To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

sachma - Nie Mar 14, 2010 10:53

cytryn007, wszystko wyjaśni się około 20.03 - wtedy będą rezerwację, wtedy też okaże się kto bierze, a kto się wstrzymuje ;)

Oli, ja uwielbiam właśnie takie kluski - te pierwsze 2 tyg to dla mnie magiczny okres, który chętnie wydłużyłabym jak najbardziej by się dało..

cytryn007 - Nie Mar 14, 2010 11:08

sachma, to jak będą wolne to ja jestem chętna :) ) będę uważnie śledzić temat :)
sachma - Nie Mar 14, 2010 11:16

cytryn007, trzeba spełnić wszystkie wymagania jakie zakłada ten miot.

a ja się biję ze sobą.. i od dwóch dni przekonujemy się nawzajem z Sebą żeby go zostawić, albo żeby go nie zostawić.. i żadne z nas nie wie które argumenty są silniejsze :P

cytryn007 - Nie Mar 14, 2010 11:20

sachma, no jak będą wolne to wyślę CV a wtedy Wy zadecydujecie, chyba, że są jeszcze jakieś dodatkoee wymagania nie objęte pytaniami w CV?
sachma - Nie Mar 14, 2010 11:29

cytryn007, rok na forum i temat swoich szczurów ;) pełnoletność w przypadku nie-wystawców.
cytryn007 - Nie Mar 14, 2010 11:32

no to kupa, bom stażem młoda (nie wiekiem...niestety)
quagmire - Nie Mar 14, 2010 14:25

sachma napisał/a:
i od dwóch dni przekonujemy się nawzajem z Sebą żeby go zostawić, albo żeby go nie zostawić..

Kogo chcecie zostawić?

sachma - Nie Mar 14, 2010 14:32

quagmire, powiem jak coś zdecydujemy.. na razie ja mówię nie, on mówi tak, jak ja mówię tak to on mówi nie :P kręcimy się.. ale spokojnie przed rezerwacjami się wszystko wyjaśni :P
quagmire - Nie Mar 14, 2010 16:08

To ja też mówię tak - może to Wam cos pomoże :P
Oli - Nie Mar 14, 2010 16:36

sachma napisał/a:
Oli, ja uwielbiam właśnie takie kluski - te pierwsze 2 tyg to dla mnie magiczny okres, który chętnie wydłużyłabym jak najbardziej by się dało..
gdybym je mogła macać to też by tak pewnie było. ;) mnie jak narazie najbardziej zachwyciły noworodki świnki morskiej, bo to są malutkie kopie rodziców, takie maxi mini świnki morskie. :serducho: :mrgreen:
sachma - Nie Mar 14, 2010 17:44

Oli, też widziałam! są świetne :D niby ledwo urodzone a jak świnki już wyglądają :D szczury to takie kluski, nawet psy czy koty nie są tak dobrze rozwinięte jak świnki :)
Azi - Nie Mar 14, 2010 18:31

sachma, i ja gratuluję tego russian blue burma :D

może i moje marzenie nie ziściło się u mnie, jednakże dumnam, że dzięki mnie poniekąd jest u Ciebie - przypominam, kto dziadka tego cudeńka do Polski przeszmuglował :P

i w ogóle idę się zaślinić... ech...

Smokopik - Nie Mar 14, 2010 22:13

E tam małe świnki najlepsze są małe szynszylki takie małe ofutrzone biegające po całym mieszkaniu kulkowate coś z irokezem hehe
Mój szynszylek Rokez śp -

miał w tedy 1 dzień i wszystko wykształcone oczka też miał otwarte :)

Oli - Nie Mar 14, 2010 22:26

Smokopik, świnki rodzą się całe ofutrzone, z otwartymi oczmi i od razu wcinają siano i podgryzają pokarm przy okazji żywiąc się mlekiem matki. ;) tutaj są zdjęcia świnek, które były u mnie http://www.swinkimorskie....t=2870&start=60 (na zdjeciach mają jeden dzień), ale skończmy może już ten offtop. :wink: jakby co zapraszam na pw. :)
Biała - Nie Mar 14, 2010 23:21

Off-Topic:
niesamowite te świniaczki, aż się wierzyć nie chce, że to noworodki



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group