To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

Pacyfka - Wto Lut 26, 2008 20:44

satanka666 napisał/a:
no to może będę czekała przy wejściu do budynku tam gdzie kasy? tylko od strony peronów a nie od strony miasta

ok :)

piachu01 - Wto Lut 26, 2008 20:53

To już jutro:))
Pacyfka - Wto Lut 26, 2008 21:02

Sajenka, ja jednak się boję, że je pomylę, i nie dam właścicielom ich szczurków :/ Zresztą będzie trochę mało czasu na stacjach, żeby próbować je odróżnić. Dlatego prosiłabym, żebyś na przykład wygoliła na karku czy pupie im jakieś kreski, znaki, żeby łatwo było je odróżnić - sierść im i tak odrośnie.
Możesz oszczędzić Hodari, Shiro i Aiko, która już się naznaczyła ;)

czarnaeve - Wto Lut 26, 2008 21:14

hmm, a jakby tak namalowac im pisakiem czy czyms na futerku jakies male znaczki? Pozniej ewentualnie mozna zmyc wilgotna szmatka... chociaz gorzej jak sobie beda czyscily futerko :? A jakby leciutko takim markerem? po czasie by napewno zeszlo...
No nie wiem... ogolnie ciezka sprawa

Sajenka - Wto Lut 26, 2008 21:57

Zrobię im markerowe kropki na ogonach - Mysia jedna kropka, Malaga dwie. Miko i Rafikiego też mam jakoś oznaczyć, czy poznacie po jajkach? :)

edit:

Miko jeden krzyżyk, Rafiki dwa - żeby wątpliwości nie było.

piachu01 - Wto Lut 26, 2008 22:06

Cytat:
Mysia jedna kropka

I problem rozwiązany:)

mc - Wto Lut 26, 2008 22:27

Sajenka, czy byłby to dla Ciebie problem gdybym odebrała Malibu dopiero za tydzień (najbardziej chyba chodzi o to jak tam jajka samców :P ) bo w sobote przeprowadzam sie do nowego mieszkania i będzie troche zamieszania. Ale jeśli faceci już sa 'gotowi' to weme ją np w piątek i jakoś damy rade (dam ja na pieszczochy do mamy:P :mrgreen: ), oczywiście jesli Tobie tak pasuje.
Oj chciałabym tą kruszynke już teraz :serducho: , wszytsko w domu przygotowane, klatki połączone wiec dziewczyny będą miały pałac :lol1:

Sajenka - Wto Lut 26, 2008 22:34

Mc, żaden problem, dorobiłam się drugiej klatki i właśnie rozdzieliłam towarzystwo, bo panowie zrobili się jak najbardziej gotowi :shock:

Pacyfka, mogłabyś jednak wziąć jutro również swój transporter? Chyba nie będzie zbyt dobrym pomysłem wysyłanie ich razem - panom właśnie zaczęły schodzić jajka...

mc - Wto Lut 26, 2008 23:16

Sajenka, to super! Dziekuje :)
Malibu :serducho:

Pacyfka - Śro Lut 27, 2008 06:02

Sajenka napisał/a:
Pacyfka, mogłabyś jednak wziąć jutro również swój transporter? Chyba nie będzie zbyt dobrym pomysłem wysyłanie ich razem - panom właśnie zaczęły schodzić jajka...


Jeśli jajeczka dopiero zaczęły im schodzić, a 4 tygodnie skończą w czwartek to wydaje mi się, że jeszcze nie osiągnęły dojrzałości i tak naprawdę zapładniać będą mogły dopiero koło 5 tygodnia. Ale pewna nie jestem i nie mam doświadczenia, więc proszę, kogoś kompetentnego o jego opinię.
Jeśli faktycznie istnieje jakieś ryzyko i chłopcy powinni jechać oddzielnie, to oczywiście wezmę swój transporterek ;)

gratis - Śro Lut 27, 2008 07:40

Pacyfka rozumem, że jeszcze nie wiesz co, gdzie i jak, tylko kiedy? To gdy będziesz wiedziała coś więcej (np. o peronie) to napisz sms, ja na dworcu będę koczować już od 20.30, albo nawet 20.20, bo sama się tam jeszcze gubię ^^ i na bieżąco zmieniać położenie :P
Pacyfka - Śro Lut 27, 2008 07:55

gratis napisał/a:
Pacyfka rozumem, że jeszcze nie wiesz co, gdzie i jak, tylko kiedy? To gdy będziesz wiedziała coś więcej (np. o peronie)


tzn. co chcesz wiedzieć jeszcze?
Na który peron wjedzie pociąg nie mam pojęcia, to musicie sami sprawdzić na dworcu. Jest to pociąg P 83102 z Kołobrzegu do Krakowa SZCZEGÓŁY Musisz czekać na peronie, bo ja praktycznie nie będę wysiadała z pociągu ( w Jaworznie 'stoi' tylko minute) więc musi to przebiec sprawnie.

Sajenka - Śro Lut 27, 2008 08:30

Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tych szczurzych jajek? (jakkolwiek to brzmi...) Panowie dzisiaj zaczynają piąty tydzień swojej egzystencji, wczoraj zaczęły schodzić im jajka - czy mogą jechać z dziewczynami w jednym transporterku?

Będę wdzięczna za pomoc...

nezu - Śro Lut 27, 2008 08:47

Hm, dopiero teraz schodzą im jajka? Późnawo troszkę, chociaż w sumie przy tak licznym miocie...
Wiesz, mimo wszystko na wszelki wypadek rozdzieliłabym je płciami.. Tak dla świętego spokoju. Co prawda moim chłopakom schodzą jajka już w okolicy 3 tygodnia życia przeważnie, ale za to oddzielam je przed 5 tygodniem bo dziewczyny w tym okresie mi zawsze dojrzewają i potrafią rujkę dostać nawet na ten przykład dzień przed 5 tygodniem.
Strzeżonego...i tak dalej.

Pacyfka - Śro Lut 27, 2008 08:55

nezu, dziekuję za odpwiedź :)
W takim razie przygotuje dodatkowy transporterek :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group