To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - miot Muminkowy Emerald Moon

L. - Nie Sty 29, 2012 10:12

babyduck, czym Ty go pędzisz :lol: :mrgreen:

natkapatka, jak chłopaki ;>?

babyduck - Pią Lut 03, 2012 00:20

Melduję, że Mumin po kolacji ważył dziś 242 gramy.
A jak rodzeństwo? Też macie sznurówki zamiast szczurów?

Karena - Pią Lut 03, 2012 00:35

babyduck, oj nie. Bufka ma świetne hobby - jedzenie.
Ale ma straaaasznie adhd więc pewnie wszystko spala w sumie ;P Wydaje mi się, że do jakoś specjalnie jamnikowatych szczurów to nie należy.
Zamówiłam wagę na allegro na dniach powinna dojść i będę ważyć ^^ Zdam raport na pewno

Azi - Pią Lut 03, 2012 10:28

babyduck napisał/a:
Też macie sznurówki zamiast szczurów?
To tu chyba przeważyły geny mamusi ;) To typowa sznurówka. Zreszta wszystkie dzieciaki pozdrawia ;)
Karena - Pią Lut 03, 2012 15:52

Było ważenie z biegającą po wadze Bufką. 157g. Bardziej na oko waga bo skakało w liczniku nieźle.
K3 - Sob Lut 04, 2012 13:05

Nie mam wagi, ale Gapsa to kluska niezła. Cały czas coś wpierdziela.
Pikku to taki chudzielec, ale wcina też miło :P

Melduję, że nadal nie dostałam umowy.

L. - Sob Lut 04, 2012 16:02

K3, nie wiem czemu :< teraz nie ma mnie w Olsztynie. jak wrócę to sprawdzę co i jak, już troche czasu minęło, był priorytet. jeśli nic nie bedzie to wyśle jeszcze raz.
babyduck - Sob Lut 04, 2012 19:30

L. to sprawdź i moją przesyłkę, bo też nie dostałam. Jak znajdziesz potwierdzenie nadania, to prześlij mi proszę nr przesyłki.
quagmire - Sob Lut 04, 2012 20:37

babyduck, ale to priorytet, a nie polecony, więc chyba bez potwierdzenia nadania :(
L. - Sob Lut 04, 2012 22:05

Ja to sprawdzę jak wrócę do Olsztynie, bo nie doszło tylko do W-wy i Wrocka :( czyli w sumie do 3 osób. Wszyscy inni wszystko mają i ja od nich zwrotne umowy też.
K3 - Sob Lut 04, 2012 23:14

U mnie powinno być na adres w Pyskowicach, ale niestety nie ma nic :(

Ale za to mam nowinę! Pikku nauczyła się w jeden dzień obracania na słowo "obrót" :mrgreen: :serducho: ...a Gapsa ciąglę ją gryzie :?

L. - Sob Lut 11, 2012 19:58

Dostałam zwrot listów waszej trójki, ajdontnołłaj :roll: zaadresuje od nowa i w poniedziałek nadam.
Ale w razie W wyślijcie mi jeszcze raz na PW adres korespondencyjny.
I jeszcze raz przepraszam, nie wiem czemu tak wyszło :( Jak nowe do Was dojdą to proszę od razu o PW/sms, żebym spać spokojnie mogła. :wink:



I jak muminy? ;>

Karena - Wto Lut 14, 2012 19:25

L. napisał/a:
I jak muminy? ;>

196g brykającego adhd z ciągłą wartą przy misce z jedzeniem :serducho:

babyduck - Wto Lut 14, 2012 23:47

Muminek, 300 gramów

K3 - Czw Lut 16, 2012 18:47

Gapsa to grubiutka wredotka :D ( zamówiłam dzisiaj wagę, jak przyjdzie to zważę kluchy )
Uwielbia notorycznie przegryzać sznurki od hamaków, szczególnie te zaraz naprawiane :mrgreen: Nie boi się niczego. Jest bardzo uparta. Niezwykłe adhd :D Jak neutrino przemieszcza się po klatce :P

Pikku natomiast uwielbia papier w każdej postaci (rolki, ręczniki papierowe, paski papieru). Chyba mogę się pokusić o stwierdzenie, że jest to jej przysmak ;P Boi się wszystkiego z początku. Najchętniej na wybiegu siedziałaby tylko u mnie w bluzie. Do wszystkiego podchodzi z długą analizą problemu :lol1: Uwielbia zakamarki, ccc itp. Jednym z ulubionych zajęć jest lizanie dłoni. Spryciara.

Żeby wyeliminować u Gapsy gryzienie musiałam ją ostatecznie przygryzać. :lol1: Dopiero ten sposób zadziałał.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group