To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

gratis - Śro Lut 27, 2008 09:24

hmm... faktycznie może być "ostro" :P ale jak panowie będą w osobnym transporterku, to z pewnością będzie łatwiej :)
Sajenka - Śro Lut 27, 2008 12:28

nezu, dzięki!

Wyrobicie się z przekazaniem szczurków w minutę?

gratis - Śro Lut 27, 2008 12:31

a mamy inne wyjście :) jakoś to będzie (: u nas (Jaworzno) to już pewnie będzie prościej wyglądało, bo zastaną dwa (?) ciurki mój Rafiki i ciura Satanki :) i to jeszcze w osobnych transporterach

a Katowicach mają 5 minut :)

//tylko szkoda, że moi malcy przez jakiś czas będą musieli mieszkać osobno... :( //

Pacyfka - Śro Lut 27, 2008 15:00

Sajenka napisał/a:
Wyrobicie się z przekazaniem szczurków w minutę?


musimy ;)

najgorzej będzie w Katowicach, bo tam aż 5 szczurków, ale też jest więcej czasu :)

[ Dodano: Sro Lut 27, 2008 15:21 ]
Ja już wybywam na dworzec, więc jeśli ktoś coś by jeszcze miał do mnie, to już tylko telefonicznie/sms

Sajenka - Śro Lut 27, 2008 15:38

A my się właśnie pakujemy, malujemy wzorki na ogonach i za jakieś 40 min wybywamy na dworzec ;) Trzymajcie kciuki, żeby wszystkie paskudy dotarły do właścicieli! :mrgreen:
devilline - Śro Lut 27, 2008 15:40

Trzymamy! :lapa:
satanka666 - Śro Lut 27, 2008 15:42

a ja czekam! :serducho:
Sajenka - Śro Lut 27, 2008 18:01

Donoszę, że dzieciarnia została przekazana w ręce Pacyfki :)

Off-Topic:
A ja przy okazji poznałam 2 prawdy objawione:
1. To, że kuwetę z klatki można dezynfekować wrzątkiem nie znaczy, że tak samo można postępować z poidłem. Śmierdziuchy pojechały więc z poidłem, którego kształtu nie powstydziłby się Dali czy inny Picasso ;)
2. Mały szczur niesiony pod kurtką, choćby przez całą drogę spał snem kamiennym, po wejściu do tramwaju zaczyna się intensywnie przemieszczać. Dynamika tego ruchu jest wprost proporcjonalna do stopnia zatłoczenia tramwaju :twisted:

AngelsDream - Śro Lut 27, 2008 18:03

Off-Topic:
Sajenka, są to zaprawdę prawdy objawione :lol: 8)

H. - Śro Lut 27, 2008 18:27

Off-Topic:
Sajenka napisał/a:
Śmierdziuchy pojechały więc z poidłem, którego kształtu nie powstydziłby się Dali czy inny Picasso ;)


To samo calkiem niechcacy stalo sie u nas z poidelkiem, ktore musialam wziasc ze soba, gdy tachalam sie do Krakowa po Małą :rotfl: Masakra :D


[ Dodano: Sro Lut 27, 2008 18:29 ]
satanka666, ja czekam razem z Tobą :) :serducho:

gratis - Śro Lut 27, 2008 18:49

a ja mam stres, bo w jaworznie to tylko 1 minuta... o gash... bo jeszcze będę musiała do trzebini mykać :D
Sajenka - Śro Lut 27, 2008 18:50

Takie małe info dla nowych domków:

Dzieciarnia je prawie wszystko, tzn. wszystko to, co szczurom jeść wolno. Lubią gotowany ryż (sam lub z warzywami), gotowane ziemniaczki, kaszkę na mleku - grysik lub kleik ryżowy (mleko zwykłe krowie, kartonikowe 2%), wszelkie mazidła gerberkopodobne. Poza tym oczywiście ziarno, w tej chwili chomiczy Versele-Laga z dodatkiem Natury Sczczura warzywnej, słonecznika, musli z marketu i bananowych chipsów. Bardzo lubią pestki dyni i kolby - żaden z moich szczurów nigdy nie obgryzł kolby do gołego patyka, a one dokonują tego w kilka godzin :shock:

Świeże warzywa i owoce smrodki ignorują, łaskawie skubną, jak już nic innego w misce nie ma ;) Ze świeżych warzyw najbardziej im podchodzi ogórek, wszelkie marchewki mają gdzieś - chyba, że ugotowane.

Szczury trzymam w żwirku Pinio i ewentualnie sianku, bo Dziewczynka ma mega uczulenie na trociny. Dzieciakom od trocin nic nie było, więc myślę, że im obojętnie, w czym mieszkają.

piachu01 - Śro Lut 27, 2008 19:01

Sajenka, dzięki:) przyda się;)

Czas iść po Shiro i Mysię:)

gratis - Śro Lut 27, 2008 19:26

hmm... to nie będzie walk o marchewkę, bo mój Matrix to wciiinaaaa xD
mc - Śro Lut 27, 2008 19:31

dzieki za info :P [/offtopic]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group