To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

maris - Pon Mar 15, 2010 00:52

Łiiiiiiiii himki!!! Velvety i rexy, ach...! :serducho: :serducho: :serducho: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale one piękne wszystkie. W sumie chciałam wziąć dwie różne dziewczynki, ale jeśli burma nie starczy, to 2 himeczki black eyed będą jak marzenie. :serducho:

sachma, przepraszam, że wybiegam w przyszłość, ale mnie ciekawi jakie pointy będą miały te himeczki :oops: Czy to seale, agouty, czy jeszcze jakieś inne? Genetycznie - bo fenotypowo pewnie jeszcze nie widać? Z góry przepraszam, że tak męczę pytaniami. Obiecuję, że już więcej nie będę. ;) :P

gratis - Pon Mar 15, 2010 07:52

Sachma gnębisz ludzi w niepewności :DD
baradwys - Pon Mar 15, 2010 09:09

Off-Topic:
gratisie, ślinisz się już??

sachma - Pon Mar 15, 2010 09:45

maris, nie wiem jakie pointy.

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 09:53 ]
gratis, ja po prostu już widzę że statystycznie ten miot jest nie możliwy :P więc po co mam się męczyć i liczyć jak i tak k. z tego wyjdzie? ;) po za tym nie rozumiem niecierpliwości - wiecie już i tak więcej niż chciałam wam powiedzieć, ale jak widać daj palec a wezmą całą rękę.

kolejne informacje przy fotach indywidualnych.

módlcie się żeby himy były sealami albo russkami :P wtedy będzie przynajmniej widać znaczenia. na agouti nie ma szans, ale .. no właśnie statystyka..

quagmire - Pon Mar 15, 2010 10:06

Ja czekam cierpliwie :)
baradwys - Pon Mar 15, 2010 10:09

no to czekamy :D
Off-Topic:
sachma bo Ty nas rozpieszczasz :P ale kochamy Cię za to ^^

sachma - Pon Mar 15, 2010 10:45

Off-Topic:
Shy_Lady, Heniok i Nakasha was rozpuścili jak dziadowskie bicze :P i teraz ja przez to cierpię :P

gratis - Pon Mar 15, 2010 10:58

Ja absolutnie nie, jestem cierpliwa i spokojna. I szczęście mam na głowie wystawę ^^
sachma - Pon Mar 15, 2010 12:43

pomocy.. mam filmik.. ale jest dość spory 10min.. i nie wiem gdzie mogę go wrzucić - jak chcecie to mogę wysłać ma maila - ja mam za słabe łącze, postaram się go wrzucić, ale nie obiecuje..

Samczym standard bes russian blue ma przepuklinę pępkową.. i dalej się zastanawiamy czy go nie zostawić - prawdopodobnie w wieku 4 miesięcy będzie musiał mieć operację..

quagmire - Pon Mar 15, 2010 12:49

A ja nadal jestem na niego chętna - jesli przepuklina to jedyny powód, dla którego chcecie go zostawić.
Polaczka - Pon Mar 15, 2010 12:50

Ile ma MB? Slij na polaczka@o2.pl
baradwys - Pon Mar 15, 2010 12:52

sachma, na youtube wrzuć... mój folmik ma ponad 10 minut ;) i wszedł :)
sachma - Pon Mar 15, 2010 12:54

quagmire napisał/a:
jesli przepuklina to jedyny powód, dla którego chcecie go zostawić.


tak, to jedyny powód, nie chce żeby nowy domek miał kłopot.. jesteśmy umówieni z wetka za tydzień - jak otworzą oczy jedziemy go przebadać..

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 13:00 ]
ok na YT rzeczywiście jest max 10min i 2GB, on ma 30mb i 9:30.. więc da radę.. jak się wrzuci to wam dam :P

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 13:34 ]
dam wam zapowiedz niespodzianki...

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 13:47 ]
http://www.youtube.com/watch?v=mAjp74BYSCg

quagmire - Pon Mar 15, 2010 14:01

Bosz :serducho: :serducho: :serducho:
Jacy jesteśmy piękni, każdy jeden :mrgreen:
I wcale nie wyjdzie, że babcia się nie zna :wink:
No cudny prezent, a to niby heniok i Nakasha nas rozpieszczają :wink:

Czy operacja przepukliny jest bardzo poważna?

Roth - Pon Mar 15, 2010 14:04

Jeej dziękujemy za filmik :serducho: Jesteś wielka :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group