To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

Oli - Sob Mar 13, 2010 16:06

Jesteś pewna, że nie ma żadnego drugiego burma? :( Nie chciałabym podejmować pochopnej decyzji, że rezygnuję, a potem wyjdzie, że jednak są jakieś burmy...
sachma - Sob Mar 13, 2010 16:11

Oli, niestety, oglądałam je dziś godzinę, porównywałam, patrzałam pod światło i w cieniu... kombinowałam jak się dało.. nie jestem pewna co do besów i behów bo tam różnica minimalna, ale nie ma ani jednego besa który byłby na tyle ciemny żebym mogła go posądzić o bycie pale burmese..

[ Dodano: Sob Mar 13, 2010 16:35 ]
no to wrzucam foty :

Razem :




Burmese :




Black eyed siamese :




Black eyed himalayan :



baradwys - Sob Mar 13, 2010 16:38

śliczności :) jeszcze tylko tydzień i będę mogła się ślinić do mojego serduszka :)
Bel - Sob Mar 13, 2010 16:44

Black eyed himalayan ;( :serducho: skucha :(
Roth - Sob Mar 13, 2010 17:00

http://s995.photobucket.c...rent=burma6.jpg Może ja mam coś ze wzrokiem ale ja tu 3 odcienie widzę. Ta burmka na pierwszym planie wydaje się być jaśniejsza od tej w środku. Lol wiem, już na siłę się dopatruję :P
nezu - Sob Mar 13, 2010 17:02

Czy ja widzę blue burmese, czy to po prostu kwestia zdjęcia i to mały wheaten?
baradwys - Sob Mar 13, 2010 17:03

sachma napisał/a:
3. M, R, burmese russian blue?
8. F, R, pale burmese?
9. F, R, burmese
czyżby dlatego?
nezu - Sob Mar 13, 2010 17:06

Hah.
Czyli mi się nie wydaje.
Gratuluję pierwszej polskiej blue burmy sachma... ;)

Roth - Sob Mar 13, 2010 17:13

Shy_Lady napisał/a:
sachma napisał/a:
3. M, R, burmese russian blue?
8. F, R, pale burmese?
9. F, R, burmese
czyżby dlatego?


No tak, nie zajrzałam na poprzednią stronę :P Super :mrgreen: Być może jest pale burmka :serducho:

baradwys - Sob Mar 13, 2010 17:15

nezu napisał/a:
Gratuluję pierwszej polskiej blue burmy sachma... ;)
ojej pierwszej?? Ja w takim razie pogratuluję sachmie i gratisiakowi :) bo ten pan wydaje mi się że trafi właśnie do niej :)
sachma - Sob Mar 13, 2010 19:06

nezu, dziękuję ;) gdybyś ty słyszała jak dzwoniłam do Azi z tą informacją i coby się upewnić że to możliwe :D Pan ten zostanie w hodowli :)

Roth, dobrze widzisz ;) jedna jest jaśniejsza od drugiej ;) nie wierzyłam ci kiedy ostatnio to mówiłaś, ale widać masz lepszy wzrok niż ja ;)

Smokopik - Sob Mar 13, 2010 22:03

Gratulacje dla sachmy i gratis :mrgreen:
quagmire - Sob Mar 13, 2010 23:28

Dzieciaki są cudowne :serducho:
Szkoda, że pan standard nie jest himkiem, bo by było idealnie, ale i tak jest super :mrgreen:

Oli - Nie Mar 14, 2010 02:14

sachma napisał/a:
rosną i są zdrowe - czy to nie powinno być najważniejsze? są piękne i kluskowate - po co wiedzieć jakie będą za tydzień? Nie lepiej cieszyć się tym jakie teraz są? takimi kluskami są tylko przez te pierwsze tygodnie, później całe życie będą szczurami - cieszcie się tym i nie wybiegajcie do przodu.
popieram i w pełni rozumiem, chociaż się kluskami łysymi nigdy jakoś specjalnie nie zachwycałam. Tak już mam, nie umiem się ślinić do hipciów. :( Za to jak przybierają kształt zamszowych myszek to już co innego. ^^ Cieszę się, że nie tylko ja w końcu coś napisałam o tym napatowaniu, bo począwszy od tematu L (chyba :drap: ) zaczęłam się zastanawiać czy jestem taka przewrażliwiona, upierdliwa, rozdrażniona czy ocb. Napisałam to tylko po to, by się podzielić, więc jakieś uwagi czy chęć dyskusji poproszę na pw. ;)

Ja jestem cały czas rozdarta co do miotu, więc muszę sobie wszystko przemyśleć, skalkulować i jeszcze raz przemyśleć. Nie ukrywam, że zależało mi bardzo na burmie, ale widać musi mi się trafić jakiś z przypadku i miotu, na który nie jestem zapisana, jak to bywało z większością moich "gwiazdek z nieba". 8:) Jednak fakt posiadania krewniaka i to w bliskiej linii mojego Borysa, który jest duży i ciapowaty i ogólnie kochany z niego gigant, jest niezmiernie kuszące... Ah, tyle mam do myślenia... :mrgreen:

cytryn007 - Nie Mar 14, 2010 08:35

czy są jakieś szanse, że będzie wolna samiczka...?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group