To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - miot Muminkowy Emerald Moon

L. - Czw Sty 26, 2012 09:27

natkapatka, skoro nie możecie w pt wieczorem to zapraszam w takim razie w sobote po 11 na Wyścigi :wink:
Karena - Czw Sty 26, 2012 12:03

natkapatka, ja też w sobotę na wyścigi śmigam jakby co ;)
natkapatka - Czw Sty 26, 2012 16:01

Karena, a o ktorej będziesz to się może poznamy w końcu w jakimś tam stopniu jesteśmy rodziną :)
Karena - Czw Sty 26, 2012 16:38

natkapatka, jeszcze nie wiem, dam znać jutro jak mi się wyklaruje co i jak z weekendem :)
Ale może ok 13-14 ^^

L. - Czw Sty 26, 2012 17:40

Dziewczyny nie ukrywam, że wolałabym aby to było około 11.
Ja o 9 mam egzamin, kończę go przed 11, a o 14 mam poprawę z angola i chciałabym się troche pouczyć.
Poza tym dzieciaki będą w małych transporterach siedziały cały wieczór i noc, wiec czym krócej tym lepiej.

Karena - Czw Sty 26, 2012 18:04

L., ok w takim razie postaram się być ok 11.
Jutro jeszcze potwierdzę (wszystko dokładnie będę wiedzieć jutro do południa)

<edyta> :doh: o 11 jak ja nie dam rady to wojsza odbierze bo ma wolne przecież.
Umowa właśnie doszła ;)
Czyli podczepić swoje ksero dowodu osobistego jeszcze do umowy? (wolę się upewnić)

L. - Czw Sty 26, 2012 22:50

Karena, tak, podczepic ksero dowodu osobistego do tej kopii gdzie nie ma mojego ksera ;p bo mi maj fejs nie jest potrzebny.
natkapatka do Ciebie też powinny umowy już dotrzeć i prosze o to samo ;)

mam już muminy u siebie :serducho: :serducho: jakie one duuuuuuuże!
chłopaki to okropnie kaskaderze, po prostu cyrk na kółkach ;d albo jak to się mówi w kupie siła.
dziewczyny mniej odważne i mam nadzieje, że Karena mnie nie zabije za to, że wrzuciłam Bufkę I Topcie na głęboką wodę :P bo nie chciałam trzeciej klatki jak Topcia i tak musiała prędzej czy później trafić do stada :-P a nie chciałam aby Bufka była sama. Bufce się nic nie stanie, ale mam nadzieję, ze nie bede wiozła Ci mega zestresowanego szczura :oops: :oops: bo z tego co widzę młoda ma tendencje pchania się nie tam gdzie trzeba ;p bo Topcia to raz została przygnieciona wielką pupą prawie 600g JJ Junior, zesztywniała na kilka minut i ma spokój. ale na uspokojenie ducha powiem, że Ómcia się Bufką zajęła jak na starszą siostrę wypada więc powinna jej pokazać, że jak coś wystarczy wbiec pod brzuch Babci Sayuri i spokój gwarantowany.

Karena - Czw Sty 26, 2012 23:06

L., Oooo to Bufka uczy się stadnego życia wśród dojrzałych dam :D jak miło.
Mam nadzieje, że należy to odważnych dziewuch i nie będzie postresowana :) Da radę.
strasznie jestem ciekawa jej charakteru .
Pisz cały czas co się dzieje :lol: !

L. - Czw Sty 26, 2012 23:24

Karena, na chwilę obecną chyba się ogarnęła, bo dość śmiało porusza się po klatce ;) także chyba nie jest bardzo zestresowana, bo maluchy w takiej sytuacji zazwyczaj wiszą gdzieś w kącie na prętach. ale niepokorna z niej młoda dama :wink: ale czego można się spodziewać po "12 latce" :P
Karena - Czw Sty 26, 2012 23:47

L., Dzielna mała .
Wymiziaj ją ode mnie na dobranoc :serducho: albo jak ma dość wrażeń daj coś dobrego na ząb.
Niepokorna hmm to chyba dobrze

natkapatka - Pią Sty 27, 2012 09:23

Mam umowy:) Własnie wyciągnełam ze skrzynki. Zaraz sie skopiuje :P
Jak chlopaki?

L. - Pią Sty 27, 2012 12:23

natkapatka, bez zmian ;d małpy w buszu :hahaha:
natkapatka - Pią Sty 27, 2012 13:12

omg co mnie czeka tyle maluchów u bedzie i demolka w klatce pewnie.....
L. - Pią Sty 27, 2012 14:06

Zabrali Paszczaka i Bobka ;( i jakoś cicho się zrobiło.
Czuję, że to Bobek tak rozkręcał imprezkę :lol1:


A. Bufka żyje, bez strat ;p Ogólnie ogarnęła już klatkę i ma wywalone na starsze baby/

K3 - Pią Sty 27, 2012 14:07

Pikku i Gapsa są kochane :serducho:
Czasami przygryzają mocniej, ale staram się to wyeliminować metodami zaczerpniętymi z forum. :mrgreen: Czochrają się nawzajem, Gapsa dominuje :P Jak skończy mi się już sesja to postaram się założyć temat z moimi ogonkami. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group