To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - V Valhalla - nowe indywidualne str 39

madzial13 - Pią Mar 12, 2010 13:35

sachma, to Ci tylko chciałam pogratulować, że Ty tam widzisz jakieś burmy, behy i blue pointy itd, zamiast wielkiego stadka różowych świeżutkich parówek. Bo ja widzę wyłącznie parówki, choć przyznam, że bez folijki :lol:
baradwys - Pią Mar 12, 2010 13:45

Off-Topic:
Oli napisał/a:
Polaczka, nie przejmuj sie Shy bo ona w każdym temacie maluchow tak robi co powoli staje sie nudne, a za chwile zacznie denerwować. ;-)
no cóż strasznie mi przykro że nie mam stalowych nerwów, jak Cię nudzę to ignoruj moje posty ;)


pyszne klusie, pyszne :)

Polaczka - Pią Mar 12, 2010 14:07

Hej, ho! Po co te dogryzki, przeciez moj post nie byl "powaznym tonem" pisany :wink: Nie bic sie :uscisk:

Ile dni zostalo do otwarcia oczet? 6? Jedna klucha wyjatkowo ciemna.. :shock:

http://s995.photobucket.c...ent=malce33.jpg

quagmire - Pią Mar 12, 2010 14:23

Szczurze kluski otwierają oczka około 14 dnia życia, więc będzie to w okolicach przyszłego czwartku :D
sachma - Pią Mar 12, 2010 14:23

te dwie po prawej będą burmese - to właśnie te baby ;) możliwe że jedna jest na himie i dlatego jest odrobinę jaśniejsza - nie widziałam burmy na himie na żywo, więc czekam na ofutrzenie się, bo to powinna być różnica jednego tonu.
quagmire - Pią Mar 12, 2010 14:27

sachma napisał/a:
nie widziałam burmy na himie na żywo, więc czekam na ofutrzenie się, bo to powinna być różnica jednego tonu.

"Normalnie" burmy są na syjamach, tak?
Czy ta pale burmese, a której pisała Roth, to właśnie burma na himie, czy jeszcze "coś" innego?

sachma - Pią Mar 12, 2010 14:33

quagmire, tak ;) te na himie to właśnie pale burmese. burmese na albinosie to bisquit, burmy po dwóch burmach (BuBu) homozygotyczne to sable burmese one są najciemniejsze :)
quagmire - Pią Mar 12, 2010 14:36

Dziękuję :jezor:
Oli - Pią Mar 12, 2010 21:58

sachma, nie pisz mi takich rzeczy, bo ja chcę burma, ewentualnie wheaten, ale burma w odcieniach brązu ;( No nic, poczekam na lepsze oznaki kolorków, najwyżej heniok się będzie śmiał, że znowu wyszło na jego... :-P
maris - Sob Mar 13, 2010 00:29

Maluchy są przepiękne :serducho:
A one będą sheepratami po mamie? :D

Polaczka - Sob Mar 13, 2010 00:31

Czym? Czego to czlowiek sobie nie utrudni.. Jakies nazwy z kosmosu :mrgreen: Chodzi o rexy?
Oli - Sob Mar 13, 2010 00:32

maris napisał/a:
A one będą sheepratami po mamie?
tego nie wiadomo po pierwsze z powodu, że nie wiemy ile jest rexów a ile velveteenów, a po drugie sheepraty wychodzą w momencie, gdy łysieją po okresie kręconego rexowego futerka. ;)
sachma - Sob Mar 13, 2010 09:08

powinny być.
ja nie wiem, wy to byście wszystko chcieli na już, a to zaczyna być męczące - nie wyczaruje wam dodatkowych szczurów, innych kolorków i futra w 3 dniu życia.. ja na prawdę nie jestem jasnowidzem i nie wiem czy to sheepraty czy jasne burmy czy ciemne besy - jak nie było fot to przynajmniej był spokój.

rosną i są zdrowe - czy to nie powinno być najważniejsze? są piękne i kluskowate - po co wiedzieć jakie będą za tydzień? Nie lepiej cieszyć się tym jakie teraz są? takimi kluskami są tylko przez te pierwsze tygodnie, później całe życie będą szczurami - cieszcie się tym i nie wybiegajcie do przodu.

[ Dodano: Sob Mar 13, 2010 11:34 ]
dziś lepiej widać już kolorki, jutro postaram się dać wam rozpiskę co mamy i kilka fot indywidualnych.

baradwys - Sob Mar 13, 2010 15:25

dajesz, dajesz :)
sachma - Sob Mar 13, 2010 15:26

to dam wam dziś rozpiskę
1. M, V, BES
2. M, R, BES
3. M, R, burmese russian blue?
4. M, S, BES russian blue? point
5. M, R, BES
6. M, V, BEH
7. M, R, BEH

8. F, R, pale burmese?
9. F, R, burmese
10. F, R, BEH
11. F, R, BEH
12. F, V, BEH
13. F, V, BEH

F/M - samica samiec
V - velveteen
R - rex
BEH - black eyed himalayan
BES - black eyed siamese

Jest tylko jeden chłopak burmese i zostaje w hodowli - jeśli już teraz ktoś wie że rezygnuje, proszę o PM

Jeszcze raz przypomne listę z kolejnością wyboru :
samce :
ja (współwłasność z gratisem)
Oli
Shy
Quagmine
Epeek
Polaczka x2?

samice :
Roth
dimishka
biała
Maris x 2
Polaczka x2?

kolejność się trochę zmieniła, bo tak jak mówiłam wystawcy mają pierwszeństwo ;)

zdjęcia jak obrobię ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group