To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot M of Anahata - 10 marca 2010 - rezerwacje strona 9

klaraurs - Czw Kwi 15, 2010 22:57

susurrement napisał/a:
czy moglibyście zważyć maluszki?
Maja waży 124g
Niamey - Czw Kwi 15, 2010 23:09

Migotka 127g. Druga panna się zaszyła, więc kiedy indziej :)
Moria 132g.

agacia - Pią Kwi 16, 2010 12:00

Misha 146g
susurrement - Pią Kwi 16, 2010 12:31

Niamey napisał/a:
Moria 132g.

Moria?
przecież to taki wesoły szczur, to czemu takie smutne imię?
Mirabelka bardziej pasuje :P

Niamey - Pią Kwi 16, 2010 12:45

Jeszcze nie na 100%, ale propozycja się przyjęła, po tym jak pokazała swój charakterek :twisted: Pogryzła po ogonach inne szczury i wlazła na głowę Myszce :) Tak naprawdę zdrabnia się do Morki, więc nie brzmi tak strasznie.
Przez chwilę była z powrotem Mirabelką, ale chyba w końcu zostanie Mimbla, bo też z Muminków, więc pasuje do siostry ;)

Ech, dzieci są zadziorne, ale ciocia Pino i ciocia Diuna, to mogłyby im już odpuścić...

Northfire - Pią Kwi 23, 2010 18:05

Ale Wam wszystkim zazdroszczę! My nadal znamy Mari tylko ze zdjęć... :(
klaraurs - Pią Kwi 23, 2010 21:02

Northfire napisał/a:
Ale Wam wszystkim zazdroszczę
Masz czego... Kiedy moja Maja przyjechała, miała łyse placki i ważyła 124g, teraz waży 166g i jest całkowicie owłosiona. Już się zadomowiła, śpi na kupce z dużymi, zabiera im jedzenie i chyba dla sportu ciągle się z którąś tłucze. Kochana zadziora :serducho:
Niamey - Pią Kwi 23, 2010 21:12

Northfire, a kiedy odbierasz Mari? I w ogóle skąd jesteś, niech poznam rodzinę :P
H_exar - Pią Kwi 23, 2010 22:00

klaraurs dla mnie początkowe dni malucha w domu są jednym z tych kilku najfajniejszych momentów... Kiedy małe ma jeszcze dziecinne puszkowe futerko, albo wyłysiałe - obrasta w sierść, jak niedawno nasza Roosa

Niamey niestety nie wiem kiedy dostaniemy małą... susurrement jest niechętna względem konduktorki i jak na razie nie dała jednoznacznej odpowiedzi co do alternatywnego transportu

zapomniałam; jestesmy z Gdańska:)
i pomyliłam nasze loginy; to pisałam ja - northfire :D

agacia - Pią Kwi 23, 2010 23:42

Mishce już coraz bardziej pointy wychodzą :mrgreen: I niezły z niego rozrabiaka, wszędzie go pełno i nie usiedzi zbyt długo w jednym miejscu.
susurrement - Sob Kwi 24, 2010 00:26

H_exar, najmocniej Was przepraszam, że tyle to trwa :(
niechęć niechęcią, ale mam teraz sporo zawirowań i nawet nie miałabym za bardzo kiedy małej wysłać.
Mari mieszka obecnie z moim stadem, jest łobuzem przeokropnym i nic nie straciła ze swojego dziecięcego uroku :)

Niamey - Sob Kwi 24, 2010 16:21

A ja mam pytanie czy ktoś już dostał metryki? Bo ja się zawsze martwię, że coś poczta zgubiła itp. :)
agacia - Sob Kwi 24, 2010 18:58

Ja jeszcze nie dostałam ;)
Nakasha - Nie Kwi 25, 2010 13:55

W poniedziałek wszystko wysyłam, dopiero niedawno doszły do mnie umowy. ;)
Niamey - Wto Kwi 27, 2010 23:43

No piszcie, co tam u maluchów :P Moje dziewuszki szaleją, pchają się pierwsze do wychodzenia z klatki, jaśnieją powoli - mają takie śmieszne czapeczki z ciemniejszego futerka i jasne, sowie obwódki wokół oczu :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group