To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Narodziny miotu K Abraxas 07.10.2010 sesja i rezerwacje s.8

maris - Czw Maj 26, 2011 00:08

Ksawery jest piękny :mrgreen:

A my się pochwalimy nagrodą Kelly :D
Na wystawie w Łodzi zdobyła II miejsce w kategorii samica z najlepszym znaczeniem :D
i została oceniona na 89,5pkt :)

madzial13 - Czw Cze 02, 2011 14:11

maris, gratulacje serdeczne. Przepraszam, że dopiero teraz, ale wiedziałam zaraz po wystawie :mrgreen: Ja bym Keylę widziała na kolejnej wystawie - może we Wrocku?
maris - Sob Cze 04, 2011 22:31

madzial, dzięki :) Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to we Wrocku będziemy. :) Może w Cieszynie też, jeżeli wystawa się odbędzie.
madzial13 - Śro Sie 24, 2011 22:42

Co u Was słychać? Dajcie foty :)
Wczoraj odszedł tatuś miotu, miał nowotwór. Czekamy na wyniki histo. Trzymajmy kciuki, żeby nic się nie poniosło :kciuki:

kartofel - Pią Sie 26, 2011 01:08

Kiri Kiri

Końciuszynka

Końciucha z Ulijanką - przyłapana na czułościach

Kiri i Uszczelka - przyłapane na zajadaniu koktajlu

Przy groszku

Zarównoż przy groszku ;)

U dziewczyn w porządku. Końciuszynka zdaje się być alfą stadka - opanowana i spokojna(oprócz schiz szczurzych gdy sztywnieje w rękach i nieobliczalnie wyskakiwać chce), a jednak potrafi zaprowadzić porządek. Kiri to chyba beta - szalona i chce pozostałe widzieć sobie podporządkowane. Zresztą zmienia się jak kameleon - od niedotykalskiej zupełnie jako dzieciak, do towarzyskiej modelki. Końciuszyna waży 360g, Kiri tylko 316, jest szczuplutka i długa. Końciucha też, ale taka umięśniona.
Pozdrawiamy pozostałe rodzeństwo i miejmy nadzieję,że kłopoty tatusia nie przejdą na dzieci. [*]

madzial13 - Czw Wrz 01, 2011 10:41

kartofel, wow, jakie fajne foty! Że chude to się nie dziwię - mamuśkla długo była przecinkiem i dopiero ostatnio się zaokrągliła nieprzyzwoicie. Poza tym z truśki zrobiła się bardzo pewna siebie.
Dzięki za wieści :)

Wiewiora - Czw Wrz 01, 2011 17:14

u Ksawcia dobrze, jest spokojnym szczurkiem, strachliwy nie jest, ale czasem wystraszy się czegoś. podchodzi do człowieka z dużą rezerwą. nie przepada ze pieszczotami. ale nie ucieka przed nim. nie kłóci się z innymi szczurami i nie wdaje się w bójki. zdjęcia będą w najbliższym czasie :)
Oli - Czw Wrz 01, 2011 21:11

Kahlua został dzisiaj z powodzeniem wykastrowany i siedzi obrażony w diunie :]
asia030984 - Pią Wrz 02, 2011 11:17

Kelmaa i Kalyani mają się dobrze :) uwielbiają człowieka, siedzenie na ramieniu, lizanie itp. jednak nie zawsze mają ochotę na wyjście z klatki :wink: uwielbiają jeść, ale nie widać tego po nich...
maris - Nie Wrz 04, 2011 21:36

Kelly na wystawie we Wrocławiu dostała I miejsce w kategorii Samica z Najlepszym Znaczeniem :D
madzial13 - Pon Wrz 05, 2011 09:07

maris, jupi!!!!!!!!!!!!! Yes, yes, yes!!!
Marisku możesz mi przesłać jej fotkę z pucharem, bo będę robić stronę z nagrodami mojej hodowli. Proszę pięknie, może być na mejla (magdalena@pseudonim.pl)

maris - Pon Wrz 05, 2011 10:07

Madzialku jasne :D Na dniach porobię fotki i Ci prześlę :) Z Łodzi też chcesz? Zdobyła wtedy II miejsce za znaczenie.
madzial13 - Pon Wrz 05, 2011 10:50

maris, chcem
asia030984 - Pon Wrz 05, 2011 10:57

madzial13, no my narazie z wystawami możemy się pożegnać...za 3,5 tyg mam termin porodu, do tego groźba wcześniejszego urodzenia...
ale mam nadzieję, że potem uda mi się z dziewczynami pojechać...miałam jechać do Olsztyna, ale wystawę odwołali :cry:

maris - Pon Wrz 05, 2011 11:16

madzial, dobrze :D Tylko po weekendzie, bo kotylion z Łodzi został w domu u rodziców, bo musiałam się pochwalić :P :D

asia030984, w grudniu będzie w Warszawie wystawa :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group