To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot B Valhalla Rattery - NOWE FOTY STR 15

Anonymous - Pią Gru 19, 2008 09:23

sachma, Oli, strzeżcie się, bo wasze najpiękniejsze i będę sie czaić. :D Maluchy są wspaniałe, nie moge oczu nacieszyć. :serducho: :serducho: :serducho:
Layla - Pią Gru 19, 2008 09:24

Niech ktoś lepiej tę pannę zarezerwuje, inaczej już tu nie zajrzę :mrgreen:
Tygrys - Pią Gru 19, 2008 09:32

Dzięki niebiosom, że wszyscy panowie zarezerwowani!!!!!


:serducho: :serducho: rozpłynęłam się. burmeski :serducho:

Bema - Pią Gru 19, 2008 10:13

och jakie cudaki!!! A ta wolna panna :serducho: :serducho: :serducho: dlaczego mój mąż jest tak nieczuły na wdzięki szczurzych samiczek???
Layla - Pią Gru 19, 2008 10:14

Bema napisał/a:
dlaczego mój mąż jest tak nieczuły na wdzięki szczurzych samiczek?


Mój jest, dlatego mu nie pokażę :hyhy:

persefona4 - Pią Gru 19, 2008 11:42

O boziu!!! Leżę, jakie cuda cudowne :serducho: :serducho:
Dziewczyny zazdraszczam tych wspaniałości :serducho: ja chce juz swojee...

Te ich minki, po prostu obłęd :serducho:

wuwuna - Pią Gru 19, 2008 11:43

Layla napisał/a:
Niech ktoś lepiej tę pannę zarezerwuje, inaczej już tu nie zajrzę
Tak dokładnie brać,ją. Panna pięknie wybarwiona i największa z bab i nawet z chłopców jeden tylko waży 36 tyle co ona. Reszta mniej. ;( ;( ;(
Anouk - Pią Gru 19, 2008 12:02

Panna wolna, będę płakać! Piękne maluszki :serducho: :mrgreen:
Mona - Pią Gru 19, 2008 13:56

Jak nikt jej nie weźmie to ja ją zabiorę razem z moja sjamką :]
Wszystkie maleństwa są wspaniałe!! :serducho:

Fauka - Pią Gru 19, 2008 14:27

Moja piękna ósemeczka :serducho:
persefona4 - Pią Gru 19, 2008 14:55

Mona napisał/a:
Jak nikt jej nie weźmie to ja ją zabiorę razem z moja sjamką
wiedziałam, że ktoś się prędko pokusi na to cudo :serducho:

Wszystkie piękne bez wyjątków, szkoda tylko, ze żadne nie moje :wink: :twisted:
ale zawsze można powzdychać i męczyć o foty przyszłych właścicieli :P

nezu - Pią Gru 19, 2008 15:40

Ósemeczka to na pewno wheatenka. :)
Wheateny mają różne odcienie, ja po prostu na tych zdjęciach widzę typowy młodociany ticking. ;)

Mój fejryś był sporo ciemniejszy od Faded azi, a oba są wheaten. :mrgreen:

Justka1 - Pią Gru 19, 2008 21:38

Przydał by się opis wolnej samiczki,opis charakteru(póki co) ;) .Piękna jest,nie powiem.
Velveety są boskie(miałam okazję pomiziać u Nisi).

sachma - Pią Gru 19, 2008 22:12

Bakalia (bo tak nazywa się wolna pannica) to wulkan energii, wszędzie by wlazła - jako pierwsza odkryła że z wagi można zejść, jest ciągle w ruchu. Lubi siedzieć na ramieniu i gmerać mi we włosach, jako jedna z nielicznych nie zasypia na ramieniu tylko przytula sie do szyji i ogląda, albo zaczyna myć mnie i siebie albo bawi sie włosami ;)

Bazyl to ciepła klucha, moge z nim robić wszystko a ten tylko delikatnie otworzy jedno oko i znów zasypia, o godzinie 18 Bazyl zmienia sie nie do poznania.. ciekawski skaczący maluch :)

Borys bardzo ciekawski i niecierpliwy, jest dość szybki i nie za bardzo lubi jak się go do czegoś przymusza, do ręki sam podchodzi ale raczej zeby zaczepić niz sie miziać ;) złapany w dlon jest bardzo grzeczny ;)

Bright to taka sierotka, idzie tam gdzie wszyscy, robi to co wszyscy i za bardzo nie chce sie wyłamywać, spioszek - nie ważne gdzie ważne by było ciepło - bardzo nie lubi zapachu tytoniu :shock: kiedy brałam go na ręce po paleniu nie chciał sie zbliżyć , ale jak ręce pachniały mydłem to podleciał :D

Bad Boy to ciekawski i zwinny maluch, nie chciał siedzieć u mnie na ręku wspiął się i najpierw zwiedził dekolt a później rozsiadł się na moim karku i zaczął mi myć szyje :)

Bart charakterem znacznie nie różni sięod Brighta , pędzi za stadem, lubi dekold ale nie jest jakoś specjalnie proludzki, nie zwykłam zmuszać szczurów do kontaktu, ale widać że on woli po prostu się przytulic i patrzeć niż dawać sie głaskać.

Breezer to najwieksza sierota w miocie.. zawsze gdzieś sie zagubi :| zawsze z tyłu, odda życie za spanie! można go podnieść, przewrócić na plecy a on nawet sie nie ruszy tylko spi, a jak już sie obudzi to pol godziny będzie ziewał i zastanawiał się czy jednak wstać czy może lepiej dalej spac.

Birma to najspokojniejsza dziewczynka w miocie, lubi udawać chomika (zamienia się prawie w kuleczkę!) lubi rękę wręcz się na nią pcha, bardzo spokojna, taka ciepła klucha.

Betty o niej mam napisane "energiczna, rozbiegana, naramienna, piskliwa, ciekawska" - piszczy jak coś nie jest tak jak ona chce (nawet jak jej zagrodzę drogę!) ciężko za nią nadążyć, ciągle ma łepek zadarty i niucha, spokojna staje się tylko na ramieniu, przytula się do szyi i idzie spać :)

Bamberka to taka mała księżniczka, spokojna i dostojna.. ale jak jej ktoś podskoczy to znika wszystko z jej wyniosłości i zmienia sie w diabła! :)

Belfast lubi siedzieć na ramieniu, jest ciekawska, ale nie jakość przesadnie ;) Jest strasznym czyściochem, jak sie umorusała w kaszce nie pobiegła jak reszta dzieciaków dalej się bawić tylko bardzo dokładnie się umyła :) Nie jest jakiś strasznym śpiochem, ale nie powiedziałabym że to wulkan energii.

Bema - Pią Gru 19, 2008 22:16

jak ładnie się nazywa wolna panienka :serducho:
Fajne opisiki, myślę, że zainteresowani, będą usatysfakcjonowani!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group