To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot F SunRat's - rezerwacje str. 11

Nakota - Czw Cze 24, 2010 19:24

Wygląda jak wystrzyżony pudel a nie szczur :lol:
vedzion - Czw Cze 24, 2010 21:12

To nowa odmiana fuzzorex lub też rexofuzz, zależnie, czy patrzy się od głowy czy od ogona. :mrgreen:
quagmire - Pią Cze 25, 2010 00:16

vedzion, a Ty wiesz, że Twój Frodo jest najcudowniejszy :serducho:
vedzion - Pią Cze 25, 2010 00:47

quagmire, dziękuję. Wszystkie maluchy są obłędne. Ja cały czas patrzę na zdjęcia i podziwiam. Ale Frodo to wykapany tatuś. Frugo, który trafi do Believe_86 też wygląda jak mały klonik Elmika. :serducho:
quagmire - Pią Cze 25, 2010 11:22

Ale Frodo ma obłędny charakter i mnie kochaaaaaaa :serducho: :mrgreen:
Bel - Pią Cze 25, 2010 11:26

quagmire, a mój to cudowny nie jest? ;( w łeb dostaniesz babo jedna niedobra ;( <bach_bach_gazetą> ;P
vedzion - Pią Cze 25, 2010 11:50

believe_86, Twój Frugo też jest przepiękny. :serducho: A na jednym ze zdjęć ma przesłodką minkę. :serducho:

[ Dodano: Pią Cze 25, 2010 11:51 ]
Mam nadzieję, że i mnie te maluchy pokochają. I tatusia Elmusia, wujaszka Dziabusia i braciszka Frania.

quagmire - Pią Cze 25, 2010 13:10

Frugo jest cudowny numer 2, ale to jednak Frodo (mimo zapachu kota) nie odstępował mnie na krok.
Frugo dopiero po jakimś czasie przekonał się, że nie morduję.
I jeszcze syjamki są bardzo odważne :)

A wszystkie są megastyczne, ale Frodo :serducho: i ma te swoje cudne krzywe uszy :wink:

Off-Topic:
I wlaśnie tak, w rezultacie, uczyłyśmy się z Emilią angielskiego ;)

vedzion - Pią Cze 25, 2010 13:18

quagmire, jakie krzywe uszy? heniok mówił, że to tylko na zdjęciu tak wyszły... Mów prawdę. Ale nawet jak są krzywe, to i tak najpiękniejsze.
Bel - Pią Cze 25, 2010 13:21

vedzion, spokojnie... najwyżej wyprasujesz ;)
Frugoooo jeszcze kilka dni trzymaj się i nie daj się tym wrednym babom :serducho: :serducho: :serducho: :lol:

quagmire - Pią Cze 25, 2010 13:48

Jakim wrednym babom? :wink:

vedzion, bo ty napisałaś, że on ma jedno standard a jedno dumbo.
A on ma 2 dumbo, tylko jedno trochę bardziej zwinięte ;)
Pewnie mu się jeszcze wyprostuje, ale jak dla mnie taki właśnie jest naj, naj, naj :serducho: :serducho: :serducho:

vedzion - Pią Cze 25, 2010 14:01

quagmire, tak wyglądają na zdjęciu. Jedno jest takie dumbowe a drugie takie jak standard tylko z boku główki. I tak jest piękny, ba, najpiękniejszy na świecie. Razem z wszystkim dzieciątkami Elmika i Rozi. Do tego jeszcze te dwa syjamskie Kiwaki... i Fryderyk i Frotek... :serducho:
quagmire - Pią Cze 25, 2010 14:28

A Kuba już wie? :P
mrófka - Pią Cze 25, 2010 14:33

o widzę samych zwolenników jajków tutaj :lol: a ja będę inna i napiszę, że Fergie no i moja Fantasia najśliczniejszejsze o :P
vedzion - Pią Cze 25, 2010 17:53

quagmire, Kuba już wie i nawet się ucieszył. Myślałam, że gorzej to zniesie, a tymczasem mnie zaskoczył. :mrgreen: Dziś skręcamy klatkę. Nowe drewniane domki już przygotowane, takoż hamaki i wszystkie inne cuda. :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group