To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot U of Anahata - ur. 01.10.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Nakasha - Śro Paź 27, 2010 20:12

Lavi, zawsze możemy się dogadać, że zapłacisz później. ;)
Bulletproof - Śro Paź 27, 2010 20:37

Ja to nie mogę się nadziwić, że one wolne jeszcze :P Gdyby to były baby to bym nie ręczyła za siebie :P Szczególnie po tym jak wczoraj widziałam je :serducho: Ale one fajne są :) :serducho: Takie maleństwa, skaczą jak pchełki, wszystko co robią tak śmiesznie wygląda i tak fajnie siedziały na ręce i jedno mnie polizało, ech :serducho: :) Mogłabym u Nakashy zamieszkac i pół dnia na nie się gapić :mrgreen: :P Normalnie miałam ochotę ich z garstkę sobie ukraść :P :wink:
Nakasha - Śro Paź 27, 2010 21:25

Zawsze można wykastrować :D


Oto 3 wolni panowie, Umberto Eco - standard, fawn, self, Unikat - standard, beige, self oraz Ut pictura poesis - standard, fawn, self. :)


Ęngel - Śro Paź 27, 2010 21:37

Prześliczne maluchy. Najbardziej urocze to 2 i ostatnie zdjęcie.
Lavi - Sob Paź 30, 2010 00:59

Nakasha, katujesz mnie takimi stwierdzeniami, że mogę zapłacić później:DD Gadałam z chłopakiem i próbowałam wyperswadować mu jednego pana, ale powiedział, że jeszcze jestem w miocie L i u Lki i za dużo i nie:(
Mam jednak nadzieję, że panowie znajdą wspaniałe domki :serducho:

I tak nieśmiało zapytam czy możemy liczyć na jakieś zdjęcia w miesięcznice maluszków? :mrgreen:

Mucha321 - Pią Lis 05, 2010 03:59

Co u smarków? :mrgreen:

Proszę wycałować Uzisia ode mnie. :serducho: :)

najeli - Pią Lis 05, 2010 12:26

no właśnie właśnie!
jak tam?

ja już powoli im nowy dom instaluję :) taka pusta klatka wygląda strasznie smutno!

Nakasha - Pią Lis 05, 2010 17:16

U maluszków wszystko ok, będą jeszcze jutro fotki. :) Maluszki są małe - to mój fizycznie najmniejszy miot... Rodzice są całkiem słusznej wielkości, ale Hotaru nie miała za dużo mleka. Sądziłam, że małe potem to odbiją na stałym pokarmie, ale najwyraźniej po prostu będą nieco mniejsze...

Kochani, w ten weekend mam pod opieką dwójkę małych dzieci - braciszka i siostrzenicę, więc nie będę w stanie wysłać maluszków. Konduktorki będę wysyłać od poniedziałku...

Mao - Pią Lis 05, 2010 21:25

Kolejny liliput będzie :P przynajmniej Drei będzie miała równego sobie ;D

A jak charakterki? Czy już czymś się wyróżnia moje muzyczne dziecko? :D

najeli - Pią Lis 05, 2010 23:43

hehe, zawsze chciałam mieć szczura giganta, takiego wielgachnego. a zawsze mi się maleństwa trafiają :)
no ale się nie poradzi :) i tak pewnie są cudowne! :serducho:

Mao - Sob Lis 06, 2010 13:29

Ja chyba muszę się przyzwyczaić, że u mnie wszystko leci epokami. Najpierw była (i póki co trwa) epoka syjamów, teraz wejdzie epoka małych szczurków :P
Małe też jest fajne. Co prawda nie ma zbyt dużej powierzchni do tulenia, ale śmiesznie wygląda maluch, który prawie cały mieści się w ręku i z jednej strony wystaje tylko główka, a z drugiej ogon :P

Lavi - Sob Lis 06, 2010 14:19

Wielkość mi wcale nie przeszkadza, za to brak fotek już tak:DD Nie mogę się doczekać aż zobacze moje podrośnięte szkraby:>
najeli - Sob Lis 06, 2010 19:24

ktoś oprócz mnie jest z Poznania i będzie myszaki konduktorką do siebie sprowadzał? jedna przesyłka będzie dla wszystkich wygodniejsza :)
Anonymous - Pon Lis 08, 2010 07:58

Doszły mnie słuchy, że umowy nie doszły, czy ktokolwiek dostał? Moja nowa poczta jest niestety z tych paskudnych, więc wszystko jest możliwe :?

Cena za każdego maluszka to 70 zł, konto jest to samo, na które wysyłaliście zaliczkę ;) . Umowy w takim razie wyślę wszystkim na maila, trzeba wydrukować dwie kopie, obie podpisać i obie odesłać do mnie z kserem dowodu (adres podam w mailach/PW). Ja je podpiszę i jedną kopię odeślę z powrotem.

Mao - Pon Lis 08, 2010 09:23

Hm, a te umowy (pierwsze) szły normalną pocztą polską? To ja zajrzę do skrzynki może w końcu :P

W każdym razie na mailu mam :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group