To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot U of Anahata - ur. 01.10.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Lavi - Wto Lis 09, 2010 16:34

Tja, ciekawe jak długo :roll: Moje maleństwo jutro już u mnie będzie i będzie samo w klatce siedziało i czekało na dwóch przystojniaków :(
Zofia W - Śro Lis 10, 2010 22:14

Moja szczurcia też sama siedzi, czeka. A Utopia rośnie.
Ren kidyś pisała, że jest opcja by dowieźć ogonki do Warszawy i stamtąd rozesłać je konduktorkami do miejsc docelowych. W tym nie przeszkadzałyby utrudnienia w samym Białymstoku. Nie można by tak zrobić?

Bel - Śro Lis 10, 2010 22:21

Zofia W, ale do Warszawy z Białegostoku muszą dojechać ;)
Lavi - Śro Lis 10, 2010 22:22

Nie mam pojęcia, ale coraz bardziej się niecierpliwie, już chciałabym je mieć u siebie...
Może jak facet z PKSu zobaczy, że Nakasha pomacha mu tymi pieniędzmi z konduktorki, to weźmie paczki? Oni są łasi na kasę...

Zofia W - Czw Lis 11, 2010 00:01

Ja to od Ren zrozumiałam, jako osobiste zawiezienie do Warszawy, nie wiem, autem, lub pociągiem/pksem na kolanach. W ten sposób, rozumiem, nie wchodzi w grę?
Oli - Czw Lis 11, 2010 00:10

Zofia W, Nakasha jeździła z Białegostoku do Warszawy pociągiem. ;)
Lavi - Czw Lis 11, 2010 00:32

Nie sądzę, żeby Nakasha jechała do Wawy, bo sama pisała, że będziemy musieli poczekać a myślę, że jakby jechała, to by nam o tym powiedziała;)
Nakasha - Czw Lis 11, 2010 03:27

Wiem, że się niecierpliwicie, ale to tylko kwestia kilku dni. ;) Niestety nie mogę w najbliższym czasie pojechać do Wawy, jakbym mogła, to bym tak zrobiła...

Niestety to prawda, przesyłki konduktorskie nadal nie są przyjmowane, podobno ma być coś wiadomo po 14 listopada.

A na osłodę zdjęcia. Na razie chłopcy, panny będą jutro. ;) Rexy okazały się sheepratkami, zgubiły futro i teraz im odrasta. :D



Dwaj chłopcy Lavi mają najbardziej skrajne charaktery - topazek o ciemno rubinowych oczkach jest najodważniejszy, a beżyk jest najmniejszy i najbardziej nieśmiały. ;)




Trzy kolory oczek ;) (teoretycznie red i ruby, ale praktycznie niemal same red...)






Trzej wolni panowie, dwaj panowie topazy i jeden beige. ;)

Umberto Eco - standard, topaz



Unikat - standard, beige



Ut pictura poesis - standard, topaz




Razem:


Lavi - Czw Lis 11, 2010 12:18

Nakasha napisał/a:
Dwaj chłopcy Lavi mają najbardziej skrajne charaktery - topazek o ciemno rubinowych oczkach jest najodważniejszy, a beżyk jest najmniejszy i najbardziej nieśmiały. ;)


To sobie wybrałam :DD W klatce już siedzi jeden miziak, Uriel jeden odwrażniak i Ukulele moja nieśmiała owieczka :serducho: :serducho: :serducho:

Śliczne zdjęcia, już się ich u siebie doczekać nie mogę :lol:

Bel - Czw Lis 11, 2010 12:27

Aga Ty nawet nie mów o wolnych chłopcach... wiesz,że nie mogę? ;(
Mao - Czw Lis 11, 2010 22:07

Nakasha napisał/a:
Rexy okazały się sheepratkami

To jest zgubienie jednorazowe futerka czy będą jeszcze gubić? ._.

Bel - Czw Lis 11, 2010 22:33

Mao, jednorazowe :)
najeli - Pią Lis 12, 2010 10:44

http://bialystok.gazeta.p...ialymstoku.html

aaa! Nakasha, pakuj maluchy! :)

Lavi - Pią Lis 12, 2010 11:42

Hahah Może Nakasha już poszła wysłać maluchy :mrgreen: Jakie nadzieje w ogóle :serducho:
najeli - Nie Lis 14, 2010 20:46

czy do kogoś z Was może odzywała się Nakasha w sprawie transportu?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group