To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G Happy Feet - nowe fotki str. 10

Bel - Pią Lut 05, 2010 22:37

nezu, to i tak piękny wiek.... :(
nezu - Nie Lut 07, 2010 00:14

Dla tych którzy nie zaglądają do tematu mojego stada.

Płuca Zacka są w całkiem niezłej kondycji. Chłopak jest umówiony na zabieg usunięcia guza na wtorek.
Prosimy o mocne kciuki za niego...

Guz jest ładnie oddzielony, słabo ukrwiony, w łatwym do zabiegu miejscu (koło barku, nie pod szyją).
Jeśli nie pojawią się komplikacje z wybudzaniem, mały ma bardzo duże szanse z tego wyjść.
Twór oczywiście zostanie wysłany do histopatologii.

Bel - Nie Lut 07, 2010 00:16

nezu, dla Zacka :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: i jeszcze 10000x :kciuki: :mrgreen: musi się udać :DD
Isis - Pon Lut 08, 2010 21:42

Trzymam Kciuki za malucha :( Ja przedwczoraj pożegnałam jedną z moich kluch właśnie po zabiegu usunięcia nowotworu a miała dopiero 8 miesięcy :( oby twojemu się udało :(
nezu - Pią Lut 12, 2010 17:47

Guz był bardzo słabo ukrwiony i otorbiony, najprawdopodobniej łagodny. Czekamy na wyniki histopatologii, ale wet jest bardzo dobrej myśli, więc i ja się nie będę szczególnie martwić.
Chciałam tylko prosić o cierpliwość właścicieli jego dzieci, na wyniki histo czeka się u mnie średnio półtora do dwóch miesięcy. :?

Zack wybudził się bez problemu, szybko i ładnie.
Serce ma w doskonałej kondycji, płuca w naprawdę dobrej jak na stan który miał w punkcie wyjścia po wirusówce.
Silny chłop z niego...

Azi - Pią Lut 12, 2010 22:49

nezu, bardzo się ciesze, że z nim wszystko dobrze. Mocno trzymam kciuki.

Raz jeszcze dziękuję za informację.

Isis - Czw Kwi 01, 2010 13:03

A ja tak dla przypomnienia po kilku miesiącach przedstawiam na nowo Sunny :)







Sunny zrudziała :) Ponoć upodabnia się do właścicielki ;)



A to przyjaciółka Sunny, która kiedyś była husky :)


nezu - Nie Kwi 11, 2010 13:55

Dobrze więc.

Wczoraj odebrałam wyniki histopatologii Zacka (tylko przez kołomyję z Fejrysiem i katastrofą dostałam jakiejś amnezjo - sklerozy :| ):

Fibroma durum (włókniak twardy)

Nowotwór jak najbardziej łagodny i niegroźny:
http://mediweb.pl/diseases/wyswietl_d.php?id=66

Przyrastał do skóry w bardzo niewielkim stopniu. Zack wczoraj skończył 2 lata. Jest w świetnej formie.
Można się cieszyć. ;)

Azi - Nie Kwi 11, 2010 13:59

Isis, Sunny jednak jest varieberk, nie banded (na przyszłość - do zgłaszania na wystawy, zapomniałam Ci wczoraj powiedzieć) ;)

I jak ona pięknie rujkowała ;(

mc - Śro Wrz 08, 2010 17:09

Wszystkiego najlepszego :urodziny: :urodziny: :urodziny:
Anonymous - Śro Wrz 08, 2010 20:17

A faktycznie, dziś mój chomik kończy rok :DD Najlepszego dla rodzeństwa :urodziny:
Azi - Śro Wrz 08, 2010 20:41

o masz, zapomniałam xD

wszystkiego naj naj!

wuwuna - Śro Wrz 08, 2010 21:07

Renia dasz fotki chomiczka?

Zdrówka dla dzieciaczków i mamusi.

Isis - Czw Paź 27, 2011 13:44

Niedawno Sunny miała usuwanego olbrzymiego twardego guza z pomiedzy przednich łapek. Był tak duży że nie mogła chodzić i pojawił się w ciągu 2 dni w których mnie jak na złość akurat nie było :/ Operacja się udała ale czekam na wyniki histopatologiczne, mam nadzieje że to tylko jakiś torbiel był i nie bedzie przerzutów. To tak dla wiadomości ;)
Azi - Czw Paź 27, 2011 19:22

Isis, dzięki wielkie za info.

dziwne to, że w przeciągu dwóch dni. Czy wet coś powiedział?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group