To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot KWIATOWY SunRat's - rezerwacje str. 9

mrófka - Pon Mar 15, 2010 21:47

one jak na ksero odbite :wink: za nic moich skarbów wypatrzeć nie mogę :-P ale wszystkie śliczne, hamerykańskie i zagramaniczne :mrgreen:
Martuha - Pon Mar 15, 2010 22:19

emileczka, no o super,że zaliczka doszła,muszę w takim razie wyjaśnić co się stało z rachunkiem jutro ech... Ja też nie mogę swojej znaleźć,te agouti to niemalże identycznie,proszę się nie pomylić :P
marlena85 - Pon Mar 15, 2010 23:36

Martuha napisał/a:
proszę się nie pomylić :P
nawet gdyby Emileczka się pomyliła, to przyznam szczerze, że ja i tak się nie zorientuję :mrgreen: oby tylko klucha miała czarne oczęta :lol:
zuuzuushii - Pon Mar 15, 2010 23:43

czarne, czarne :mrgreen: , przyznam się szczerze, że ja odkąd mam białaska zakochałam się w ruby-czerwonych oczkach :serducho:
mrófka - Pon Mar 15, 2010 23:49

oczi czorne pikne, ale zuuzuushii, podzielam Twoje zdanie :D dlatego tak bardzo chciałam Lavende i Magnolie bo takie rubinki właśnie maja :serduszka:
heniok - Wto Mar 16, 2010 07:17

Info dla wszystkich z poza Warszawy, umowy zostały wysłane w dniu dzisiejszym na podane adresy korespondencyjne, proszę o podpisanie i odesłanie jednego egzemplarza, nie zapomnijcie dołączyć xera dowodu osobistego.

Wszystkich którzy chcą aby szczurek został wysłany konduktorką / koszt 25 zł / proszę o przesłanie transporterów lub doliczenie 8 zł do przelewu – zakupię wtedy pojemniki spożywcze, w których z powodzeniem wysyłałem już szczurki :wink:

Przypominam że nie wyślę nikomu szczura dopóki nie otrzymam podpisanej umowy.

Wysyłka konduktorką możliwa w weekend 27-28.03

Yenna - Wto Mar 16, 2010 14:46

rany, jak ten czas leci... Przecież dopiero się urodziło to to, takie łyse i różowe, a już za niecałe 2 tygodnie trafią do domków... Tatałajstwo cudowne :serducho:
Martuha - Wto Mar 16, 2010 15:10

O kurczę,a czy tylko 27-28 będzie wysyłka maluchów ? Bo mnie w ten weekend (27-29)niestety nie będzie :/
quagmire - Wto Mar 16, 2010 15:22

Nooo :mrgreen: za niecałe 2 tygodnie :serducho:
zuuzuushii - Wto Mar 16, 2010 17:49

ja mam pytanie, bo coś mi tu nie pasuje...
Dlaczego chłopcy są do tej pory wolni? (Właściwie to już nie wszyscy, Szafirek będzie mój^^ ale o tym jeszcze szaaa) jest ich tak mało i co? Nie ma chętnych, co jest? Dziwi mnie to...

quagmire - Wto Mar 16, 2010 17:59

zuuzuushii napisał/a:
Dlaczego chłopcy są do tej pory wolni?

Bo ja nie mogę wziąć wszystkich, chociaż bym chciała :wink:

Pięknie proszę o nowe zdjęcia :foty:

Bel - Wto Mar 16, 2010 18:04

zuuzuushii, bo czekam na Qlkę,samczyka z sulejówka,miot S i odpowiedź czy zostanie maluch z miotu V :] Myślę,że już wystarczy ogonków.
zuuzuushii - Wto Mar 16, 2010 18:16

ja nie wiem co zrobię, gdy okaże się pewnego dnia, że moja klatka nie pomieści już ani jednego więcej... GMR naprawdę istnieje (! a nie wierzyłam, że to mnie to będzie dotyczyć)
Oli - Wto Mar 16, 2010 20:10

zuuzuushii napisał/a:
ja nie wiem co zrobię, gdy okaże się pewnego dnia, że moja klatka nie pomieści już ani jednego więcej... GMR naprawdę istnieje (! a nie wierzyłam, że to mnie to będzie dotyczyć)
GMR ustaje na ogół, gdy zaczynają się problemy. Nie ze szczurami, ale np. z zapachem, z miejscem, sprzątaniem itp.
Bel - Wto Mar 16, 2010 20:15

Oli, święta prawda.Mycie półek-codziennie,sprzątnie całej klatki średnio raz na 3-4 dni.Odkurzanie co drugi dzień nie mówiąc o kosztach utrzymania przekraczających 200zł miesięcznie :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group