To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot B of Anahata - Miyu x Cukierek

Mao - Śro Kwi 01, 2009 21:16

Też coś mi się zdaje, że to dziś... Ta barykada Miyu mnie jakoś tak intryguje :>

Go Miyu, go! :wo:

H. - Śro Kwi 01, 2009 21:40

:kciuki: :kciuki: :kciuki: też Wam kciukam żeby to się tak dziś w święto trafiło :D A jak nie, to za tydzień, bo wtedy też święto :P A do ilu terminów tak można? :D
Mao - Śro Kwi 01, 2009 21:55

Za tydzień to my tu biznes jajowy otworzymy :P
Niby kasa się przyda, ale mimo to wolałabym w "Narodzinach" temat o nowych dzieciukach Miyu :]
Za dziś :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Anonymous - Śro Kwi 01, 2009 22:08

:kciuki: :kciuki: :kciuki: hahaha Mao, byśmy kupe pieniędzy miały :mrgreen: . No ale tak już serio to ja się nie moge doczekać :evil: specjalnie poszłam na dwugodzinny spacer ;( :lol: :mrgreen: że by wrócić i OOo taka niespodzianka :woow:
Isis - Śro Kwi 01, 2009 22:10

zostały jej tylko dwie godziny, zeby szczurki były "świąteczne" :P
Anonymous - Śro Kwi 01, 2009 22:15

a może Miyu juz urodziła :kciuki: tylko że, my o tym nie wiemy bo Nakashy nie ma w domu :mrgreen:
jullcia_ - Śro Kwi 01, 2009 22:20

Jak Nakasha wejdzie na forum i zobaczy 3 nowe strony zapisane samymi kciukami to zawału dostanie :lol1: :-P

Kluchy, macie jeszcze 1h40min! :roll:

Anonymous - Śro Kwi 01, 2009 22:24

Kciukam, żeby wszystko było dobrze... :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Śro Kwi 01, 2009 22:47

:kciuki: :kciuki: :kciuki:
Zeby Miyu sie nei wyglupiala i "wyrzucila" z siebie te 12 klusek, w tym jedna kluske dla mnie. :P

Anonymous - Śro Kwi 01, 2009 22:53

katasza, weś tez miałam sobie Piggy dac :lol: , i dla mnie :D :serducho:
Anonymous - Śro Kwi 01, 2009 22:56

Ni ma, moja Piggy :P a tak wogole to musze znalezc ladniejsze jej zdjecie, bo te mi sie nie podoba.
Ty masz Remiego ;p

Anonymous - Śro Kwi 01, 2009 23:02

katasza, to co masz teraz jest super :D dobra to biore Garfielda ;P Miyu czekamyyy :mrgreen: :kciuki:
Nakasha - Śro Kwi 01, 2009 23:33

Cytat:
Jak Nakasha wejdzie na forum i zobaczy 3 nowe strony zapisane samymi kciukami to zawału dostanie :lol1: :-P

:shock: :lol: :cojest:

Niestety nic nie ma :( Miyu broni gniazda, brzuszek ciągle ma (chociaż mógłby być większy w sumie...), ale klusek brak.

Anonymous - Śro Kwi 01, 2009 23:36

;( Ehhhhh trzymam dalej ! :kciuki: :roll:
nezu - Czw Kwi 02, 2009 00:00

Cholercia... zaczynam się martwić... :(
Kciuki są...
Za spokojny i bezpieczny poród bez żadnych wspomagaczy :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
I za żywe klusie... :kciuki: :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group