To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "C" Ratteria Rataty

dimi - Sob Gru 15, 2007 17:59

Ja z Comą także dotarłyśmy. Wielka strasznie, właściwie już przypomina małą świnkę morską xD, Trzeba przyznać że odważna, chętnie daje się wziąść na ręce, siedzi grzecznie pod bluzą, wystarczyło rękę do koszyka włożyć, a już wychodziła. ;] diabeł mały.

Co do jej kontaktów z Zumi: początkowo z pasją się ignorowały, potem troszkę poiskały, teraz siedzą w klatce, i cisza oraz spokój, który panuje jest przerażający. Nie tulą się, ale jakby przymierzają: siedzą blisko siebie i narazie spokój.


Zobaczymy co będzie dalej. Zdjęcia za kilka godzin, ładuje baterie xD

Matrix - Sob Gru 15, 2007 19:58

Ratata, ,patrząc po rodzicach i generalnie rodowodzie to Cappu będzie duża,średnia czy jaka? :> Oj,Jak już bije koleżanki u Sachmy to ja nie wiem jak będzie z łączeniem :D
Zobaczymy jak będzie z nią u mnie..dziś odbieram! ^^ :serducho: Wredna,puchata babka. Nezu,wszystkie piękne przecież :)

polna - Sob Gru 15, 2007 22:43

O Coma ma domek, super widomość!

U nas już lepiej, ale żarcie wsadziłam do klatki to pewnie będzie troche pisków w nocy.
:P

Matrix - Nie Gru 16, 2007 00:08

Ok,Cappu już u mnie ^^ :serducho:
Jest naprawdę śliczna. Na razie tolerują się z Nejką,tylko się obwąchiwały i było jedno małe starcie.Cappu na razie trochę przestraszona jeszcze,zobaczymy jak będzie potem:)W ogóle nie zwróciłam uwagi że Nejka tak urosła,widać że jest większa od Cappu :) Oby się dziewuchy polubiły.. Dzięki Ratata!
PS naprawdę widać jakby miała futerko standard ;)

Ratata - Nie Gru 16, 2007 09:42

:jupi: Super, cieszę się bardzo że wszystkie siostrzyczki już w domkach z innymi szczurkami :mrgreen:
Matrix - nasza Coral ma tak samo: prosta, lekko uniesiona sierść, delikatniejsza od normalnej, niektóre wibrysy proste, niektóre skręcone. Cappunia ma wąsy jak podwinięte na okrągłej szczotce i sierść jak puszek do pudru.
Polna daj koniecznie znać, jak minęła noc, chociaż myślę że pewnie na piskach się skończyło.
Dimi czekam z niecierpliwością na fotki, mam nadzieję że baby przemogły się i się w końcu przytuliły.
Łosoś, Chupa rośnie z dnia na dzień normalnie :shock: ja chcę więcej zdjęć :!:

dimi - Nie Gru 16, 2007 20:53

Sukces! po kilku małych przepychankach dziewczyny jakoś się znoszą ;) zdjęcia w albumie, bo nie chą sie władować.
Matrix - Nie Gru 16, 2007 21:07

Czyli Cappi to w końcu velvet :) Nawet fajnie ^^ Już zamieściłam kilka fotek z łączenia w moim temacie. Na razie nie jest źle :) Pozdrawiamy ;)
Łosoś - Nie Gru 16, 2007 21:50

Więcej zdjęć?? Bardzo proszę :)

o taaaka jestem dłuuga :wink:

:)

Ratata - Nie Gru 16, 2007 22:24

Tak, Cappi to velvetka, tak samo jak Chupa i Coral :)
Nata - Pon Gru 17, 2007 20:22

Carramba też dołącza się do sesji zdjęciowej. Temat: gdzie mnie jeszcze nie było. Niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia przy kubku, aby pokazać jak bardzo urosła. Nawet jogurt jej nie zachęcił.
Ratata - Pon Gru 17, 2007 21:53

Nata jakaż ona do Hollisi się robi podobna :serducho: Piękna, te uszka i pysio w szpic, i ta niewinna minka :mrgreen:
Nata - Wto Gru 18, 2007 08:03

Rzeczywiście mordkę ma szpiczastą, a minkę wiecznie niewinną, nawet jak nabroi. Uszka jak dla mnie ma przeogromniaste, pewna modyfikacja by wystarczyła i miałabym w domu szczura-nietoperza. Nie lubi za bardzo być przytulana, ale nie daje człowiekowi spokoju. Jak odstawię ją na miejsce to po chwili urwis wdrapuje mi się po nogawce i biega po mnie jak szalona. Zaczyna jej jaśnieć futerko na pupie, przez co wygląda troszkę jakby się przypaliła :lol1: . Ale najbardziej zaskakuje mnie jej spryt zwinność. Jest w stanie wskoczyć na wysokość 60cm i zejść po pnącym się kwiatku w dół. Potrafi też z odległości 30 cm wskoczyć z szafki na luźno wiszący kabel od monitora i nie spaść (na szczęście nie ma zapędów niszczycielskich i oby tak zostało - ach takie moje marzenie). Ale co najlepsze, spryciula nauczyła się otwierać klatkę. Łapie ząbkami pręt nad drzwiczkami, opiera się łapkami o drzwiczki i pcha :shock: . Nie wiem jak na to wpadła, bo żaden z moich dużych szczurków tego nie robi. Po prostu brak mi słów. Świetna jest. Ciekawe co jeszcze wymyśli.
Ratata - Wto Gru 18, 2007 19:41

Nata, a kolczyków Ci nie wyciąga? U mnie robiła to non stop, z resztą inne też :doh:
Może Ci cała trochę przejaśnieć, Foton z wiekiem zrobił się (zwłaszcza na dupci i grzbiecie) taki czekoladowo-rudy. Chociaż w jego wypadku może to być kwestia spania we własnych sikach, a nie genów :cojest:

polna - Śro Gru 19, 2007 00:46

małe ADHD :lol1:





Tea - Teśka

Matrix - Śro Gru 19, 2007 19:26

Jenyyy..jak ja chcę żeby one się już polubiły.. :( Możliwe jest że jednak się nie uda?..Ehh..Nie ma jakiś strasznych bójek,jest w miare spokojnie,ale Cappuccino ciągle sie boi,chce uciekać z klatki i ma teraz cale uszko poharatane ;(
Buziaki dla rodzeństwa..Mam nadzieję,że wam dobrze idzie z łączeniem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group