To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot U of Anahata - ur. 01.10.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Lavi - Pon Lis 08, 2010 12:27

Jak L. wróci z uczelni to zajrzy do skrzynki, bo nie mam kluczyka:D A na maila umowę dostałam;)
najeli - Pon Lis 08, 2010 12:30

a dostałyście numer konta? bo ja nie, nawet na zaliczkę i moje myszaki takie nieopłacone i sie boję, że jakiś problem może być. podałaby któraś z Was mi numer na priva?

a normalną skrzynkę dzisiaj rano sprawdzałam i nic nie było...

Nakasha - Pon Lis 08, 2010 20:29

Kochani, w związku ze zderzeniem się dwóch pociągów wiozących paliwo, wybuchem i mega pożarem mamy uszkodzone tory. Żadne pociągi nie jadą z ani do Białegostoku...

http://www.tvn24.pl/12690...,wiadomosc.html

http://pkp.pl/node/4509

Niestety nie mam pojęcia, kiedy będę mogła wysłać Wam maluchy - na pewno gdy wznowią nam ruch pociągów, podobno ma to być kwestia 1 - 2 tygodni. Będę Was informować....


najeli, wyślę Ci zaraz dane na PW, trzeba się było ze mną szybciej skontaktować. ;)

Lavi - Pon Lis 08, 2010 20:31

Ojjj jakie złe wieści.
No ale trzeba czekać, co poradzić...

Oby jak najszybciej naprawili te tory:)

A możemy liczyć na jakieś fotki, chociaż grupowe? :mrgreen:

najeli - Pon Lis 08, 2010 20:43

beztrosko czytając dzisiaj wiadomości w ogóle nie skojarzyłam faktów... czasami głupia jestem.

będę kombinować może jakiś inny transport przez znajomych :(

Lavi - Pon Lis 08, 2010 20:49

A właśnie nie ma jakichś zastępczych autobusów zamiast tych pociągów? Albo gdzieś niedaleko... Kurcze no straszna szkoda. Już wszystko wyszykowałam nawet a tak jeszcze tydzień siamek będzie siedział sam w klatce.

Najeli a jakbyś jechała z Poznania to przez co? Gdzieś przez Malbork, bliżej Gdańska? Może coś by się udało ogarnąć, jakaś zrzutka na paliwo zamiast na konduktorke.
Ciekawe z drugiej strony kiedy te pociągi ruszą z powrotem...

najeli - Pon Lis 08, 2010 20:53

Lavi, ja nie mam samochodu. stąd ta potrzeba użycia do tego znajomych. a czy w ogóle coś się da to jeszcze nie wiem.

jak są zastępcze autobusy to nie będą brać i tak konduktorek... tak jak w przesiadane pociągi to nie działa, tak i tu nie będzie...

patrzę, że jest PKS z Białego do Poznania... tylko oni nie muszą brać przesyłek, robią to dla dodatkowego zysku czasami - a czasami nie. zależy od humoru konkretnego kierowcy :/

Lavi - Pon Lis 08, 2010 20:56

No niestety Pksy mają to do siebie, że albo wezmą albo nie. Do Gdańska też jest pospieszny autobus.

Ciekawe czy np. gdzieś niedaleko Nakashy nie ma pociągów. Ale myślę, że Białystok to takie miasto, przez które przejeżdża większość pociagów z tych mniejszych pobocznych miejscowości...

Mao - Pon Lis 08, 2010 21:10

Ożesz, nie mialam pojęcia, że to przez tory :/
Nakasha, a nie da rady pksem w ciągu tego tygodnia? ._.

Nakasha - Pon Lis 08, 2010 22:58

Pytałam, nie biorą niestety przesyłek PKP do zastępczych autobusów. :( A nie mam za bardzo możliwości, żeby z każdą przesyłką jechać autobusem do innego miasta, żeby tam nadać paczkę...

Co do dawania przesyłki do autobusu PKS - to jest zawsze loteria, bo to czy zostanie zabrana zależy tylko i wyłącznie od widzimisię kierowcy. :/ Nie bardzo mogę latać 5 razy dziennie na dworzec PKS, żeby próbować wcisnąć maluchy kolejnym kierowcom...

Ale jeśli będziemy odcięci jakoś dłużej, to tak trzeba będzie zrobić. :roll: Echhh....

Lavi - Pon Lis 08, 2010 22:59

No to pozostaje nam tylko czekać... Pociesz nas zdjęciami :lol: :serducho:
najeli - Pon Lis 08, 2010 23:22

a pusta klatka stoi i smęci.. no nic, pech to pech.

Nakasha, wysmyraj dokładnie ode mnie wszystkie futrzaki!

i daj fooootki!

PATY$$ka - Wto Lis 09, 2010 07:32

Włąśnie usłyszałam w radiu, że ruch pociągów w Białymstoku zostanie całkowicie przywrócony, ale będą opóźnienia :wink:
Mam nadzieję, że czegoś nie poplątałam....może jeszcze w internecie jest o tym jakaś informacja :]

Lavi - Wto Lis 09, 2010 07:45

PATY$$ka, chyba tą wiadomością poprawiłaś mi humor :DD

Cytat:
Pociągi Gdynia - Katowice i Katowice - Gdynia kursujące przez Białystok, pojadą z pominięciem dworca Białystok PKP i zatrzymają się tylko na stacji Białystok Starosielce.


Może tam można by było nadać przesyłkę? Skoro zatrzymują się na tamtym dworcu, to myślę, że byłoby to możliwe :wink:

najeli - Wto Lis 09, 2010 12:00

Lavi,

"Ze względu na zaistniałą sytuację, w pociągach uruchamianych przez spółkę PKP Intercity, kursujących do/z i przez Białystok, do odwołania nie będą przyjmowane ani przewożone przesyłki konduktorskie."

trzeba czekać na "do odwołania"



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group