To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot M of Anahata - 10 marca 2010 - rezerwacje strona 9

susurrement - Śro Kwi 28, 2010 02:39

hehehe moje też szaleją :) trzymają się razem, dużo się bawią, mają już mega rujki i ujeżdżają się wszystkie nawzajem :] słodziaki z nich niesamowite. wybarwiają się oczywiście pięknie. ciekawa jestem jak H_exarowi spodoba się Mari, ma ciemny nosek i przepiękną ciemną czapeczkę na główce :)
niebawem postaram się o jakieś zdjęcia :)

a przy okazji chciałam Was spytać jak oceniacie socjalizację maluszków?
to mój pierwszy miot i chciałabym wiedzieć jak udało mi się wychować moje wnusie :)

nezu - Śro Kwi 28, 2010 03:18

susu, a będą zdjęcia twoich dziewuszek?

Strasznie jestem ciekawa rozwoju tych dwóch pięknot, zwłaszcza Mabelle... :serducho:

susurrement - Śro Kwi 28, 2010 03:21

nezu, będą, będą :] ale nie pytaj kiedy :D
klaraurs - Śro Kwi 28, 2010 09:54

susurrement napisał/a:
jak oceniacie socjalizację maluszków?
Moja Maja to mały trzpiot. Kiedy otwieram klatkę, duże natychmiast przybiegają, a mała się czai, waha, "i chciałaby i boi się", daje się złapać, ale na rękach długo nie wytrzymuje. W ogóle w jednym miejscu długo nie wytrzymuje. W linii prostej chodzić też nie potrafi, raczej wężykiem (i to w trójwymiarze). I lata. Tego wszystkiego ją babcia nauczyła. Ciągle się przepycha z dużymi, a na wybiegu goniona przez którąś często ucieka mi na kolana. Kiedy ją biorę do pracy przy komputerze, trochę się powierci, wdrapie się na ramię, posiedzi na poręczy fotela, po czym układa mi się na kolanach i drzemie. Cudowny maluszek :]
justrzna - Śro Kwi 28, 2010 14:48

Moduł to ciągle taki dzieciaczek. Biega, szaleje, zaczepia, wszędzie go pełno. Jak go się bierze na ręce to robi się z niego taka kukiełka, można go wycałować, wytarmosić a on nawet się nie wirci. Jest mięciutki, puszysty i pachnący więc ciągle go ktoś "międoli".
agacia - Śro Kwi 28, 2010 19:47

Socjalizację oceniam na 5+ albo nawet 6 :) Misha jest ze stadka najodważniejszy, chociaż myślę, że to kwestia charakteru też. Wszędzie go pełno i wszędzie pcha się przed Irysa i Colina, jak coś jedzą to próbuje im to zabrać, na wybiegu ciągle ma jakieś sprawy do załatwienia i nie lubi wtedy być brany na ręce, ale jak ja się uprę to dzielnie znosi moje miętolenie go :) Lubi zabierać mi różne rzeczy takie jak długopisy albo jakieś karteczki i nieustannie męczy moje sznurki od bluzy. Oczywiście pod bluzą też lubi siedzieć albo wbiegać jednym rękawem i wybiegać drugim. Za to jak się zmęczy to idzie spać do rękawa, na szczurzą półeczkę lub jak leżę na łóżku oparta w rogu o poduszkę to kładzie się na poduszce i głowę kładzie sobie na moim ramieniu. No i jest najdelikatniejszy w dawaniu buziaczków :serducho: Misha też wyjaśniał na bokach i nos mu pociemniał. Wkrótce zrobię mu zdjęcia to będzie widać. A waży już 210g :)
Northfire - Śro Kwi 28, 2010 20:45

Mari jest już od kilku godzin w domu. Jest bardzo ciekawska i pełna energii. Nasze panienki przyjęły ją jak swoją. A Mari, cóż... wlazła im na głowę i to dosłownie. Do celu po... szczurach:)
Ps. Dziś zdjęć nie damy rady zrobić.

susurrement - Śro Kwi 28, 2010 22:13

bardzo miło mi to wszystko czytać :)
moje wnusie zajmują szczególne miejsce w moim sercu, więc to dla mnie bardzo ważne jak sprawują się w domkach :)

Niamey - Śro Kwi 28, 2010 22:23

Właśnie się zorientowałam, że jedna wnusia bezczelnie zeszła po mnie na podłogę :roll: I nawet bez patrzenia mogę zgadnąć która :lol:
agacia - Nie Maj 09, 2010 19:06

Misha puszcza oczko do babci. Więcej zdjęć zaraz wrzucę do mojego tematu.


susurrement - Pon Maj 10, 2010 00:57

oh Mishka jakiś Ty duży, Skarbie.. :)
Nakasha - Pon Maj 10, 2010 12:20

Kochani!

Dzisiaj Zbyszek przyznał mi się, że zostawił Wasze metryki i mowy w pracy i zapomniał je wysłać. :roll: BARDZO WAS PRZEPRASZAM!

Jutro wyślę je osobiście....

Niamey - Pon Maj 10, 2010 21:43

Uff, to dobrze, bo ja już myślałam, że tylko moja zaginęła :lol:
agacia - Czw Maj 13, 2010 21:25

Misha na dzień dzisiejszy waży 290g :) I upodobał sobie Irysa do zaczepiania.
Niamey - Czw Maj 13, 2010 21:48

Mimbla ważyła kilka dni temu 265g. a Migotka 245g. Mimbel się rozbujała, szaleje, gania inne szczury, czasem razem z Migotką formują brygadę MM i napadają razem :lol: Mimbla rzecz jasna uwielbia kryć inne szczury (Migotka też) :roll: Ponadto obie dziewczynki ładnie bawią się z Zefirem, który jest lekkim panikarzem, ale przy nich jakoś wyczuwa, że to zabawa i nie ma się co bać :) Migocia jest takim kochanym puszystym barankiem, a Mimbla kochaną, ale zawadiacką kózką :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group