To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot P Rat`s Troop - WAŻNE!

Anonymous - Pią Kwi 25, 2008 11:45

Zdjęcia z mamusią są genialne, jakoś wyjatkowo rodzinnie wygladają, ostatnie przeboskie. I te pchełki.. :slinisie: :falover: :falover:
Semena - Pią Kwi 25, 2008 13:24

No normalnie jakby pozowali do tych zdjęć :) Szczuraski, ech...
NinaWi - Pią Kwi 25, 2008 13:35

Piękne :serducho: Gratuluję przyszłym właścicielom :hyhy:
plora - Pią Kwi 25, 2008 15:49

aaaaaaa Boskie zdjęcia :grouphug: a moja Panda, mała modelka :mrgreen: -zwaliła mnie z nóg :falover:
Pacyfka - Nie Kwi 27, 2008 15:06

jej jeszcze tylko tydzień :mrgreen: rodzinka wygląda przecudnie :serducho:
i jak się maluszki miewają :>

nezu, a ja wreszcie mam właściwe imię dla Pysiaczka :mrgreen: Portatus amor (Niosący miłość :mrgreen: )

Anonymous - Nie Kwi 27, 2008 15:24

ja teeeeż chcę czarną dumbusię... :cry:

zazdrość mnie zżera :mrgreen:

nutaka - Nie Kwi 27, 2008 15:40

Panda jest śliczniusia!! :serducho: reszta równiez ale jest taka inna:))
plora - Pon Kwi 28, 2008 17:33

nutaka zgadzam się z tobą :mrgreen: rosnę jak balon z dumy :jezor:
Anonymous - Pon Kwi 28, 2008 17:35

Ja też pękam z dumy :mrgreen: I już nie mogę się doczekać kiedy Pralinka będzie u mnie :serduszka:
nezu - Pon Kwi 28, 2008 21:04

Do wszystkich domów Piskunów.
WAŻNE!


Proszę się do mnie zgłaszać na pw o numer konta i uiszczanie przedpłaty za malucha, bez przedpłaty nie wyślę malucha w podróż! Należy również wraz z przedpłatą, w razie potrzeby przesyłki konduktorskiej przysłać mi 25 złotych na poczet przesyłki a pocztą polską przysłać transporter do przewozu malucha.

Wszystkie dane podam na PW, ale proszę się do mnie zgłaszać.
Jak na razie prawo do odbioru malucha ma tylko sachma, Marta i Ren.
Przedpłata za malucha wynosi około 1/3 sumy za malucha. W przypadku miotu P to 25 złotych.

Ratata - Pon Kwi 28, 2008 22:48

Nezu, poszła paczka prio i przelew, mam nadzieję, że dotrą na czas ;)
Layla - Wto Kwi 29, 2008 06:23

Off-Topic:
Pacyfka, uuu nie mogę się powstrzymać. Portatus jest imiesłowem czasu przeszłego dokonanego.Nie można powiedzieć zatem niosący. Jeśli chcesz wiedziec, jak bedzie niosący miłość to cię rozczaruję: amorem portans ;)

Pacyfka - Wto Kwi 29, 2008 08:49

Layla napisał/a:
Off-Topic:
Pacyfka, uuu nie mogę się powstrzymać. Portatus jest imiesłowem czasu przeszłego dokonanego.Nie można powiedzieć zatem niosący. Jeśli chcesz wiedziec, jak bedzie niosący miłość to cię rozczaruję: amorem portans ;)


:evil: ;( a ja siedziałam wczoraj pół dnia, żeby to wykombinować ;(
eh.. moja łacina :/

nezu - Śro Kwi 30, 2008 09:55

No... to Porto zamieszkał dziś osobno...
Żeby nie czuć się tak strasznie samotnie, ma do towarzystwa Ignaca, ale i tak widzę że mu źle samemu... Że tęskni do mamusi i patrzy się w stronę klatki sióstr ze smutkiem.
Na szczęście Ignac jest bardzo aktywnym szczurkiem i zachęca go do zabawy i aktywności. I odwrócenia uwagi od mamy.

Mam tylko nadzieję, że kiedy już wyjedzie, ponowne przyłączenie Ignaca do Jumisia nie nastręczy mi problemów...

Pacyfka - Śro Kwi 30, 2008 16:08

moje misiadełko biedna już jest mężczyzną :mrgreen: Niech nie płacze :( już go mamusia wytuli :mrgreen: :serducho: jak tylko do mnie przyjedzie :hyhy: A tymczasem Ignaś zaopiekuj się nim :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group