To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot M of Anahata - 10 marca 2010 - rezerwacje strona 9

susurrement - Pon Kwi 12, 2010 14:14

chyba się popisuje, niedobry Misha :) bo w domku jadł grzecznie, siadał sobie na brzegu miseczki i tak słodziutko taplał jęzorkiem :) to największy żarłok z maluszków, więc pamiętam jego akcje :serducho:
klaraurs - Pon Kwi 12, 2010 22:31

susurrement napisał/a:
pewnie nie możecie się już doczekać swoich małych Przyjaciół? :)
A żebyś wiedziała. Jeszcze niecałe 2 dni i moje maleństwo będzie w domu :serducho:
Niamey - Pon Kwi 12, 2010 23:08

klaraurs, możemy się jakoś umówić w środę o 17? Jakby co to pisz pw :)
susurrement - Śro Kwi 14, 2010 19:06

no i pojechały :(
Maja, Moduł, Moon i Migotka są już w nowych domkach.
na transport do Gdańska czeka jeszcze Mari.

strasznie szybko ten czas zleciał, smutno mi bez moich wnusiów.. :(

czekam na zdjęcia i wieści jak czują się malce :) :serducho:

agacia - Śro Kwi 14, 2010 20:08

Mishka z dnia na dzień coraz bardziej szalony :twisted: Właśnie próbuje wciągnąć sznurek od spodni do kieszeni, a przed chwilą wyciągałam mu z paszczy mój cienkopis :roll: . Sypia z Colinem w hamaku, a Irys udaje dorosłego i poważnego :wink:
Niamey - Śro Kwi 14, 2010 20:22

Maluchy siedzą u mnie na kolanach i są miziane :) Migotka to miziak, wygodnie się usadowiła i czekała na głaskanie, a panna numer dwa woli zwiedzać i biegać. Są śliczne, słodkie i urocze :serducho:
justrzna - Śro Kwi 14, 2010 20:44

Moduł właśnie siedzi u mnie w rękawie i odpoczywa po dniu pełnym wrażeń. Poznał się już z młodszymi członkami stadka - Panowie szybko się dogadali :) Starszyznę przedstawię mu jutro.
klaraurs - Śro Kwi 14, 2010 22:33

Maja dotarła szczęśliwie. Poniżej kilka zdjęć z krótkiego zapoznania się. Małą najbardziej fascynują ogony - chodziła za dużymi i wąchała im ogony.


Niamey - Śro Kwi 14, 2010 22:45

"no pokaż ten ryjek" :mrgreen:
No a poza tym: braciszek :serducho: :serducho: Jego siostry śpią u mnie na kolanach :lol:

susurrement - Śro Kwi 14, 2010 23:06

klaraurs, cudowne! :)

edit: mam jeszcze jedną serdeczną prośbę, poza zrobieniem zdjęć maluszkom, do Was. czy moglibyście zważyć maluszki? byłabym ogromnie wdzięczna!

jak na razie wiem jedynie, że Moduł waży 152g. :]
u mnie jest jeszcze moja Miracle i Mabelle oraz Mari, więc je również zważę :)

agacia - Czw Kwi 15, 2010 13:50

Ja w końcu kupiłam wagę, ale nie kupiłam baterii do niej :roll: Ale kupie dzisiaj jak będę wracać z uczelni :] A w bonusie zdjęcie Mishy z Colinem. Więcej fotek w moim temacie.


Niamey - Czw Kwi 15, 2010 19:44

O mamusiu, jakie słodziaki :serducho: Muszę pomyśleć o jakichś zdjęciach... :)
Szczury praktycznie już połączone, jeszcze od czasu do czasu jakieś przewalanki, ale wiadomo - maluchy to nie są aniołki - tylko tak wyglądają :twisted: No i Migotka mnie ugryzła w język :roll: uznała, że to apetyczny kąsek ;)

justrzna - Czw Kwi 15, 2010 20:35

Misha z Colinem wyglądają cudnie. Wklejam kilka obiecanych fotek Moduła

agacia - Czw Kwi 15, 2010 21:08

Moduł też cudny :)
Maja - Czw Kwi 15, 2010 21:21

Co zdjęcie to ładniejsza mordka i wszystkie takie "tylko mnie kochaj" :mrgreen: Śliczne skarby- powodzenia w ogarnianiu juniorków :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group