To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Narodziny miotu K Abraxas 07.10.2010 sesja i rezerwacje s.8

Martuha - Śro Lis 17, 2010 20:35

A moja Koffunia dzisiaj wtuliła się we mnie i przespała tak 2 godziny,jest cudownie miziasta i mam nadzieję,że taka zostanie :mrgreen: nie było żadnych problemów z łączeniem,których się obawiałam ze względu na jej wielkość i jak mi się wydawało kruchość :) Teraz jest pierwsza do wyjścia po otwarciu klatki,w której jest tylko na noc,bo u mnie szczury w dzień biegają pod czujnym okiem:). Madzia kiedy jeszcze jakiś ciekawy miocik się szykuje :mrgreen: ?
Oli - Czw Lis 18, 2010 00:49

Kahlua jest taki słodki i mięciutki i cudowny! :serducho:
asia030984 - Nie Lis 21, 2010 18:29

Madzia założyłam moim pannom galerię :) Zdjęcia nie są jakieś super, ale mam nadzieję, że takie wystarczą. Postaram się o coś konkretniejszego, jak będę miała więcej czasu :mrgreen:
oto link:
http://forum.szczury.biz/...p=509188#509188

madzial13 - Nie Lis 21, 2010 19:46

Dla maris :mrgreen:
Dziewczyny Kerrigan, Amy, Akemi i Kelly


Kelly

maris - Wto Lis 23, 2010 11:59

Kelly :serducho: Boską ma tę kropeczkę na czole... i te ciapki :mrgreen: Dzięki za sesyjkę :)
Martuha - Czw Gru 09, 2010 18:50

Ucichł coś temat :roll: jak tam Wasze K maluchy,ja muszę swojej babeczce jakieś fotki porobić i wstawić :/ Koffi rośnie jak na drożdżach,jest kochana i cudowna,taki mały szczurek z motorkiem w dupci :lol:
Wiewiora - Pią Gru 10, 2010 10:17

mój Ksawery ma się dobrze, bawi się z starszymi kolegami :) ale on nie ma takiego strasznego motorka :P ale też nie należy do spokojnych szczurków :mrgreen:
asia030984 - Sob Gru 11, 2010 17:52

Kelmaa i Kalyani też szybciutko rosną :serducho: Są kochane, uwielbiają siedzieć na ramieniu i są przecudowne :serducho:
maris - Czw Sty 06, 2011 13:45

A babcia chyba przegapiła zdjęcia swoich wnuczek ;)
Zdjęcia są z przed miesiąca, na dniach postaram się o nowe :)

Kelly

Kelly jest szczurem żywiołowym, zaczepia wszystkich i nie usiedzi na miejscu dłużej niż pół sekundy :D Jest odważna i musi wejść wszędzie gdzie się tylko da ;)

Reszta zdjęć w naszym temacie :)

[ Dodano: Sob Lut 05, 2011 19:15 ]
A co tu tak cicho??? :P

KELLY 270g





Kelly wyglądem nadal przypomina mysz :P Jest odważna, dobrze umięśniona, pierwsza do biegania i psocenia, zaczepia wszystkich i wszystko. Nie usiedzi długo na jednym miejscu :P Jej ulubionym zajęciem są bijatyki z "siostrą" Amy :)

Edit: Łeee, scaliło moje posty :P

Wiewiora - Śro Lut 09, 2011 16:54

mój Ksawery waży 380. nie wiem czemu wydawało mi się że powinien ważyć wiecej bo wygląda na cięższego :roll: możecie się spodziewać w najbliższym czasie zdjęć Ksawerego :)
madzial13 - Nie Lut 13, 2011 14:17

maris, ale wyładniała! to rozumiem, że już nie jest taką trusią?

Bo Cynka odkąd została mamą, to nabrała dużo pewności siebie. No i podobne są do siebie;

Cynka

Wiewiora - Pon Lut 14, 2011 20:06

a oto Ksawery :mrgreen:


jest przyjaźnie nastawionym szczurem i do swoich współlokatorów i człowieka. czasami ma swoje dni i jest mniej chętny do zabaw. jest bardzo żywy i ciekawy świata, ale bardzo ostrożnie podchodzi do wszelkich nowości :)

madzial13 - Wto Lut 15, 2011 08:46

Wiewiora, fajny, dziękuję :-)
maris - Czw Lut 17, 2011 19:41

madzial13 napisał/a:
maris, ale wyładniała! to rozumiem, że już nie jest taką trusią?

Bo Cynka odkąd została mamą, to nabrała dużo pewności siebie. No i podobne są do siebie;


Jak coś głośniej stuknie to w te pędy zmyka :lol: Aparatu się też boi :P I na rękach nie usiedzi, zaraz się próbuje wyrywać ;) Nie to co Amy (tudzież przechrzczona na Aralkę ;) ), którą można całować w brzuszek, stópki i miętolić :serducho: Kelly jest stworzona do zaczepiania innych szczurów i biegania :P Bardzo przypomina mi z charakteru moją Juliet [*] :( Takie małe, zwinne, rozbrykane stworzonko...

Podobna do mamusi, podobna :) Zwłaszcze z prawego profilu ("standardowe" ucho :P ) :lol:

[ Dodano: Czw Kwi 07, 2011 00:31 ]
Pewnie znowu scali moje posty, ale cóż :P
K-wiatuszki mają pół roku :mrgreen: Kelly wciąż jest chuda i mała - waży 285-290g :P Rozrabiak z niej straszny i żywioł ;) :serducho:

Wiewiora - Czw Kwi 07, 2011 19:26

dzisiaj ''maluchy'' kończą pół roku :) Ksawcio ma się dobrze, postaram się na dniach zrobić jakieś zdjęcia, bo długo nie robiłam.
a jak się ma reszta rodzeństwa?

[ Dodano: Nie Maj 15, 2011 23:11 ]
najnowsze zdjęcia Ksawerego :


waży około 420 g.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group