To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "C" Ratteria Rataty

polna - Pią Mar 07, 2008 22:29

Waży juz ponad 300 gramów tak ją upasłam! :serducho: :twisted:


Matrix - Pią Mar 07, 2008 22:49

polna, świetne to zdjęcie,już się zachwycałam jak je wstawiłaś jako avatar OO

Ja postaram się małej zrobić zdjęcia i wrzucę :) U mnie tylko Nejka(Cherry) dobiła do 300g a Cappuccino ma koło 250-60g :) Dość szybko się zadomowiła i nagle zobaczyłam,że z ostrożnego i przestraszonego ogonka zmieniła się w małe ADHD i wariatkę w porównaniu do statecznej i raczej spokojnej Nejki :D Zawsze próbuje usilnie wyjść z klatki i wejść wszędzie.Ze mną nie siedzi za dużo,bo oczywiście ma ważniejsze sprawy,ale przybiega chętnie :) I lubi mnie myć,no bo przecież trzeba,żebym czysta była :D jak biegają po pokoju to zazwyczaj Cappu goni Nejkę i ją zaczepia. I to ona jest większą wiercipupą podczas rujki,które ma i tak stosunkowo spokojne :)Jest dość wybredna jeśli chodzi o jedzenie i generalnie nie je jakoś dużo. Kochana, beżowa księżniczka :tummykiss:

dimi - Nie Mar 16, 2008 12:39

w święta dorzucę zdjęcia Comy, bo narazie aparatu brak. Czy urosła- ciężko stwierdzić :D mnie się wydaje że nie, natomiast wszystkim wokół- ze to mały słoń xD przyjaźń z Zumi wielka.
Comciak reaguje na imię, jest wyjątkowo towarzyski i ciekawski. Trochę przytulaśny. Podkochuje się w moim młodszym bracie, kiedy go widzi, szaleje i nie ma możliwości ściągnięcia jej z ramienia.
Rozważam zakup trzeciego szczurka do towarzystwa ;) Zdjęcia wkrótce. Pozdrawiam wszystkich opiekunów sióstr i braciszków Comy ;)

Ratata - Nie Mar 16, 2008 16:43

Super, czekam niecierpliwie na więcej zdjęć :mrgreen:

Coral jest małym sobowtórem nieodżałowanej Holly- wiecznie radosna, niecierpliwa, szalenie sprawna i ruchliwa. To ona zawsze na mnie czeka przy drzwiczkach, zawsze chce wyjść, na wybiegu przybiega i wdrapuje się po nogawce, żeby ją wymiziać. Jest przy tym bardzo inteligentna, szybko się uczy, jest bardzo odważna. Jest troszkę większa i masywniejsza, niż była Hollisia.





Ceylon to typowy misio pierdółka. Raczej bezkonfliktowy, strachliwy, krzykacz. Najbezpieczniej czuje się u człowieka na rękach. Włochaty i loczkowany od czubka nosa po koniec jajek :mrgreen: Rośnie jak na drożdżach wzdłuż i wszerz, wygląda na to, że niedługo osiągnie rozmiary taty :roll:





Oboje są okazami zdrowia.

polna - Nie Mar 16, 2008 17:07

Ratata napisał/a:
Super, czekam niecierpliwie na więcej zdjęć :mrgreen:

Coral jest małym sobowtórem nieodżałowanej Holly- wiecznie radosna, niecierpliwa, szalenie sprawna i ruchliwa. To ona zawsze na mnie czeka przy drzwiczkach, zawsze chce wyjść, na wybiegu przybiega i wdrapuje się po nogawce, żeby ją wymiziać. Jest przy tym bardzo inteligentna, szybko się uczy, jest bardzo odważna. Jest troszkę większa i masywniejsza, niż była Hollisia.


Jakbym o Coli czytała. :P

Jest jakiś miocik planowany po Coral? :twisted:

Ratata - Nie Mar 16, 2008 19:15

Jest planowany, na koniec maja, tylko nad ojcem się jeszcze zastanawiam ;)
polna - Nie Mar 16, 2008 19:48

:falover:
nezu - Nie Mar 16, 2008 21:57

O mamo mamo mamo.
Ceylon jest jak jego dziadek! Wymiękam! :serducho: :serducho: :serducho:
To futerko, pyszczek, gabaryty, barwa....

:falover:

Coral jak Coral ale on mi w głowie zawrócił... :oops:

Matrix - Nie Mar 16, 2008 22:53

Cappuccino jest też bardzo ruchliwą,radosną istotką,szybka,też niecierpliwa,ale dość płochliwa. Jak dziewczyny dostają jedzenie to nie rzuca się od razu tylko czeka przy drzwiczkach,żeby zobaczyć co robię,czym dziś pachnę i czy ją może pomiziam :) Notorycznie wdrapuje się po nogawce spodni,rajstopach i Bóg wie czym jeszcze kiedy ja stoję a ona biega, czego nie robi jej koleżanka :P Co czasem doprowadza do białej gorączki jak jestem czymś zajęta :twisted: Bardzo mądra i kochana. Jest szczurem naramiennym i jak już tam siedzi to uważa za swój obowiązek,żeby umyć mi twarz i uszy :D Straszynie zabiegana jest i zajęta swoimi sprawami więc nie przesiaduje ze mną zbyt długo. Czasem dostaje małego "szaleja" i walczy z moją ręką albo skacze wszędzie ;) Generalnie jest bardzo delikatna i moja mama ją polubiła,bo jak jej daje jedzenie nie rzuca się na nie od razu no i nigdy nie łapie palców ząbkami :) Ciężko mi powiedzieć czy jest duża,bo jest mniejsza od Cherry,ale ma koło 270g. Poza tym jest śliczną księżniczką :serducho:




Chwilowo nie mam ładniejszego zdjęcia..

Ratata - Pon Mar 17, 2008 09:53

nezu napisał/a:
Coral jak Coral ale on mi w głowie zawrócił...

Więc musisz koniecznie przyjechać i zobaczyć go na żywo ;)

dimi - Pon Mar 24, 2008 22:21

kilka uchwyconych zdjęć nieuchwytnej, bardzo ciekawskiej i bardzo towarzyskiej comci:
(razem z towarzyszką, zumi)

klatka wygląda jakby była zardzewiała...hmm..w każdym razie jest koloru złotego :D ojciec próbował ją 'zretrować" xD

Ratata - Śro Mar 26, 2008 07:32

Ależ z niej diablątko wyrosło :shock:
Prawie w ogóle blejzika nie widać, boska jest :serducho:
Wymiziaj i wycałuj ją ode mnie koniecznie :tummykiss:

dimi - Śro Mar 26, 2008 08:32

hmm, na zdjęciach faktycznie, ale w rzeczywistości blazik dość wyraźny. ;P
Azi - Sob Kwi 26, 2008 16:01

bardzo przepraszam, nie tu chciałam napisać post, czy ktoś może go usunąć? :roll:
Matrix - Wto Maj 06, 2008 22:22

Już 7 miesięcy mają nasze ogony z miotu C! :) :serducho: :urodziny:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group