To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot MAGICZNY Happy Feet - W całości za TM

EpKee - Śro Cze 01, 2011 01:52

hop siup :)

Wszystkiego Naj :)

Bernadeta - Śro Cze 01, 2011 07:46

Wszystkiego naj :urodziny:
AngelsDream - Śro Cze 01, 2011 10:16

My się dziś spróbujemy pokazać. Na razie wspomnę tylko, że mi panowie przytyli, o. :]

:wavexxs: :urodziny:

Dla reszty miotu, bo moje sama uściskam.

quagmire - Śro Cze 01, 2011 10:19

Taaaak, wszystkiego naj, naj, najlepszego :urodziny:

I specjalne kciuki dla Drizzta :kciuki:

H. - Śro Cze 01, 2011 10:20

Sto lat moim ciotecznym! :urodziny: :serducho:
AngelsDream - Śro Cze 01, 2011 21:18

Obiecałam: http://forum.szczury.biz/...p=583428#583428

Z pozdrowieniami dla hodowcy i odchowywacza. :mrgreen:

Biała - Śro Cze 01, 2011 21:34

Jaak ten czas szybko minął ! Sto lat magikom ! :serducho: :serducho:
madzook - Czw Cze 02, 2011 00:21

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałych i najmagiczniejszych :tummykiss:

quagmire napisał/a:
I specjalne kciuki dla Drizzta :kciuki:

Dziękujemy :* Przydadzą się

[ Dodano: Wto Cze 21, 2011 18:38 ]
Drizzto- Glizda ;)

gratis - Pon Sie 01, 2011 09:08

Kochani moi!

OSIEM MIESIĘCY!

:serducho: :serducho: :serducho:

Wszystkiego najlepszego dla tych skarbów. Zarówno Fiona, Leto jak i Avada (z tym małym smarkiem na czele) to jedne z genialniejszych szczurów jakie miałam. Mam nadzieję, że jesteście z dzieciaków tak dumni jak i babcia we własnej, gratisowej osobie. :mrgreen:

[ Dodano: Pon Sie 01, 2011 09:42 ]
I wiecie co? Przeglądnęłam sobie zdjęcia miotu. Od pierwszych dni, od krewet, poprzez krewetki omszone i uszate, po kreciki i podlotki... i ojeeeej! Jak to minęło! :serducho: ;( :mrgreen:

AngelsDream - Pon Sie 01, 2011 11:12

http://forum.szczury.biz/...p=610948#610948 :]

Najlepszego dla brata i sióstr. Najlepszego dla rodziców miotu, bo przecież po kimś one takie są, prawda?

:urodziny:

Asaurus - Pią Wrz 09, 2011 18:16


Andaj i Perkun w czasie łączenia z Raumem.

AngelsDream - Czw Lis 24, 2011 15:10

Perkun miał wczoraj RTG (Andaj załapał się przy okazji na tę samą kliszę) i EKG. EKG wyszło takie sobie (w sensie technicznym), właściwie tylko drugie odprowadzenie jest czytelne, natomiast na RTG serce Perkuna jest powiększone (jedno żebro więcej niż u Andaja). Dziś zabrałam i szczury, i wyniki do doktora Gniado. Stwierdził, że serce Perkuna bije mocniej, tak jakby skurcz był przedłużony, zalecił prilium. Być może zdecydujemy się na USG klatki piersiowej, a na pewno kolejne RTG i EKG, kiedy panowie skończą półtora roku. Tym razem EKG zrobimy już raczej u Kurskiego, jakoś tak bardziej... Do Ogonka nic nie mam, zapłaciłam normalną kwotę, nawet nie siedziałam długo, ale... No nie wiem. W każdym razie jedną z hipotez jest możliwa wada związana z chromosomem Y. Wtedy bracia będą jej zaprzeczeniem lub potwierdzeniem. Serce Andaja jest w normie, bije normalnie, EKG nie miał.
gratis - Czw Gru 01, 2011 01:31

Moje drogie Czarodziejki, moi drodzy Czarodzieje i ich rodzice, oraz Rodzice Zastępczy...

Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia roku! :serducho:
Nie wiem, kiedy ten czas nam uciekł... dumnam z nich wszystkich i z każdego z osobna. I szalenie się cieszę, że trafiły do tak cudownych domków. Obyście się mogli sobą cieszyc jeszcze długi czas!

wuwuna - Czw Gru 01, 2011 01:33

Dla siostrzeńców : Happy Birthday!
Kami - Czw Gru 01, 2011 07:33

:urodziny:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group