To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot M Happy Feet - Athame + Danthalion - malce w domkach

Vaco - Wto Cze 28, 2011 19:26

Azi napisał/a:
maluchy sobie świetnie z poidłami dają rade
no to te M'kowe jakies yntelygentne, bo Limbo nie czai o co chodzi xd
Azi - Wto Cze 28, 2011 20:43

Vaco, guzik a nie nie czai (maskuje się :P ), u mnie od dawna mają poidła, nie miały żadnych misek ;)
Gienia - Wto Cze 28, 2011 21:57

Milka to ciekawska i milusinska dziewucha. Jak puściłam je na łóżko to Malinka wlazła pod pościel i siedziała tam do końca wybiegu, a Milka zdążyła prawie przegryźć mi kabel od ładowarki od laptopa, wleźć na mnie z 10 razy, potarmosić za moje ucho, próbować wejść mi na głowe i ostateczni iskała Malinkę, aż ta ją skutecznie przegoniła gryzem ;p Zazdroszcze ciekawy charakterek z niej będzie :D Przynajmniej tak mi się wydaję:)
kasia_w - Śro Cze 29, 2011 00:04

Milka i Malinka już siedzą w klatce z moimi dziewczynami. Wcześniej biegały po łóżku i siedziały razem w transporterze :] Łączenie przebiegło bez problemów jednak teraz od czasu do czasu słyszę piski maluszków (mam w stadku alfę terrorystkę, która próbuje je za wszelką cenę zdominować). A więc tak... Milka to wariatka - wszędzie wejdzie, jako pierwsza zwiedziła klatkę 3 razy zanim inne dziewczyny zdążyły wejść na piętro :shock: ;) Ciekawska wiercidupa i oszołom, która mam nadzieję wyrośnie na miziaka :D Natomiast Malinka jest o wiele spokojniejsza, troszkę się przestraszyła nowych koleżanek, nowego otoczenia i klatki. Potrafi się podporządkować aby nie wywoływać konfliktów (w przeciwieństwie do Milki). Teraz widzę, że się już rozkręciła i kotłuje się w tunelu razem z siostrą :)
Azi, dziękuję :serducho:

Kredka na baterie - Śro Cze 29, 2011 00:20

No nie.. :mrgreen: Zazdroszczę, że masz już maluszki :serducho:
Pająk - Śro Cze 29, 2011 08:37

Malygos, latająca wiewiórka :lol:
Dzięki Azi za zdjęcia, wszyscy piękni bez wyjątku :)

Agusia - Śro Cze 29, 2011 15:33

Gienia dziękuje bardzo za odbiór malucha.
Będę w Warszawie w środę i od razu odbiorę malucha.
Napisz mi proszę jak się trzyma i jak zachowuje.

Gienia - Czw Cze 30, 2011 12:34

Reksik to Małpeczka, odważny szczurciu, jako pierwszy wyruszył na większe "podróże" po pokoju. Pokochał siedzieć pod moją szafą. Jest zdecydowanie mniejszy od moich chłopaków, więc te to wykorzystują co jakiś czas go dominując. Ale ogólnie bez większych konfliktów. Charakterek ma cudowny, już teraz wiem, że będę tęsknić za nim :) Daje się spokojnie wziąć na łapki, pomiziać, jest bardzo spokojny i zarazem bardzo aktywny. Jak tylko otworzę klatkę jako pierwszy z niej zmyka. Baaardzo fajniutki szczurcio, tylko pozazdrościć. Już nie wspominając jaki jest śliczny.

A co do moich szczurków. Marcel jest bardzo ciekawskim szczurkiem, wszędzie biega wspina się, nie usiedzi w miejscu, ale jak najbardziej proludzki, jak tylko zbliżam się wyciąga łapki i mówi oczkami "weź mnie, pobiegam sobie, może dam się pogłaskać". Z kolei Mafik strasznie jest wystrachany, nieufny i wszystkiego się boi. Wydaję mi się, że potrzebuje więcej czasu by się oswoić z otoczeniem. Ogólnie wszystkie chłopaki się dogadują, czasami przekomarzają, ale bez jakiś większych bijatyk. Już jestem w nich zakochana, cieszę się, że już są w domku :)

Posiadając tymczasowo rexika Madao uświadomiłam sobie, że 2 szczury to stanowczo za mało! ;)

Agusia - Czw Cze 30, 2011 16:28

Dziękuje bardzo za opis, już nie mogę się doczekać. :serducho:
Wyslij mi prosze na priv w jakich godzinach i gdzie przybyć, dziękuje.

Kredka na baterie - Nie Lip 03, 2011 23:03

Dzisiaj dzieki pomocy Kasi udało mi sie bezpiecznie odebrać Malinkę i jesteśmy juz w domu ;) Całą drogę ją mizialam, a ona leżała wtulona ;) Ale ogólnie to jest zestresowana podróżą, dużymi szczurkami i nowym miejscem. Jedna z moich szczurzyc ja dominowala a Malinka dostala szału- zaczęła piszczec, podgryzac ją i skakać. Bidula bardzo sie boi.. Na noc włożylam ją osobno obok klatki pozostałych szczurasów żeby sobie spokojnie spała bez stresu, że zostanie napadnięta :P A od jutra znowu puszczę je razem na wybieg. Mam nadzieję że szybko sie przyzwyczają do Malinki ;)
kasia_w - Pon Lip 04, 2011 09:34

To dobrze, że dojechałyście szczęśliwie do domu :) Wycałuj Malinkę ode mnie, bo bardzo za nią tęsknimy - zarówno ja jak i Milka... :zakochany:
Pająk - Pon Lip 04, 2011 10:59

Ja za 2 godziny wsiadam w pociąg i jadę po Malygosa ^^
Vaco - Pon Lip 04, 2011 16:43

Minion juz w domu ;) dziewczyny Dimi chcialy sie w nocy do niego dobrac, ale na szczescie im sie nie udalo :P
Azi - Wto Lip 05, 2011 07:40

a u mnie już tylko Mrówka czeka na swoją właścicielkę. smuuuutno się robi. Nagle z 33 szczurów mam w domu 11...
Agusia - Śro Lip 06, 2011 09:13

A ja mam mojego Misiulka kochanego, jest prze prze słodziuteńki.
Gienia dziękuje za opiekę nad maluchem i transport :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group