To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Walentynkowa dziewiątka (Wrocław)

Noxa - Pon Mar 19, 2012 08:37

Kluska, a może przenieść do "Wasze Szczury" albo coś takiego, żebyśmy mogli wszyscy mieć ze sobą kontakt w razie jakby (odpukać) coś zaczęło się dziać z maluchami?
Karena - Pon Mar 19, 2012 11:41

Przeniosłam temat na życzenie z działu Oddam do Wasze Szczury.
Zmieniłam tytuł oraz edytowałam pierwszy post dla porządku.

ziutkowska - Pon Mar 19, 2012 18:26

Moje stadko też już połączone, właśnie śpią przytulone :serducho:
Violeteff - Pon Mar 19, 2012 18:56

Ojej strasznie się ciesze <3
Tegan - Wto Mar 20, 2012 14:23

moje chłopaki walczą ze sobą i nie wiem czy to zabawa czy mam się obawiac??
Violeteff - Wto Mar 20, 2012 15:55

Zabawa, zabawa :P
Noxa - Sob Kwi 07, 2012 09:34

4 dni temu moje maleństwo w końcu zaczęło zmieniać futerko z dziecięcego meszku na normalny, dzisiaj już tylko część łebka jest taka jaka była bo automatycznie zaczął haszczeć ślicznie i robi się coraz jaśniejszy, znaczenie na boczkach i przy oczkach już prawie zniknęło. Ciekawe co z niego wyjdzie :serducho:

Poza tym ze zdrowiem wszystko w porządku, na wadze przybiera bardzo ładnie. Małe i nad aktywne stworzonko, jak wypada na jego wiek :wink:

Noxa - Sob Maj 12, 2012 13:52

Jak tam u reszty maluchów? Wszyscy zdrowi? Kamczyek ślicznie roście, zrobiła się z niego taka duża klucha (; Ale dalej jest moim najmniejszym panikarzem :lol:


Tegan - Pon Lip 02, 2012 14:32

dawno mnie nie było ale chciałam zameldować, że moja maluchy mają się dobrze. Czarny okazał się aniołkiem a biały to mały szatan, któremu zdarza się kogoś ugryźć, ale pomimo tego oba są przekochane :) apetyt mają nieziemski a w nocy nieźle szaleją i dają nieźle popalić czasem :)



Miały już małą, profesjonalną sesję fotograficzną :)

I jeszcze filmik :
http://www.youtube.com/wa...WU&feature=plcp

unicorn - Pią Lip 20, 2012 20:07

Śliczni. :serducho: A jaka sesja. :mrgreen: :serducho:
Tegan - Nie Wrz 23, 2012 21:26

jak tam Wasze walentynkowe gagatki?? :)
K3 - Nie Sty 20, 2013 13:22



Moja Puffcia waży 248g i robi bardzo wiele nieprzemyślanych rzeczy :serducho: :mrgreen:

K3 - Czw Lut 14, 2013 19:53

Dzisiaj są urodziny miotu walentynkowego. Wszystkim ogonkom życzę najlepszego :) :tummykiss:
Tegan - Wto Mar 19, 2013 20:58

jak tam Wasze ponad roczne maluchy? moje ok, czarny jest przekochaniutki ale z białym mamy trochę problemów z agresją, nie wiem skąd się to wzieło...
K3 - Wto Mar 26, 2013 23:14

U mojego białego też występuje agresja :( Zaczepia i podgryza pozostałe szczurki i jest w stosunku do nich agresywny. W stosunku do ludzi jest miły, ale woli samotność na wybiegu. Czasami do mnie podchodzi, ale generalnie woli samotność. Widocznie to zachowanie jest uwarunkowane genetycznie.
Ostatnio zaczął gryźć plastikowe przedmioty. Kuweta, sputnik, rury... po prostu zachowuje się jak terminator. Gryzie też pręty.
Mam nadzieję, że ta agresja nie będzie się wzmagać z wiekiem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group