To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot kontrolny N of Anahata -28.05.10- rez. s.6, fotki s.17

dudzia - Czw Cze 24, 2010 22:23

Ren, to żeście się skompresowali tam :D na pewno moja Nerqua jest istnym aniołkiem :mrgreen: :serducho:
atarawa - Pią Cze 25, 2010 07:53

też jestem bardzo ciekawa jaki jest mój Nakar :mrgreen:
chciałabym, by był kochanym miziakiem :mrgreen:

marlena85 - Pią Cze 25, 2010 11:37

Też jestem ciekawa charakteru Naftalinki :] , mam nadzieję, że zgra się z Maruną i będą się dobrze dogadywać, bo pewnie na początku będą mieszkały razem w klatce z małymi odstępami, no chyba, że Nafta nie będzie próbowała wychodzić z dużej klatencji :wink:
atarawa - Pią Cze 25, 2010 11:49

dlaczego brak mi cierpliwości :wo: hehe
IgIg - Pią Cze 25, 2010 11:50

A Newton już odkrył jakieś prawo :wink: ?
Anonymous - Pią Cze 25, 2010 11:52

dziewczyny, one są wszystkie bardzo podobne ciągle ;)
w ogóle powiem wam, że jak teraz te malce są u mnie w mieszkaniu i jak je obserwuję codziennie, to widzę, jak wiele od hodowców wymagacie w kwestii opisów charakterów - nie mam do was żadnego "ale", bo sama sobie z tego wcześniej nie zdawałam sprawy - ale to jest tak, jakbyście chciały na podstawie zachowania 2-3 letniego dziecka określić jego charakter ;)
jednego dnia mój Noel (bo akurat z nim spędzam najwięcej czasu) jest słodkim śpioszkiem i kochanym tulakiem, który chętnie siedzi w bluzce i się przytula, a następnego dnia widzę go na czele lejącej się na potęgę bandy i w niczym nie odstaje od braci i sióstr pod względem 'niegrzeczności' ;) także miejcie ten fakt na uwadze, że określenie charakterów nie jest wcale miarodajne i traktujcie je bardziej na zasadzie 'wieści z placu boju' - czyli jaki nastrój malce miały akurat w dniu opisu :)

tej, a fotek indywidualnych nie chcecie? :P

atarawa - Pią Cze 25, 2010 11:55

mataforgana napisał/a:
tej, a fotek indywidualnych nie chcecie? :P

no ba! chcemy!

co do charakterków to ja mam na uwadze margines "błedu" ;)
i to fakt sprawa z oceną charakteru nie jest łatwa...

marlena85 - Pią Cze 25, 2010 12:10

mataforgana, ale to Ren napisała, że opiszę charaktery dzieciarni :oops:
Ren napisał/a:
Jak się trochę ogarniemy, to opiszę charakterki maluchów :wink:

wiadomo, że dzieciaki jeszcze rozbrykane i ciężko wyłapać jakieś znaki szczególne, dlatego już nie marudzę i czekam na zdjęcia :P

Anonymous - Pią Cze 25, 2010 12:14

no napisała i zrobi to, tylko że ona sama mi mówi, że to trudne i że nie przepada za tymi opisami, bo czasami niektórzy mają pretensje, że przy opisie był miziak a w domu się robi spidigonzales ;)

dlatego tak w ramach wyjaśnienia napisałam :)

foty będą dzisiaj, Ren się postara zrobić opisy do wieczora :)

dudzia - Pią Cze 25, 2010 12:22

Ja czekam głównie na zdjęcia bo sama byłam świadkiem jak charakter potrafi się diametralnie zmienić w zależności od stada. przykladem jest Effy która na poczatku była taka spokojniutka, a teraz? szatan bo poczuła władzę :P Połowie moich szczurków zmienił się charakter od czasu przybycia, więc wiadomo że to różnie bywa :)
wushu - Pią Cze 25, 2010 14:03

Właśnie, zdjęcia! Dużo Nirvany! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Anonymous - Pią Cze 25, 2010 14:20

Na razie charakterki, zdjęcia będą wieczorem :wink:

Chłopcy:

Nyarro - dumbo rex black spotted varieberk
Mały ciekawski cykor :wink: . Wykazuje spore zainteresowanie nowymi terenami, ale jak coś to zaraz nawiewa :P . Wielki czyścioch, całe futerko i dupcia muszą być dokładnie wylizane. I robi świetną pozę "na kapitana" :D

Numero Uno - dumbo rex black self
Normalnie internet explorer :P . Nie usiedzi w miejscu nawet 3 sekund, koniecznie chciał zejść z naszego małego studia fotograficznego :wink: . Uwielbia się bawić palcami - łapać i biegać za nimi :D

Newton - dumbo standard black spotted varieberk
Mały spryciarz i odkrywca, podczas focenia pierwszy znalazł drogę jak czmychnąć za koc :wink: . Jest niesamowicie ciekawski - nic tylko niucha za nowościami :wink: . Jest bardzo dostojnym elegantem, dumnie nosi swoją kropkę na czole :mrgreen:

Nemo - dumbo standard black berkshire
Jeden ze spokojniejszych chłopców. Podczas focenia z uporem maniaka próbował dostać się na kolana.

Nakar - dumbo standard black self
Mały miziak :) . Lgnie do rąk i bardzo lubi lizać palce :serducho: . Śliczny z niego model :)


Dziewczynki:

Nirvana - dumbo standard, american blue spotted varieberk
Straszna rozrabiaka - gdy chłopaki zaczęły się kotłować, wszystkie panny dostojnie odeszły do matki, a ona poleciała ich lać :wink: . Bardzo lubi podgryzać paznokcie :P

Nafta Linea - dumbo rex black irish
No cóż, kolejny popierdalacz :P . Interesowało ją wszystko, tylko nie to, żeby posiedzieć chwilę w miejscu i dać sobie zrobić zdjęcie :P . Nie przemieszcza się chodząc, tylko biegając :lol:

Nyabinghi - dumbo rex black self
Piłeczka-odstresowajka :lol: . Trzyma się ją w jednej ręce i miętosi a ona sobie siedzi i z zadowoleniem daje się miętosić :mrgreen: . Do tego mała płaszczka - jak się ją kyzia po plecach to się rozpłaszcza i porusza się po podłożu ruchem posuwistym :P . Jako jedna z nielicznych z rodzeństwa potrafi zastygnąć w bezruchu chociaż na kilka sekund :P .

Negra - dumbo standard black berkshire
Ma uroczą białą końcówkę ogonka ^^ . Jest delikatna i słodka, do tego robi fajne stójki :P

Neely - dumbo standard black self
Pchełka :wink: . Zachowuje się jakby się chciała bawić w kotka i myszkę :P . Próbowała wsadzić nos w obiektyw :lol:

Nerqua - dumbo standard black self - rezerwacja dudzia
Mała ciekawska podróżniczka :) . W ogóle niczego się nie boi :P . Pilnie przysłuchuje się nowym odgłosom, nadstawiając przy tym swoje wyjątkowo duże radarowe uszka :D

Nemedia - dumbo standard black self - rezerwacja farferee
Istny diabeł wcielony :lol: . Zrobić jej zdjęcie to niesamowita udręka, potrafi być w trzech miejscach jednocześnie. Do tego jest zwinna, wyślizguje się spomiędzy palców jak piskorz, uciekła nam nawet raz z planu zdjęciowego za szafkę :P

atarawa - Pią Cze 25, 2010 14:35

jejciu, jejciu!!! Nakar jako jedyny miziak z chłopców :serducho: padne ze szczęsia :) oby nic się nie zmieniło :roll:
wushu - Pią Cze 25, 2010 14:57

Czyli Nirvana z chęcią da się zepsuć przez moje dwie potwory Linkę i Tuję i z radością będzie uczyć się od nich wszystkiego, co złe :P


"gdy chłopaki zaczęły się kotłować, wszystkie panny dostojnie odeszły do matki, a ona poleciała ich lać"

Bardzo dobrze, kobieta musi mieć charakter :lol:

dudzia - Pią Cze 25, 2010 15:02

Cytat:
Pilnie przysłuchuje się nowym odgłosom, nadstawiając przy tym swoje wyjątkowo duże radarowe uszka


to już nici ze zdjęć robionych ukradkiem, przy cichutkim otwarciu drzwiczek od klatki :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group