To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot POTTEROWY Happy Feet - 2 lata 3 miesiące

neko6277 - Pon Paź 03, 2011 22:10

Mika29, jejku jakie one cudne :serducho:
Neverestin - Śro Paź 05, 2011 21:22

Możliwe by u sheeprata sierść znowu wypadała? Fenrir ma ładną sierść na grzbiecie, a na karku wyłysiał znowu zupełnie.
gratis - Śro Paź 05, 2011 21:32

Neverestin, nie wypada ponownie. Chciałaś double'a - proszę bardzo. :D
Kami - Pią Paź 07, 2011 20:31

Wrzucę też tu. Zrobiłam zdjęcia i jednak mi się nie wydaje. Belli wyłysiał brzuszek, tzn. ma tam jakieś futro, ale rzadkie. Na karku, gdzie wyłysiała jeszcze u madzook zarosła ładnie, ale nie wiem czy poprzednio też miała łysy brzuch. To tak ma być? Bo widzę, że nie tylko ona łysieje znów. :mrgreen:
zdjęcie jak przyjechała do mnie
i zdjęcie z dziś

Biała - Pią Paź 07, 2011 21:38

O mamo :P dobrze, że póki co Hermiona ma wszystkie włosy na miejscu :P Ja tam z niej chce zrobić standarda nie doubla! :roll:
AngelsDream - Pią Paź 07, 2011 22:03

Kami, Godryk też tak zaczynał. :]
Vaco - Sob Paź 08, 2011 21:30

Portkey od 05:17 ze mną
Pyl - Nie Paź 09, 2011 21:43

Vaco napisał/a:
Portkey żyje, byliśmy u weterynarza. Osłuchał go i obejrzał. Jak do tej pory nic, żadnych niepokojących objawów, żadnych szmerów, urazów. Jutro idziemy jeszcze raz, dla pewności.
To ja może tu odpowiem, nie będę mieszać wątków (wiem, sama tam zapytałam) - bardzo się cieszę i mam nadzieję, że nic, zupełnie nic się nie pojawi. Dzielny malec, ma być zdrowy.
Ugłaszcz go ode mnie i daj znać co powie wet.

anaa - Pon Paź 17, 2011 10:30

bożku jakie macie piękne tu pysie i łysiejki :mrgreen: :serducho:
AngelsDream - Pon Paź 17, 2011 10:49

Godryś to papużka.

Zrobi wszystko to, co umie robić inny szczur. Pięknie się tuneluje, jeszcze ładniej wspina. Powoli przymierzamy się do agility, ale podobnie jak Perkun, Gryfonik ma chyba swoje zdanie na ten temat. Wierny cień naszej alfy, biega i lata. Nie wiem, jak on ma zamiar urosnąć? Ktoś wie? Częściowo łysy, z wielkimi uszami, zawsze czymś zajęty. Chyba że może zasnąć na dłoni, na brzuchu, na nogach człowieka. Tam, gdzie blisko i ciepło. :serducho:

Kami - Pon Paź 17, 2011 11:44

A ile waży rodzeństwo? Chciałabym porównać wagi dziewczynek.
Bellatrix - 155g, Roxanne - 165g.
A wczoraj skończyliśmy dwa miesiące. :mrgreen:

AngelsDream - Pon Paź 17, 2011 14:38

Kami, GG waży w tej chwili ok. 140 gramów, dziś nawet był z tego tytułu u weterynarza, ale wszystko z nim w porządku, jest po prostu drobny i zabiegany. :D

Ale zaświerszczujemy chłopaka, białko powinno swoje zrobić.

quagmire - Pon Paź 17, 2011 14:45

Białko i tłuszcz :)
Bosz, on jest mniejszy niż dziewczynki? Nieprawdopodobne :)

AngelsDream - Pon Paź 17, 2011 14:49

quagmire, jest. :D

On nie ma czasu rosnąć. Dokarmiam go na boku, on ma na siebie pomysł inny widać.

Ale doktor powiedział, że jest zupełnie normalny, tylko ja się przyzwyczaiłam, że wszystko tuczę, a potem odchudzam. :roll:

Pyl - Pon Paź 17, 2011 14:57

AngelsDream napisał/a:
tylko ja się przyzwyczaiłam, że wszystko tuczę
Ziółkami? :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group