To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot M of Anahata - 10 marca 2010 - rezerwacje strona 9

Nakasha - Pią Kwi 09, 2010 15:29

Zapraszam:

http://forum.szczury.biz/...p=428278#428278

agacia - Pią Kwi 09, 2010 16:07

Ależ maluchy urosły już :)
Niamey - Pią Kwi 09, 2010 20:49

Może to głupie pytanie, ale czy tylko mi się nie wyświetlają zdjęcia niektórych szszczurków (tylko ich imiona i waga), czy to susu po prostu jest w trakcie dodawania? :mrgreen:
A poza tym widzę, że moje kluski to jakieś czołgi, zwłaszcza Moon :shock:

susurrement - Pią Kwi 09, 2010 21:45

jestem w trakcie dodawania, ale jestem chora i obecnie zabrakło mi sił :(
Niamey - Sob Kwi 10, 2010 09:45

susurrement, w porządku, w końcu najważniejsze, żebyś zdrowiała i zajmowała się maluchami, a nie dodawała zdjęci :wink:
agacia - Sob Kwi 10, 2010 22:32

A Misha jest już u mnie :) Właśnie go Colin maltretuje iskaniem :mrgreen: Łączenie poszło bez problemu :)

[ Dodano: Nie Kwi 11, 2010 19:45 ]
Misio



Więcej zdjęć zaraz wrzucę do swojego tematu

susurrement - Nie Kwi 11, 2010 20:39

Mishka, jak widzicie sami, już w nowym domku :)
jak agacia z nim poszła to spłakałam się jak głupek. mój wnusio kochany; babcia kocha i tęskni, Misiaczku :serducho:
Moduł również może już jechać do domku, a dziewczynki będą do odebrania od środy, bo wtedy kończą 5 tygodni.

agacia - Nie Kwi 11, 2010 20:46

Babciu nie płacz, Misha Cię kocha :serducho:
klaraurs - Nie Kwi 11, 2010 20:48

susurrement, to zabrzmiało tak, jakby chłopcy skończyli 5 tygodni, dlatego już się rozjeżdżają, a dziewczynki dopiero od środy :P
magnes - Nie Kwi 11, 2010 20:50

susurrement, :glaszcze: ale zostaną u Ciebie dwie dziewczynki więc nie jest tak źle. Ja zawsze mam problem z oddaniem tymczasowiczów, a Ty masz jeszcze gorzej.
susurrement - Nie Kwi 11, 2010 21:08

Magnes, wiesz.. kocham wszystkie swoje wnusie, za wszystkimi będę tęsknić i będzie mi ciężko się rozstać. ale Misha jest dla mnie wyjątkowy.
cieszę się jednak, że trafił do super domku i będzie szczęśliwy; mam nadzieję, że będę mogła go czasem odwiedzać :)

klaraurs, hehehe :D można mi wybaczyć dziwne ujęcie, jestem wykończona po wystawie :]

Niamey - Nie Kwi 11, 2010 21:51

Ja już nie mogę się doczekać, liczę dni i zazdroszczę tym, którzy wcześniej dostają swoje maluchy :) Ciągle o nich wszystkim opowiadam :lol:
Off-Topic:
a w sumie to czemu chłopcy mogą wcześniej? :>

magnes - Nie Kwi 11, 2010 21:54

Niamey, chłopców i tak trzeba oddzielić wcześniej od mamy i sióstr, a dla dziewczynek jest lepiej jak posiedzą dłużej z mamą.
susurrement - Pon Kwi 12, 2010 13:10

ja to się chyba zapłaczę :(
4 maluszki jadą już od razu w środę.. Moduł do justrzny, Maja do klaraurs, Migotka i Moon do Niamey. zostaną tylko moje szkrabki i Mari, która ma jechać do Gdańska.
będzie mi tu tak pusto i smutno bez moich wnusiów. kochane łobuziaczki :serducho:

głuptaski przed chwilą się tłukły, skakały sobie po głowach i rozrabiały. teraz jedzą, a za chwilkę pewnie padną spać. słodziaki moje małe :) pewnie nie możecie się już doczekać swoich małych Przyjaciół? :)

agacia - Pon Kwi 12, 2010 14:04

Misha przed chwila się wytaplał w danio waniliowym :roll: Mamusia go nie nauczyła jeść z miseczki :lol: Już drugi raz zamiast jeść sobie tak jak Irys i Colin to wlazł do niej po czym zaczął biegać po całej klatce, bo mu się coś do łapek przyczepiło ;) Ale już się umył z pomocą chłopaków :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group