To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot B of Anahata - Miyu x Cukierek

Anonymous - Nie Mar 29, 2009 17:40

Pierwszy termin juz jutro o ile sie nie myle!!!
Łiii!

Isis - Nie Mar 29, 2009 20:14

no to czekamy przestąpując z jednej nogi na druga....a nie, to siku mi sie chce...leceee
Nakasha - Nie Mar 29, 2009 20:28

Isis, :shock: :lol: na pewno gdy się pojawią małe czerwone larwy to Wam napiszę ;)
Anonymous - Nie Mar 29, 2009 20:32

Chyba jeszcze nigdy w życiu nie czekałam na nic z taką miłością i nie cierpliwością :serducho: :sirwwt:
jullcia_ - Nie Mar 29, 2009 21:50

Mimo że nie 'zamawiałam' maluszka z tego miotu, też z niecierpliwością czekam, zaglądam często na forum z nadzieją, że w postach nieprzeczytanych znajdzie się temat "Narodziny - miot B of Anahata [...]" :mrgreen:
Anouk - Nie Mar 29, 2009 21:57

Cytat:
Mimo że nie 'zamawiałam' maluszka z tego miotu, też z niecierpliwością czekam, zaglądam często na forum z nadzieją, że w postach nieprzeczytanych znajdzie się temat "Narodziny - miot B of Anahata [...]"
Dokładnie :mrgreen: Mam nadzieję że maluchy będą tak słodkie jak z ostatniego mioty Miyu :)
marcinfcc - Nie Mar 29, 2009 22:03

czy mozecie mi powiedziec jak sie zamawia szczurki na tym forum czy istnieje cos takiego poniewaz szukam towarzysza dla mojego ogonka, i jaki jest transport po prostu wszystko zwiazane z zamowieniem szczurasa i oczywiscie czy za szczura sie placi

[ Komentarz dodany przez: babyduck: Nie Mar 29, 2009 22:13 ]
Marcinfcc, miej litość nad ludźmi i używaj znaków interpunkcyjnych, bo ciężko Cię zrozumieć.

jullcia_ - Nie Mar 29, 2009 22:06

marcinfcc Za szczura z hodowli się płaci, najlepiej napisz do właściciela (Nakasha), Pani Aga prześle Ci na maila CV, które się wypełnia i wtedy Pani hodowczyni decyduje, czy dać Ci szczurka, czy nie.. (:

Wystarczy trochę poszukać, forum to skarbnica wiedzy :wink:

Anonymous - Nie Mar 29, 2009 22:58

Off-Topic:
jezu, przeciez marcinfcc trolluje bez przerwy w co drugim temacie :roll:

Anonymous - Pon Mar 30, 2009 21:21

czekam czekam :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :mrgreen:
Isis - Wto Mar 31, 2009 15:23

Czekanie to straszna rzecz :(
Mao - Wto Mar 31, 2009 16:02

Mi się całkiem fajnie czekało dopóki Miyu nie wylądowała w porodówce. Teraz to już tylko przestępowanie z nogi na nogę :P
Ale trzeba twardym być :mrgreen: i większa radocha będzie potem :]

Isis - Wto Mar 31, 2009 16:42

Mao, nie przestępuj z nogi na nogę, tylko leć do tego kibla, bo niezdążysz !! Jak to trudno jest martwić się o wszystkich :D
Mao - Wto Mar 31, 2009 16:54

Ale ja tak z niecierpliwości :(
Jakby o to chodziło, to bym poleciała i miała problem z dynki ;)

Anonymous - Wto Mar 31, 2009 17:03

ja tez się nie cierpliwię :( ehhh tak baaardzo się nie moge doczekać ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group