To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot C SunRat's - rezerwacje str.12

runa - Pon Mar 22, 2010 16:50

Off-Topic:
o boziu...tyle czasu na fotki czekałam zeby sobie podglądnąć nowosci
:serducho:
PALATINA - Pon Mar 22, 2010 19:02

Chochlik nadal wolny?
Ja go chcę! ;(

heniok - Pon Mar 22, 2010 19:08

CARIBOU i CHOCHILIK zmienią imiona :oops:

PALATINA, to jaki problem ?

Piszesz i masz :lol: , tylko nie będzie się nazywał Chochlik ale wierzę że wymyślisz śliczne imię :wink:

PALATINA - Pon Mar 22, 2010 19:15

heniok,
Daj mi czas do jutra. :roll:
Mój facet zamiast być głosem rozsądku powiedział, że jest śliczny i żebym go brała, póki moje chłopaki nie są zbyt stare, żeby się z nim bawić. :roll:

agacia - Pon Mar 22, 2010 19:38

Ja na imię proponuję Cukiereczek :mrgreen: On jest taki słodki na tych zdjęciach :serducho:
PALATINA - Pon Mar 22, 2010 19:45

Jeśli bym się zdecydowała, to na imię mógłby mieć Charyzmat (domowe dostałby jakieś biblijne - bo taką mam teraz fazę). :wink:

Kurcze, ale mam dylemat! ;(

Kocham beżyki, a Ynko ma już 2 lata i 2,5 mies.. i nie wiem, jak długo z nami zostanie, bo choruje ostatnio (podupada na zdrowiu, potem się podciąga bardzo, żeby znów się rozchorować :| ).

Dori - Pon Mar 22, 2010 19:49

Z biblijnych może być np. Cham, Chofni, Chuszaj, Cyrus... :-)

Palatina, bierz, póki są ;-)

zuuzuushii - Pon Mar 22, 2010 20:21

PALATINA napisał/a:
Mój facet zamiast być głosem rozsądku powiedział, że jest śliczny i żebym go brała

skąd ja to znam :roll:
beżyk miał być na mojej liście, to ja musiałam być głosem rozsądku w tym związku (a nie przychodzi mi to łatwo:)), żeby nie brać drugiego :mrgreen: było ciężko ^^

PALATINA - Pon Mar 22, 2010 20:28

zuuzuushii,
Ja poluję na standardowosierstnego burma lub BEH'a... ale beżyki kocham i taki oto finał się robi (miałam juz zagłuszone serducho, że niby Barnaba jako diluted pearl jest takim prawie beżykiem, ale jednak nie...)! :roll:

madzial13 - Pon Mar 22, 2010 21:30

heniok, a jak Rodzynka zmieni pisownię na Cariboo czy Caribu to będzie ok? Bo ja szczerze mówiąc sama nie wiem.

PALATINA, myśl, myśl... Beżyki są boskie - ciekawskie i wesołe. A Chochlik vel Charyzmat to maleńka kopia Rege

PALATINA - Pon Mar 22, 2010 21:39

Kusicie strasznie! :P

Będę miała tak biało w stadzie?
Dwa beżyki, albinos i diluted pearl (który tylko odrobinę różni się od białego)..
Jedynie Teoś agut i czarny Miszka kontrastują w tym tłumie.
A dopiero co mówiłam kilku osobom, że by mi się raczej czarny kaptur przydał.
Tylko ja mam straszne ciągoty do jasnych zwierzaków. :roll:

zuuzuushii - Pon Mar 22, 2010 22:13

a co tam się zastanawiać^^ u mnie też się jakoś tak jasno robi, nawet mój czarny jest fuzzikiem czyli jest jasnoszary i nie różni się wiele od niebieściaka a niebieściak nie różni się wiele od diluted platinum szczególnie jak gdzieś pomyka, czyli w sumie też mam białe stadko zwłaszcza, że dochodzi Szafirek i beżyk fuzzik. Jaśniutko^^
Devona - Pon Mar 22, 2010 23:12

Na tym zdjęciu widać, jak Celica Ogoniastej próbuje zagryźć moje dziecko wojny :P .

Madzia, jakie uszy ma ten mój cudaczek? Na niektórych zdjęciach wyglądają dla mnie na standardowe, na innych jak dumbo i już zgłupiałam :roll: .

Ogoniasta - Pon Mar 22, 2010 23:22

Devona napisał/a:
Na tym zdjęciu widać, jak Celica Ogoniastej próbuje zagryźć moje dziecko wojny :P .


No przecież widać, że moja Królewna chce Twoją kruszynkę przytulić :twisted: :mrgreen:

Devona napisał/a:
jakie uszy ma ten mój cudaczek? Na niektórych zdjęciach wyglądają dla mnie na standardowe, na inncych jak dumbo i już zgłupiałam :roll: .


Śliczna dumbolinka :mrgreen: Jak cała reszta :mrgreen:

Devona - Pon Mar 22, 2010 23:42

Ogoniasta napisał/a:
Śliczna dumbolinka :mrgreen: Jak cała reszta :mrgreen:
Przecież oboje rodziców mają uszy dumbo :doh: . Ja jestem ostatnio przemęczona i ogólnie mam trudności z koncentracją ;) .
Ogoniasta napisał/a:
No przecież widać, że moja Królewna chce Twoją kruszynkę przytulić :twisted: :mrgreen:
Przytula ją aż do całkowitego wygięcia Carmen :P .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group