To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot A Happy Feet - fotki

Oli - Czw Lis 27, 2008 21:59

wuwuna napisał/a:
ja nic nie mówię. Przecież nawet nie wiadomo kiedy zaciążyła. :P
Pozbawiać dziecko jednego prezentu w roku jeszcze zanim się urodziło... Wstydź się. :P
wuwuna - Czw Lis 27, 2008 22:02

Oli napisał/a:
Pozbawiać dziecko jednego prezentu w roku jeszcze zanim się urodziło... Wstydź się.
Nie rozumiem :roll: :roll:
Oli - Czw Lis 27, 2008 22:06

No, nie wiem jak Ty, ale ja sobie urządzam mikołajki "rodzinnie" i moje pociechy dostają coś smacznego zawsze. A tak, jak mysza będzie miała i urodziny i mikołajki to albo dostanie jeden prezent, albo reszta będzie poszkodowana. :P
Azi - Czw Lis 27, 2008 22:15

Oli napisał/a:
Jak nie marudzi na brak seksu przy świadkach, to marudzi na rzekomy brak ciąży, jak nie na ciążę to na wygląd brzucha... :]
bo ja marudnik jestem ;) A tak poważnie, to mam spaczenie zawodowe i chciałabym, aby wszystko było jasno i przejrzyście wyliczone i napisane, ale nie jakieś domysły... A fuj :P

wuwuna napisał/a:
Przecież nawet nie wiadomo kiedy zaciążyła.
A jam to wyliczyła i wyszło mi, że Baletkowy termin (o ile zaciążona panna jest) wypada między 2.12 a 17.12, gdyż panna tyle czasu z kawalerem siedziała z przerwami pewnymi.
Aczkolwiek termin według mnie najbardziej prawdopodobny to 5-7.12, więc wuwuna z tymi Mikołajkami trafiła ;)

wuwuna - Czw Lis 27, 2008 22:21

Coraz bardziej mnie ciekawość zżera.

Oli nie pomyślałam, ja nie obchodzę mikołajek :-P

Oli - Czw Lis 27, 2008 22:26

wuwuna napisał/a:
Oli nie pomyślałam, ja nie obchodzę mikołajek :-P
To po co Ci ta data na urodziny maluchów? :drap:
wuwuna - Czw Lis 27, 2008 22:43

Cytat:
To po co Ci ta data na urodziny maluchów?
Nie miałam na myśli tej daty,tylko inną osobistą :P
Oli - Czw Lis 27, 2008 22:45

Chyba, że tak. :)
sachma - Pią Lis 28, 2008 08:49

Off-Topic:
wuwuna napisał/a:
ja nie obchodzę mikołajek :-P

Jak mozna :shock: heretyczko ty! :shock: :P

Anonymous - Pią Lis 28, 2008 09:22

Azi napisał/a:
to mam spaczenie zawodowe i chciałabym, aby wszystko było jasno i przejrzyście wyliczone i napisane, ale nie jakieś domysły... A fuj :P
padłam. :rotfl: MOżesz zawsze cichcem mierzyc brzucho suwmiarką. :D :D
Anonymous - Pią Lis 28, 2008 11:41

Viss napisał/a:
MOżesz zawsze cichcem mierzyc brzucho suwmiarką. :D :D

Dobre, dobre :rotfl:

Kciukam za bezproblemowe rozwiązanie :D :kciuki:

Azi - Pią Lis 28, 2008 21:18

Viss, fakt, mogę :] ale powstrzymam się jeszcze na razie.

Mały balon się rozdął. Fotki postaram się jakieś zrobić w niedzielę.

Anonymous - Pią Lis 28, 2008 22:34

Azi napisał/a:
Mały balon się rozdął.

Od klusek :hyhy:

Azi - Sob Lis 29, 2008 23:24

Jutro obiecuję, że zrobię zdjęcia tego mini-wieloryba.

Baletka wygląda dziwacznie. A raczej jest dziwaczna. Zrobiła się taka strasznie... okrągła. Ciężko mi to inaczej nazwać. Jak ją się bierze na ręce, to wszędzie się czuje krągłości.

Poza tym biedactwo już nie może się na szafki wspinać - raz jej zabraniam, dwa, już jej niewygodnie.

No i ręcznik papierowy traktuje jak najlepszą nagrodę, pieczołowicie upychając go w któryś róg klatki (bo zrobiła sobie mini-gniazdko w każdym kącie).

I je, przepraszam, wchłania, dużo. Kaszkę, gerbera, marchewkę, musli, kupę żarcia suchego, kolbę, garść ziół i zszabrowane żarcie od dziewczyn <- to bilans dzisiejszego popołudnia. Albo biega, albo je, a najchętniej robiłaby obie czynności na raz ;)

Azi - Nie Lis 30, 2008 11:49

Dziś rano pożegnałam Herbitusinka, a Baletce zrobiłam kilka zdjęć.

Niestety aparat chyba obraził się na moje (naładowane do granic możliwości) akumulatory i jak chciałam skorzystać z flesza, to odmówił współpracy. A bez niego współpracę podjął :/

Więc wrzucam te cztery bardzo niewyraźne zdjęcia, ale na miniaturkach można brzusio zobaczyć ;)



Najzabawniejsze jest to, że jak jej sie rozdął brzuszek, to biała plamka na tymże się powiększyła :serducho:

Wagowo Baletka ma 350 gram, równy tydzień temu miała 308, więc 40 gram w tydzień to chyba jednak nie jest efekt jedynie obżarstwa. Poza tym zaczęła mi spać na boku, a nie na brzusiu :serducho:

Posiłkując się sachmową tabelką wzrostu wagi Fej, obliczyłam, że Balecia jest w około 17-tym dniu ciąży, co wskazuje na przyszły weekend jako na dni wzmożonej uwagi.

Off-Topic:
Oli, wuwuna wykrakałyście te Mikołajki :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group