To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot M Happy Feet - Athame + Danthalion - malce w domkach

Pająk - Wto Lip 12, 2011 19:44

Azi sprzedała mi szatana!
Ja nawet nie mogę sobie spokojnie porozmawiać przez telefon, choćby 5 minut, bo Malygos już jest na mojej głowie - słownie!
Ja za nim nie nadążam i nie mam siły się z nim ciągle bawić. Masakra, normalnie szczur na speedzie. :shock:

Azi - Nie Lip 17, 2011 17:50

Pająk, cała przyjemność po mojej stronie :mrgreen:
Agusia - Nie Lip 17, 2011 20:58

A moje małe jest idealne, szczur wspaniały :)
Azi - Pon Lip 18, 2011 11:24

Agusia, bardzo mnie to cieszy ^^
Pająk - Pią Sie 19, 2011 11:20

:)
Vaco - Pią Sie 19, 2011 11:30

jaki jestem śliczny :serducho: Pająk, może uda Ci się sfotografować jego piękny brzusio?
To ja też się swoją M'ką pochwalę http://www.youtube.com/watch?v=1ojmfgGWV58 :P

Agusia - Pią Sie 19, 2011 11:44

I tak moje jest nalepsiejsze, najpiekniejsze i w ogole , o! :mrgreen:
kasia_w - Pią Sie 19, 2011 11:56

Vaco napisał/a:
To ja też się swoją M'ką pochwalę http://www.youtube.com/watch?v=1ojmfgGWV58 :P
woow, jak go tego nauczyłaś? :shock:
Moja Mileczka jest najcudowniejsza :serducho: Muszę wreszcie jakieś zdjęcie wstawić, bo wstyd :oops:

Azi - Pią Sie 19, 2011 14:32

jaki mój wnusio mądry ^^

kasia_w, koniecznie fotkę trzeba :)

quagmire - Pią Sie 19, 2011 14:44

Słodki Minion :)
Ale Lizaczka i tak nikt i nic nie przebije :serducho:

Agusia - Pią Sie 19, 2011 15:31

quagmire napisał/a:

Ale Lizaczka i tak nikt i nic nie przebije :serducho:


Bo Ci Bibusia przypomina :serducho:

Gienia - Pon Sie 22, 2011 14:10

Mafik aka Geralt i Marcel aka Cahir to destruktory totalne :D Mam obgryzione: tapeta, kabel od budzika, ładowarka od laptopa (mimo obłożenie kilkoma warstwami silvertapem;p), klapki moje, klapki mojego chłopaka, narzutę na łóżko, samo łóżko (od dołu mam drewniane deseczki)... kwiatek przekopany kilkukrotnie :D Ha, przez to są takie kochane:D
Jeszcze muszę powiedzieć, że mają uzdolnienia akrobatyczne, odległości jakie przeskakują są powalające;p Niedługo zmierzę ile wynosi u nich skok w dal. wzwyż tez nie najgorszy;p;p
Dziewczyny wrzućmy foty każdego z emków. Ja niebawem wstawię swoje :) Ciekawi mnie jak wyglądają babeczki, które u mnie zimowały i przepiękny Madao :) No i cała reszta oczywiście

Pająk - Nie Lis 27, 2011 10:02

Nikt życzeń nie składa? :shock:
A tu już pół roku minęło! :urodziny:
Wszystkiego najlepszego od Pająka i Malygosa, dla rodzeństwa i właścicieli. Niech Mki rosną zdrowe, kochane i cudowne, niech im tam jeszcze takich połówek co najmniej 7!

Azi - Nie Lis 27, 2011 10:42

dziekuję w imieniu Muffki i do życzeń się dołączam :)
kasia_w - Nie Lis 27, 2011 19:51

Sto lat wszystkim M-kom :mrgreen: :urodziny:
Nasza Milka podbiła serca wszystkich, to kochany, rozbrykany maluch, przy czym jest bardzo grzeczna, ułożona i mądra (przybiega jak się ją woła) :serducho: Obiecuję niedługo wstawić jakieś zdjęcia ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group