To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Anonymous - Pią Lip 11, 2008 23:14

Mam pytanie odnośnie regulaminu: rozumiem, że na razie posiadanie do wglądu odpisu z KW albo KR nie obowiązuje?

I co w przypadku, gdy nie dostałam potwierdzenia, że doszły pieniążki i zgłoszenie? :P

Anonymous - Pią Lip 11, 2008 23:28

nutaka napisał/a:
postaram się o jakies towarzystwo
bardzo dobry pomysł. Mama będzie spokojniejsza, a ty pojedziesz. Jakiś kompromis zawsze można osiągnąć. ;)
nutaka - Pią Lip 11, 2008 23:36

Viss napisał/a:
a ty pojedziesz


z tym to nie będzie tak łatwo:)

ale strac się będę :mrgreen:

L. - Pią Lip 11, 2008 23:40

Ren, tak odpis z KW i rodowody nie obowiązują jeszcze.

I problem pocztowy nadal nami włada.
Sachma obiecała, że jutro będzie już działała.
A wyciąg z konta będzie we wtorek :wink:

sachma - Sob Lip 12, 2008 09:44

Przypominem ze szczury nie rodowodowe musza miec zapewnione transportery przez wlascicieli!

mamy 34 szczury... potrzebujemy 14 transporterow! jak ktos ma nie potrzebny to chetnie przygarniemy na ten jeden weekend!!

ntliee - Sob Lip 12, 2008 11:36

to ja chętnie pomogę i mogę pożyczyć 2, jeden na 1 szczurka (albo 2 małe) i drugi na 2 dorosłe :wink:
sachma - Sob Lip 12, 2008 11:50

ntliee, swietnie ! bedziemy ci bardzo wdzieczni :)
Layla - Sob Lip 12, 2008 11:55

A ja tak yyy w kwestii może mniej istotnej. Zauważyłam, że na zgłoszeniu oraz na zaświadczeniu wet. a także w tym temacie piszecie wyraz "ogólnopolska" z wielkiej, a resztę wyrazów z małej litery. To błąd. W wypadku nazw imprez, szczególnie cyklicznych, wszystkie słowa w nazwie powinny być pisane z wielkich liter, z wyjątkiem spójników i przyimków. Wiem, że to wygląda na czepialstwo, ale zmieńcie, bo moja filologiczna dusza wyje ;)
Azi - Sob Lip 12, 2008 13:45

sachma, ja mam faunabox dla moich dwóch + mogę użyczyć mały faunabox dla jednej samiczki lub młodzika.
sachma - Nie Lip 13, 2008 09:47

Azi, wez, kazdy sie przyda..
Oli - Nie Lip 13, 2008 13:34

Mam pytanie natury technicznej odnośnie wpłat - mają być one wcześniej, a co się dzieje, jeśli któryś ze szczurów nie zostanie dopuszczony przez weta do wystawy? Czy kwota za tego szczurka będzie zwracana?


I jeszcze jedno - sprawdźcie sobie błędy w regulaminie - w odmianie słowa szczur. :]

sachma - Nie Lip 13, 2008 13:46

Można wczesniej. tak jak zostalo to zapisane - pieniądze nie sa zwracane. wlasciciel powinien zglaszac tylko szczury ktore jego zdaniem sa w dobrej formie, jesli okaze sie ze szczur jest chory, nie jest to nasza wina - my szykujemy miejsce, nagrody i kategorie na taka a nie inna liczbe szczurow.
Layla - Nie Lip 13, 2008 16:20

A kto będzie oceniał? :mrgreen: Pytam z ciekawości, nie po to, żeby dać łapówkie 8)
wuwuna - Nie Lip 13, 2008 16:22

Layla napisał/a:
A kto będzie oceniał?
Zirrael
Layla - Nie Lip 13, 2008 16:24

Aha ;) Nie wiedziałam, że będzie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group