To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - jag-Ó-dki Emerald Moon

L. - Wto Gru 27, 2011 12:50

L. napisał/a:
A wszystkich prosiłabym o zrobienie maluchom RTG a jeśli jest możliwość (z tego co wiem mają ją warszawiacy) to również EKG.

Czy wszyscy już zrobili badania? Nie otrzymałam informacji zwrotnych :|

kartofel - Śro Gru 28, 2011 15:40

L., nie robiliśmy RTG, ostatnio jak byliśmy w Gdańsku u weta, wszystko odbywało się tak na szybko, zaraz przed zamknięciem, że jakoś zapomnieliśmy. Osłuchowo idealnie, z tego co powiedziała p. Ania. Następnym razem jak będziemy się wybierać, postaramy się zrobić RTG.
Ódzia chowa się wzorowo, ładnie rośnie i uspokaja się już troszeczkę, ale nie za bardzo. Nadal ciągnie za uszy stadko i kryje rujkujące dziewczyny. Biega jak strzała. Waży ok. 360g.
Parę zdjęć z pozdrowieniami świątecznymi.

L. - Śro Gru 28, 2011 16:21

kartofel, łał, widzę, że wagowo idzie w ślady mamuśki :DD
nezu - Śro Gru 28, 2011 16:26

To niestety ale Ólryś idzie wagowo nie wiadomo w co, bo jeszcze nawet 500 gramów nie osiągnąl i jest wąskopyski.
Ale ja w życiu nie miałam tak ADHDowego samca, on nawet nie ma jak tej tkanki tłuszczowej brać, wszystko spala z miejsca... ==

L. - Śro Gru 28, 2011 16:52

nezu, więc ja myślę, że on w Babcie poszedł ;) Sayuri zawsze była sportowej sylwetki, dzisiaj ma 2 lata 3 miesiące i kieruje sie hasłem "energii nigdy za wiele" ;P
kartofel - Śro Gru 28, 2011 22:08

L., ale co to znaczy, że wagowo Ódzia w mamę? Dużo, czy mało jak na pół roku? Nam wydaje się sporo w porównaniu do naszych dziewczyn w tym wieku. :] No i wygląda na to, że SzczÓrki do ADHD skłonność mają! :roll:
L. - Śro Gru 28, 2011 22:18

kartofel, to ADHD to raczej po Sayuri ;D
W sensie, że całkiem sporo jak na pół roku :) aczkolwiek Jagódka (jutro będzie obchodzić 1 urodziny ;P ) w wieku 5 miesięcy ważyła 378 :DD

Ogólnie widzę podział na maluchy wdające się bardziej w babcie Sayuri i maluchy wdające się w mamuśkę :) Bo Sayuri tylko podczas ciąży przekroczyła 350g, poza tym waga u niej stała i stoi w miejscu, a energii zawsze pełno :wink:

kartofel - Czw Gru 29, 2011 14:04

L., czyli dobrze nam się wydawało. :mrgreen: Ódzia może wagowo w Jagódkę, ale jednocześnie 'adhd-owo' w babcię w takim razie! :wink: Wszystkiego najlepszego dla mamusi miotu!
Karena - Pon Mar 26, 2012 11:52

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
kartofel - Pią Mar 30, 2012 21:31

Raport o Ódzi: mała kluska nam się robi - tydzień temu 400 g waga wskazała! I tyłeczek niebieski trochę zrudział tudzież z-aguciał. Już tak się nie wywija z rąk, oklapuje i dzielnie znosi mizianko w brzuchol, udając, że jej się nie podoba. :] Poza tym ze zdrowiem w porządku, a i ADHD się uspokaja. Trzyma sztamę ze wszystkimi - i z maluchami, i ze starszakami. Taka pośrodku.
L. - Pią Mar 30, 2012 21:41

kartofel, bardzo pozytywne wieści ;D
oj tam 400 g ;p mamusia waży więcej :P

kartofel - Nie Cze 24, 2012 22:31

Wszystkiego najlepszego naszym jag-Ó-dkowym Szcz-Ó- rkom! Dziś kończą roczek!
Ódzia zaraz dostanie jakiś urodzinowy smakołyk, a szczęściary ze stada się podłączą. :mrgreen: Ódzia nadal rośnie, jakby bardziej wszerz, trochę panikara się robi niestety, chyba spadła w hierarchii odkąd młode przyszły, i przeżywa bidulka. Ale za to najpiękniejszy obrót robi ze wszystkich dziewczyn! :]

Mao - Nie Cze 24, 2012 22:48

Wszystkiego najlepszego i co najmniej 3 lat w dobrym zdrowiu! :serducho:

Óshi ciągle pamiętam i za nią tęsknię :( w pewnym stopniu rekompensuje tę pustkę Elena - siostrzenica, choć nie jest do Óshatka zbyt podobna.

Majszczur - Pon Cze 25, 2012 21:13

Óciecha-Terecha bezproblemowa i wesoła.
Dziś byłam z całym stadem na profilaktycznej kontroli - Terecha okaz zdrowia.
Waga 375 g.

kartofel - Wto Lip 03, 2012 16:03

Kilka zdjęć Ódzi z dzisiaj - ma parę lepszych mniej panikarskich dni, choć i tak trudno zrobić jej ładne zdjęcia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group