To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - planowany miot "El" Emerald Moon-zdj.s19/zdj.s22

kateratina - Czw Lip 17, 2008 19:16

podaj mi numer na PW - bede Ci wysylac smsy z nowinami. ;)
Ninek - Czw Lip 17, 2008 20:37

Po zmianie tatuśka jakie są możliwe znaczenia?
Szanse na siamesy nie są duże, a że mi zależy na malcu z tego miotu, to kolory i umaszczenia są dla mnie mało istotne, ale ciekawość mnie zżera :-P

Lavi - Czw Lip 17, 2008 20:58

L. Na stronie internetowej hodowli podała:

Spodziewamy się

uszy: dumbo
sierść: standard, rex
kolory: black; szansa na russian blue, siamese
znaczenia: blue i seal pointy; berkshire, self, spotted
planowane krycie: nastapiło 10 lipca '08

L. - Pią Lip 18, 2008 00:06

Lavi, widzę obcykana :mrgreen:


Holy ma się dobrze ;]
Tylko ma kuku na pleckach, które kiepsko wygląda :| ale pracujemy nad tym :mrgreen:

vedzion - Pią Lip 18, 2008 00:27

Buziaki dla Holy. :serducho: Niech się to "kuku" szybciutko wygoi. :) :)
Lavi - Pią Lip 18, 2008 21:21

L., W końcu z niecierpliwością czekam na ten miot! Ogólnie Twoja hodowla zainteresowała mnie od początku, więc często bywam na stronce i czytam o miotach z Emerald Moon :]
L. - Pią Lip 18, 2008 23:39

Lavi, bo jest blisko ? :P
Lavi - Pią Lip 18, 2008 23:49

Nie tylko z tego powodu. Między innymi przez dwie panny, o ile dobrze pamiętam, które mam na pulpicie ;D Wtedy nie wiedziałam, że będę brała szczurka z hodowli :mrgreen:
L. - Sob Lip 19, 2008 00:03

Lavi, chwal się, jakie ? ;>
Lavi - Sob Lip 19, 2008 00:34

Miot I

Te dwie panny rozkochały moje serduszko od pierwszego wejrzenia. Blazed, czyż nie? Uwielbiam <3

http://img329.imageshack....=obrazekhi5.jpg

vedzion - Sob Lip 19, 2008 00:51

Siedzę tak i czytam i wtulam się w pluszowego Emile'a. Tak bardzo czekam na te dwa maleństwa od L., że cały czas przeglądam forum oczekując na nowe wieści, oglądając zdjęcia. Tęsknota za szczurkiem przy moim boku jest potworna, bo ostatni mój szczurkowy przyjaciel odszedł bardzo niespodziewanie. Nie wyobrażam sobie życia bez szczurków. A czytając forum jestem szczęśliwa, że są tacy ludzie jak Wy i, że mogę w wirtualny sposób dzielic się z Wami swoja miłością do szczurków i tęsknotą, tak jak Wy to robicie. No, oczywiście dzielę się też niecierpliwością, ale to tak z tęsknoty za Ogonkami.
Dzięki. :)

L. - Sob Lip 19, 2008 12:54

Lavi, a to zdjęcie by Nezu :D hihi

vedzion, doskonale Ciebie rozumiem.


Dotychczas rujki brak co jest nader dziwne dla Holy.
Wczoraj miałam wrażenie, że jej brzuszek troche stwardniał.
Ale nie chce chyba sama wiedzieć czy jest w ciąży czy nie - nie uwierze jak dopóki nie zobacze różowych zdrowo piskających klusek.
Jeszcze dwie doby do drugiego ważenia...

ntliee - Sob Lip 19, 2008 13:02

a ja jestem święcie przekonana że Holy ma w brzuszku dużo małych żyjątek.. :mrgreen:

ostatnio wymyśliłam jeszcze imię Elroy, nie wiem skąd się wzięło no i z tym wiążę się dziwna historia bo:
mój pierwszy szczurek miał na imię Melvin..czytałam ostatnio książkę Harlana Cobena "Nie mów nikomu" i było w niej dwóch morderców Melvin i Elroy właśnie :roll:

i jak myślicie, może to takie przeznaczenie? bo serio nie wiem skąd mi sie wzięły te imiona (a Elroy wpadł mi do głowy jakiś dzień przed tym jak sięgnęłam po książkę), a nie czytałam jej nigdy wcześniej :?

i Eloy też będzie chyba ładnie (był kiedyś taki wokalista w boysbandzie ;P )

L. - Sob Lip 19, 2008 13:05

ntliee, możeee kto wie :mrgreen:
Ej a ten z bojsbendu jest gejem ? :P

ntliee - Sob Lip 19, 2008 13:21

hehe podobno tak, no dobra, wybieram same gejowskie imiona :mrgreen:
L., a skąd aż tak dobrze się orientujesz? :wink:

więc chyba lepiej będzie jednak Elroy :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group