesz je bardzo uważnie obserwować... Ale czuję, że będzie wszystko dobrze i dzieciaki w komplecie będą zdrowe. Miziaki dla nich i wymęczonej pewnie mamusi ;)
sachma - Nie Sty 20, 2008 12:23

nezu, a nie mowilam? przeszly na stale i dostaly malej biegunki, a teraz z biegiem czasu kupki beda wracaly do normy - nie ma sie o co martwic :)
AngelsDream - Nie Sty 20, 2008 12:37

nezu, kciukamy za nie!
PALATINA - Nie Sty 20, 2008 12:41

Bedzie dobrze!
Kciukamy cały czas!

Justka1 - Nie Sty 20, 2008 12:44

Kciukam bardzo mocno..niech im chociaz sie uda...
Naciol - Nie Sty 20, 2008 12:47

Kciukam bardzo mocno, będzie dobrze :lapa:
Anonymous - Nie Sty 20, 2008 12:57

nezul panikaro!!!

dosyć już tych smutów!
wszystko będzie dobrze!!!

chwal się maleństwami, wszyscy za nimi strasznie tęsknimy!

Layla - Nie Sty 20, 2008 13:03

Właśnie, Omar bosko wyszedł na fotach. Jest uroczą czarną kulką!!! Mój Dominik zakochany już w nim na maksa :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group