To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - jag-Ó-dki Emerald Moon

nezu - Nie Sie 14, 2011 14:06

Lcia, a nie mówiłam? :D
I ten swój przydymiony nosek zawsze wystawia poza klatkę, jest tak słodki że o matko.

Óciecha haszczeje, oj, haszczeje. ;)

L. - Nie Sie 14, 2011 20:15

Mao, własnie byłam ciekawa jak Óshi bo na fotach wygląda jakby była bardzo jasna błękitna cała ;p zero point;a. ale uff ;p widać foty nie oddają prawdy ;p
cholera.. może ona jednak ma coś na nosie : >? czy nadal ma czerwone źrenice?

Majszczur, ona Ci huszczeje :rotfl:

i ja sie chce poskarżyć, że moja cudownie bosko pięknie znaczona Poziomka też huszczeje ;( ;( bueeeeeeeee.
ciekawe jak Ólena..

a. i laski wsadziłam po prostu do klatki ;p raz JJ Junior przewróciła Jagode do góry kołami, potem usłyszałam jeszcze jakieś 2 nikłe piski i miałam stado w komplecie. uwielbiam je :serducho:


Nezu, ciesze się, że jesteś zadowolona z Ólryczka :wink:

Mao - Nie Sie 14, 2011 21:36

L., ma czerwone źrenice, ma białe znaczenie na nosku (nieduże, do połowy wielkości, dziś podrzucę Ci zdjęcia, gdzie to widać, pozaznaczam też). Z przodu to wygląda jak taki ucięty blazed, ale znów na niektórych zdjęciach widać, jak z prawej strony ciągnie się taka kreseczka :| na nosku łatwiej to zobaczyć, bo granice znaczenia wyznacza widoczny point. Od pupy do połowy pleców widać, że jest nieco ciemniejsza i ta pupa jakby z dnia na dzień ciemniejsza się robiła.
Z tego co widzę ona nie wybarwia się jakoś specjalnie szybko, nawet jej "czapka" do końca nie zeszła, ale z drugiej strony Hinata też wybarwiała się baaardzo powoli, pupa wolniej niż nosek.

Jak coś to zawsze możesz przyjechać i obejrzeć osobiście, gdybym po tygodniu - dwóch dalej nie była pewna, co to :P

L. - Nie Sie 14, 2011 21:44

Mao, oszczędzam na Wro, a musze jeszcze na poprawki mieć ;P
Mao - Nie Sie 14, 2011 22:32

Dobra, dobra :P

Poszło pw z fotami :)

Majszczur - Pią Sie 19, 2011 10:50

L. napisał/a:
Majszczur, ona Ci huszczeje :rotfl:
Uprzejmie donoszę, że Terenia ma już całe boczki, podgardle i policzki wyhaszczone, niewiele pozostało z jej eleganckiego znaczenia na głowie, a i brzusio mocno wypłowiał... ;( ;( ;( wygląda jak wrzucony do wybielacza lub przeczesany perhydrolem wypłosz :-P

Ale nadrabia boskim charakterkiem :serducho:
Generalnie to szczur z gatunku grasatorów z motorkie w dupci, choć ostatnio ukochała sobie zasypianie na szyi za moim uchem i podgryzanie przez sen końcówek moich włosów :wink:
Poza tym ogólnie mało śpi, próbuje kryć Piranię :shock: i coraz bardziej się jej stawia, no i naprzykrza się Njjaśniejszej BaBuni tak, że została karnie wykopana z hamaczka... do odwołania :lol1:

Waga z dzisiaj 196g - nie wiem czy wagowo ok, ale wygląda na dłuuuugą i chuuudą :lol:

Mao - Pią Sie 19, 2011 11:12

A moja tylko 152g ;( przestała sobie skakać co dnia o 5g...
Majszczur - Pią Sie 19, 2011 16:37

Nie płacz, zważę Terenię jeszcze raz wieczorkiem, może waga mi nawala 8)
Mao - Pią Sie 19, 2011 18:19

Majszczur, jak waży tyle to ok ;) Óshi była najmniejsza z miotu, ja mam szczęście do takich pcheł :P chociaż Drei w jej wieku ważyła 70g, więc może taką pchłą nie będzie.
L. - Pią Sie 19, 2011 21:03

Ja zapomniałam, że nie każdy zagląda do mojego tematu.
A Majszczur prosiła o fotki jak Poziomka huszczeje. :)
Do tego dorzucam jeszcze Ómcie, która co raz piękniej się wybarwia :serducho: a Jagódka wraca do formy i znowu przybiera odpowiednia dla niej mase.
Bo aż mi wstyd było przy Mao i Wiurze jak Wiur powiedział, że ona taka chuda ;< ale w sumie jak to samiczka.. Bo Jagódka przed ciążą w wieku 5 mies ważyła już 378g ;p a potem waga zmalała, tylko komu by nie zmalała jakby wykarmił 16tkę.
Teraz J. ma 392g i wygląda prawie idealnie ;}
Poziomce na wadze wyskakuje 152, a Omcia była teraz nie uchwytna.

Jagódka z córkami: Óm Óm Poziomką & Ómcią Ómcią


Ómcia & Poziomka



Ómcia


Poziomka



Jagódka

Majszczur - Pią Sie 19, 2011 23:15

Ómcia :serducho: ósmy cud świata
Poziomka :shock: swojej siostry Tereski haszczaczki się nie wyprze, obie tlenione blondyny :mrgreen:
Mamusiu Jagódko dbaj o zdrowie i kondycję. Buziaki.

babyduck napisał/a:
Żeby z tego ukrytego blazeda nie wyszedł ukryty husky :]
Wykrakała... Czarownica :twisted: ... :wink:
babyduck - Pią Sie 19, 2011 23:26

To teraz muszę jeszcze wykrakać twój własny temat :]
nezu - Sob Sie 20, 2011 00:08

Ómci się tak ślicznie wybarwia noseczek. :serducho: :serducho:

Ólryś ma pyszczek jak mama, w ogóle zauważyłam że część miotu jest raczej wąskopyska, druga masywniejsza i noski mają krótsze, Ólrys to mrówkojadek.

Trochę mi zmartwień dokłada bo ma straszne ADHD, a apetyt nieadekwatny, więc rośnie tylko na długość i wygląda jak glizda. Aż go zaczęłam od wczoraj podkarmiać osobno bo pomyślałam że może chłopaki go sprzed miski wyganiają ale nie, on po prostu woli bieganie za dłonią, łaskotki po brzuszku i zwiedzanie... :serducho: :serducho:

Poza tym doskonale wpasował się w stado, chłopaki go po prostu uwielbiają i pozwalają mu robić ze sobą prawie wszystko. ;)

Majszczur - Sob Sie 20, 2011 00:28

babyduck napisał/a:
To teraz muszę jeszcze wykrakać twój własny temat :]
:P :P :P


dziedz10 - Pon Sie 22, 2011 18:39

A OTO ÓZIK :)

- KASKADER :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group