To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miło¶ników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot A Happy Feet - fotki

Azi - ¦ro Gru 03, 2008 15:27

Badoha, ależ ja to rozumiem, tylko dlaczego akurat wtedy jak ¶pi obok nas, a w czesniej była cicho i grzeczna była? :lol:
wuwuna - ¦ro Gru 03, 2008 17:29

Balecia szykuj się już, szykuj, bo ja czekam i się niecierpliwie :P
Badoha - ¦ro Gru 03, 2008 18:35

Azi napisał/a:
tylko dlaczego akurat wtedy jak ¶pi obok nas, a w czesniej była cicho i grzeczna była?
cóż - takie kochane s± te nasze ogonki :mrgreen: :serducho:
Azi - Czw Gru 04, 2008 22:04

miot A Happy Feet ogłaszam za zamknięty. Chętnych bardzo przepraszam, jest mi bardzo przykro, ale prawdopodobnie żaden malec z tego miotu nie przeżył.

Bardzo proszę o kciuki za Baletkę, żeby nie musiała mieć cesarki.

Szczegóły podam za jaki¶ czas.

Chętni mog± napisać do sachmy, w miocie B urodziło się dużo maluszków, może nie wszystkie s± zaklepane, a to w końcu miot po bracie Baletki.

Ja... nie wiem kiedy będę i kiedy napiszę.

Oli - Czw Gru 04, 2008 22:08

O matko! Trzymam bardzo bardzo mocno - za Balecię i za maluszki. :kciuki: :kciuki:
Lara - Czw Gru 04, 2008 22:15

Azi, trzymaj się dzielnie, bardzo Cię proszę! Baletka jest siln± bab±, jest teraz najważniejsza, jestem z Wami cały czas. Dacie radę. Obie.
wuwuna - Czw Gru 04, 2008 22:32

Kciukam :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: za kochan± Balecię.
Azi, a ciebie tulę

persefona4 - Czw Gru 04, 2008 22:32

Straszne.... ;(
Baleciu, kciukam za Ciebie z całych sił :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Azi, :glaszcze:

Anonymous - Czw Gru 04, 2008 22:46

Azi, tulę. Kciukam za dobre. :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Bulletproof - Pi± Gru 05, 2008 01:00

Kciukam :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Pi± Gru 05, 2008 07:21

no, ja też mocno kciukam z całym stadkiem... trzymajcie się dziewczyny, Azi, daj nam jako¶ znać, że wszystko już ok...

:kciuki:

Badoha - Pi± Gru 05, 2008 08:36

Kciukam z calych sił :kciuki:
Azi trzymajsię :glaszcze:

Azi - Pi± Gru 05, 2008 08:50

Mimo podanego leku, mimo prób wywołania skurczy, mimo moich pozytywnych snów, Baletka nie urodziła w nocy.

Trzy maluszki, które urodziła wczoraj, nie żyj±. Trzy piękne aniołki. Jeden ciemnooki, dwa jasnookie, jedna to była na pewno samiczka, ja to czuję. Dzi¶ o 10 jedzie na cesarkę. Bardzo, bardzo proszę, kto może, niech kciuka, bo jeżeli... To ja wysi±dę psychicznie i chyba co¶ sobie zrobię, bo jeżeli przez moje głupie hodowlane zapędy, jej się co¶ stanie, to ja sobie nie daruję.

babyduck - Pi± Gru 05, 2008 08:52

Azi, trzymaj się :glaszcze:

Kciukam za Baletkę :kciuki: :kciuki: :kciuki: i czekam na wie¶ci.

H. - Pi± Gru 05, 2008 08:53

Azi, spokojnie, spokojnie :glaszcze: Trzymam za Balecię cholernie mocno :kciuki: :kciuki: :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group